Skocz do zawartości

Baasssss projekt


Rekomendowane odpowiedzi

Pany odkopałem swoje stare kolumny głośnikowe (z czasów kawalerskich) i mam zamiar odnowić ich pierdolnięcie ma byc bass ma być syk .

są dwudrożne będą trójdrożne zainstaluje zwrotnice itp

Jest tu jakiś matematyk który policzy kubaturę abym dobrał odpowiednie głośniki  ma być 93db odsłuchowej

na początek podłącze do starego amplitunera Diory i adapter Fonica mam w chooy płyt analogowych,będzie się działo

 

Jakieś pomysły na dizajn ;)?

84085205673b408egen.jpg

 

Edytowane przez Tarnawa vel Lancelot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Mordechaj B'rzyt-wa napisał:

Te co dałeś na zdjęciach - też.

 

Te są moje ale problem z policzeniem kubatury

Basowy leży poziomo na górze a wysokie i średnie na tym kółku z boku

 

One są z tej półki

 

http://allegro.pl/rtv-i-agd?id=10&order=m&string=+evolution&bmatch=lm_v4_hou_sqm_sw-ele-1-1-0829

Edytowane przez Tarnawa vel Lancelot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie dlatego zasugerowałem zmianę budy na 'box' - jest łatwiej policzyć.

No, ale to zakłada czas i pieniądze na nowe obudowy.

 

Jak nie chcesz ich wymieniać to jest ciężka sprawa bo te obudowy co masz są trudne do przeróbki a w obecnym stanie nie ukrywajmy - piękne, to one nie są.

 

Na pewno od strony wizualnej pomogłaby wymiana podstawek/nóżek + szpachla i malowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Mordechaj B'rzyt-wa napisał:

 

Na pewno od strony wizualnej pomogłaby wymiana podstawek/nóżek + szpachla i malowanie.

Najpierw piaskowanie potem reszta ale zacząłem się zastanawiać nad przewinięciem głośników zaraz się okaże że mają już zwrotnice;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.