Skocz do zawartości

Starsza kobieta i młodszy facet.


Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, Krzysiek1991 napisał:

Z ilością partnerów niektórych kobiet jest podobnie jak z liczbą km na liczniku auta z komisu... ;)

 

Niekiedy bardzo łatwo można cos wywnioskować, tylko patrzeć, obserwować jak się denerwuje, mota, unika tematu, odwraca wzrok, to jest aż żenujące... kręci... znam przypadki, że koles włożył interes i wyjął i spojrzał a tam nasienie swieżę (a powiedziała mu że rok temu ostatniego miała - nie to nie moja historia akurat ;)  ahahahahaahahah ;)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja powiem coś z własnego doświadczenia. Moja żona była o prawie 6 las starsza. I o ile na początku wszystko było oki to później niestety coraz bardziej zaczęły się schodzi. Ja chciałem gdzieś wyjść do ludzi, choćby do knajpki ona wolała siedzieć w domu. Coraz częstsze zarzuty że, jestem niedojrzały itp. No i ciało bardzo szybko się zaczęło sypać. Jeśli dodamy do tego brak dbania o siebie, jakichś ćwiczeń to tylko dopełnia obraz goryczy. Zaczęła się robić po prostu taka typowa mamuśka bez pasji i w ogóle jakichś chęci. Choć może to też kwestia mentalności.

 

Ogólnie nie polecam. Może jakaś krótkotrwała przygoda, może "one night" ale nic na poważnie. Różnica wieku jednak robi swoje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gadanie o braku dojrzałości, to standard.

Kilka lat temu rozmawiałem z różnymi babami na czatach. Wszystko było fajnie i super do momentu, gdy okazywało się, że jestem od nich młodszy. Niedużo - czasami przeszkadzało im kilka miesięcy. Zachwyt w jednej chwili zmienił się w krytykę. Oczywiście zawsze leciały standardem: niedojrzały, głupi, dziecko itp. itd.

One mają coś ze swoimi łbami.
To samo jest na punkcie wykształcenia. Zawsze uważają, że wszystko wiedzą lepiej, jeśli ukończyły więcej szkół. Nieważne, że w podrzędnej szkole i kierunek jest zupełnie bezsensowny. Tak miałem z ex żoną. "Bo ja jestem magistrem, a ty inżynierem, więc ja wiem lepiej". W każdej sytuacji gadała o tym.
Tego, że to ja napisałem jej pracę magisterską już nie mówi.

Żenujące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mają coś na punkcie przede wszystkim kasy. Spróbuj zarabiać mniej od niej i nie mieć o tym żadnych uwag.

 

Potem wykształcenie to pewnie też, wiek to chyba zależy od sytuacji. Jak jest starsza i nie ma nikogo to młodszy nagle tez będzie pasował :)

Edytowane przez overkill
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja obecnie spotykam się z kobietą która jest odemnie starsza praktycznie o 20 lat :D o jakimkolwiek związku tutaj zupełnie mowy nie ma , jest z drugiego końca polski więc zupełnie nie krępuje się tym co ludzie pomyślą i jak wielkie oburzenie wywołuje " idąc w ślimaka" z babka która mogła by być moją matką :D Mimo ze raczej nie przejmuje się opinią ludzi to w u siebie w miasteczku bym sobie na to nie pozwolił . Od zawsze kręciły mnie dojrzałe kobitki , moja nauczycielka na studiach tylko rozbudziła tą fantazje i w końcu musiałem spróbować jak to jest . Co do naszych relacji , to kobieta praktycznie pół życia spędziła w Ameryce , niedawno wróciła do Polski , więc ma inną mentalność niż typowe Polskie mamuśki . Jeśli chodzi o nasze relacje ... Już na początku dałem jej do zrozumienia , że jakiegoś poważnego związku z tego nei będzie bo jednak różnica wieku jest zbyt duża . Zaakceptowała to i przyjęła pozycje - cieszy się z tego co jest nam dane . Jest dosyć emocjonalną kobietką i stwierdziła że mnie kocha . Jeśli o nią chodzi to miała 3 mężów i twierdzi że bycie z kimś na całe życie to tylko i wyłącznie polska chora mentalność . Przebieg na pewno jest duży , zważając na to że jest dosyć wyzwolona seksualnie . Lubi młodych ... Jeśli chodzi o kontakt z nią . To z żadna kobieta w swoim wieku czy młodsza nie miałem tak wielu tematów do rozmowy . Jest inteligentna , dużo przeszła w zyciu , dużo przezyła , na wielu rzeczach się zna , naprawdę można z nia porozmawiać o wszystkim . Mało tego , tylko dojrzała kobieta potrafi Cie naprawdę docenić czy zaakceptować , rozpieścić , obsłużyć a w seksie możesz zrobić z nia co tylko chcesz . Mamy między sobą swojego rodzaju chemie ze jeśli była by młodsza mogłbym z nią być w związku . Druga strona medalu jest taka , że na pewno zdaje sobie sprawę ze jej uroda przemija i są to ostatnie przebłyski , żeby utrzymać przy sobie młodego chłopaka musi o wiele więcej zainwestować w znajomośc , gdyby była młodsza zaczęła by pewnie stawiać żądania , czy prowadzić jakieś gierki :) Na skesualne zabawki polecam :) w tej sytuacji związek dłyższy raczej nierealny .

 

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, zraszacz888 napisał:

A tak dla Twojej widomości overkill powiem Ci ze jest też z trójmiasta i właśnie wróciłem od niej z weekendowego urlopu na którym tak aktywnie wypoczywałem , że potrzebuje jeden dzień więcej na wypoczynek

Trzeba było napisać, że jesteś - pokazałbyś dziewczynę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.09.2016 o 11:33, overkill napisał:

Coraz częściej widzę sytuację, że laski po rozwodach wiążą się z młodszymi kolesiami.

Różnica wieku bywa naprawdę spora od 5 do 10 lat, a znam jeden gdzie jest i więcej lat.

 

Może seks? Taka kobitka po rozwodzie chce się mocno bzykać - z mężem nie chciała lub nie mogła, a z młodszym kochankiem może spełniać swoje fantazje bo co jej pozostało.

A facet ma łatwy , fajny, ostry seks - nie musi się starać o zabiegi u młodszej (kolacje, wycieczki, prezenty). Ze starszą "po przejściach" ma ułatwione zadanie. 

 

I tak oboje udają że tworzą jakiś tam związek. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to widzę tak: dlaczego nie?

 

Wszystko zależy od tego, czego ona oczekuje od ciebie i czego ty od niej.

Jeśli jesteście w stanie ustalić zasady gry na początku, i oczywiście się ich trzymać, to dlaczego nie czerpać obustronnie przyjemności z takiego układu?

 

Ktoś już wspominał wcześniej - taki milf atrakcyjny, zadbany i ogarnięty życiowo - to może być bardzo przyjemna relacja. Z dojrzałą kobietą znajdziesz więcej tematów do rozmów, często taki milf może mieć już za sobą ciśnienie na bachory, śluby i zakładanie rodziny. Może po prostu chcieć wspólnego spędzania czasu z tobą, dzielenia się wspólnymi zainteresowaniami, porządnego ruchanka, etc.

 

Oczywiście - jak zawsze w relacjach z kobietami - należy być ostrożnym i nie ładować się w jakieś dziwne relacje z kobietą z dzieckiem czy z desperatką 30+, która na siłę już chce zrobić bachora i założyć rodzinę. Półbiedy jak taka na początku zdradzi swe intencje a ty to zauważysz i w porę spierdolisz. Uważać trzeba przede wszystkim na cwane aktoreczki. Przesadnie miła pani w stosunku do ciebie powinna od razu zapalać ostrzegawczą lampkę w twej głowie.

 

Generalnie - jak w życiu - reguł nie ma. Tak czy inaczej należy być ostrożnym i czytać/słuchać Marka :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Starsza Pani to jest dobra do seksu - o ile się fajnie trzyma. Oczywiście w ramach ciekawostki przyrodniczej w wieku 20kilku lat zdrowo jest pobaraszkować z Samicą koło 45-50 ale po to, żeby się przekonać, że nawet najlepsze doświadczenie w seksie nie zastąpi młodego ciała :D:D:D:D

Ogólnie od 25 roku życia zaczynają się schody, a po 35... hmmmm.... to już trzeba być "smakoszem" :D

Oczywiście piszemy o ONSach itp. bo jak się jest z kimś w związku (równolatka) to inna kwestia - starzenie się razem itp.

Natomiast nie wyobrażam sobie LTRa ze starszą ode mnie kobietą - za Chiny :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żadne poważniejsze relacje ze straszą kobietą, albo nawet z równolatką nie wchodzą w grę. Nie i koniec!

Prędzej czy później włączy się w niej syndrom "mamusi". Będzie wmawiać, że wszystko wie lepiej, a Ty jesteś niedojrzały, bo młodszy. Nie ma to najmniejszego sensu!

Generalnie związek z kobietą na stałe nie ma żadnego sensu, a ze starszą - w szczególności.

Można się z takimi pobawić. Często starają się bardziej niż młodsze. Bardziej dbają. Zabawa i nic poza tym. Nie ma sensu wchodzić w poważniejsze relacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.