Skocz do zawartości

Panie z forum wyborczej o naszym forum :>


Marek Kotoński

Rekomendowane odpowiedzi

Cytat

bogowie, sprawcie, by byli bezpłodni lub samotni do końca życia

 

Dziękuję! :) 

 

Samotność sam wybrałem, a bezpłodność... będę mógł w końcu UPRAWIAĆ MIŁOŚĆ (żeby zabrzmiało tak dojrzale i nieegoistycznie, hehe) bez zbędnego balastu w gumowej postaci. Z kim? Z tymi kobietami, które gardziły mną, gdy byłem ,,prawdziwym mężczyzną'', a zaczęły się łasić gdy się z tego wyleczyłem.

 

Ale pewnie się obracam w patologii i jakieś puste lalki spotykam, prawdziwe kobiety takie nie są... :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Mordechaj B'rzyt-wa napisał:

Wypraszam sobie.

Silikon to SI - czyli krzem.

Obwody bazujące na krzemie są podstawą istnienia zaawansowanych jednostek obliczeniowych, dalece przekraczających możliwości naszych Kochanych Pań.

 

A idąc dalej tym tropem, to w implantach piersi zbudowanych na bazie polimerów krzemoorganicznych popularnie zwanych 'silikonami' - kryje się większy potencjał obliczeniowy niż 30-40cm wyżej, w miejscu między uszami posiadaczki implantów. :rolleyes:

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Mordechaj B'rzyt-wa napisał:

A idąc dalej tym tropem, to w implantach piersi zbudowanych na bazie polimerów krzemoorganicznych popularnie zwanych 'silikonami' - kryje się większy potencjał obliczeniowy niż 30-40cm wyżej:lol::lol::lol:

 

Jeszcze w "szafie sterowania" cycków nie ustawiałem, no BA nawet nie widziałem, ale kto wie może to przyszłość "automatyzacji produkcji":lol:.

SH.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.