Skocz do zawartości

Kolejny porzucony - zaskoczony


Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam wrażenie, że na luzie to przyjął i z dystansem. Choć cholera go wie co tak naprawdę siedzi w środku...

 

A ogólnie akcja zajebista - bardzo dobrze chłopak postąpił. No i mamy kolejną lekcję do wyciągania wniosków ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, patrykpatryk napisał:

Aż mi się faceta szkoda zrobiła bo widzę jak nim emocje targają.
Cholera, jakie to wszystko schematyczne

 

A poczytajcie sobie wpisy pod filmem. Co za znieczulica. Jak zwykle wyzywany od nieudaczników, stulejarzy, przegrywów. Nawet jego tuszę mu wytknięto, że niby ma 20kg. nadwagi. Kurwa gdzie my żyjemy. Widać coraz gorzej z ludźmi. Dobrze zrobił ale nie potrzebnie to nagrał na you tube bo wiadomo jak w tym kraju jest. Teraz masa hejtu na niego poszła. Wytykano mu, że to jego wina. Ech coraz bardziej brzydzę się ludzkim gatunkiem. Ale szacun dla niego. Kontrola emocji, bez płaczki i lamentu tylko robienie porządków. Spoko typ, nie rozpłakał się jak ten łysy you tuber co lamentował, że go niby laska bije. A tutaj samczy spokój. Ja na niego miejscu położyłbym wszystko przed drzwiami na klatce.

 

Tutaj popatrzcie sobie na kolejne wpisy a propo tego demota :

 

http://demotywatory.pl/4689394/Ten-tekst-jest-z-sieci-ale-uwazam-ze-warto-sie-nad-nim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, nibynic napisał:

Po co ludzie nagrywają takie rzeczy i wstawiają na YT? Nie wystarczają im już zdjęcia ich posiłków? :huh:

 

Gdyby niektórych odłączyć od internetu to chyba by zaczęli popełniać samobójstwa.

 

Wszystko muszą upublicznić. 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Facet miękka faja to kobieta zatańczyła i zdeptała jego godność ;) 

 

Rozumiem, że przeżywa emocje ale lepiej by zrobił gdyby dał sobie spokój z tym nagrywaniem. Już zaczynają się komentarze na dole, że jest chory itp. Takie działanie nie ma większego sensu. Emocje zawładnęły nim ;) 

Może to forma jego autoterapii ? Nie wiem. Oby tak właśnie było ;)

Wiem jedno. Dużo większy bajzel w głowie tej koleżanki by zrobił jakby się ogarnął. Powiedziałby na sam koniec, że życzy szczęścia, było miło i papa :). Schudłby - obrósł mięśniami, fajnie się ubrał, wyszedł z doła, zadbał o siebie w każdej możliwej sferze wraz z finansową. I po tych zabiegach nabrałby dystansu do panien przy czym zacząłby je przyciągać i młócić jak młyn zboże :) I to właśnie byłoby właściwe ulokowanie jego uczuć związanych z tym rozstaniem. Przerobienie się na faceta :) 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Eredin napisał:

 

Gdyby niektórych odłączyć od internetu to chyba by zaczęli popełniać samobójstwa.

 

Wszystko muszą upublicznić. 

Im większe niedowartościowanie tym większe upublicznienie tego w czym dane niedowartościowanie sie ukazuję...Jest taka jedna para która znam bardzo dobrze, fajsbukowe miłośći, profile zajebane sentencjami o milosci, publiczne wyznawanie milosci, na weselu jedyna para która robiła taki show obnosząc sie ze swoja miłoscia, az sie słabo robiło od tej pokazówki, jak się okazało nie pasują do siebie nic a nic, kiedyś rozmawiałem jak byłem w tym całym uk-ej z nim, bo miałem okazje pracować z nim kilka dni, sam mówił ze drugi raz by się nie ozenił, jak to wychod zą pewne słowa jak nikt nie słucha, jak się okazało, ogarnął prace swojej niuni a jej odpierdalało, a ze społeczność Polska spora to i plotki się pojawiły, teraz jest udawanie ogromnego uczucia aby plotki były inne ''Nic sie nie stało ludzie, nic sie nie stało" na wymioty zbiera..

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na komentarze weźcie poprawke, bo widać że anony tam piszą komcie. A większośc ludzi popiera go zobaczcie najbardziej zplusowane komentarze. Jest nadzieja w narodzie

A na wykopków nawet nie patrz bo w wiekszości to ameby i zakon rycerski herbu sami wiecie jakiego.

Edytowane przez Brzygot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, infamous napisał:

Facet miękka faja to kobieta zatańczyła i zdeptała jego godność ;) 

...Schudłby - obrósł mięśniami, fajnie się ubrał...

...Przerobienie się na faceta :) 

 

Co jeszcze...? Miękka faja...? Widzę, że wpisujesz się w klimat niektórych komentarzy pod filmikiem.

 

Facet za jakiś czas będzie dziękował opaczności czy komuś tam...Jest szczęściarzem, tylko jeszcze tego nie wie - ma czyste konto. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Eredin napisał:

Gdyby niektórych odłączyć od internetu to chyba by zaczęli popełniać samobójstwa.

 

Wszystko muszą upublicznić. 

 

Dlatego brzydzę się portalami społecznościowymi. Masa zakompleksionych atencjuszy. Kurwa czekam tylko kiedy będą sobie podawać rozmiary penisów i łechtaczek bo widzę, że już wszystko wyłożyli na tacy. Aktualna praca i poprzednie prace, wykształcenie, szkoły, kursy, dom, mieszkanie, wakacje, dzieci, samochody, hobby, pasje i nie wiem co jeszcze. Kiedyś UB SB musiało się nalatać za ludźmi teraz wystarczy kliknąć loguj i poszło. CO się z ludźmi porobiło. Wystarczyło rzucić facebooka czy wcześniej naszą klasę i obnażanie swojego życia idzie pełną parą. Gdzie jakaś prywatność czy intymność kurwa czy to Big Brother już czy co ? Trzeba korzystać z takich portali mądrze a nie chwalić się przed całym światem czego to się nie ma i karmić ego.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jaka ona jest? Jest kobieta i znalazła lepszego (w jej mniemaniu), nie rozumiem o co tyle szumu, chłopak nie trzyma ciśnienia i tyle. Tyle ze może młodzi cos z tego mogą wyciągnąć... Jeśli zrozumieją bo kolo to rycerz i w dodatku nic nie kuma....

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę absolutnie szczery - jestem zażenowany i czuję się trochę jak hipokryta, bo zawsze powtarzałem że emocjonalność to domena bab. Mam nadzieję, że jest tak jak wyczytałem w którymś z komentarzy, czyli że facet jest chory psychicznie. Czy nie lepiej byłoby dać takiej puszczalskiej lasce nauczkę z klasą, a nie wydzierać się i rzucać rzeczami jak rozhisteryzowana ciota? Co on tym chciał osiągnąć, najpierw pieprząc trzy po trzy, później ciskając rzeczami na wszystkie strony, a pod koniec prawie rycząc? Ja rozumiem, zdrada to okropna rzecz. Straszna wręcz, ale jak już chciał jej robić cyrki, to mógł chociaż siebie w tym szale nie nagrywać. Generalnie lasce należałoby się kilka mocnych ciosów w twarz, ale również - co to da? (pomijając już fakt, że nie bije sie nikogo, nawet chomika, agresja to moim zdaniem oznaka słabości).

 

Powinien spakować jej rzeczy. Ja bym tak zrobił, popakował wszystko w worki, jakby przyszła, kazałbym jej zabrać, bez emocji, wszystko na spokojnie i z zimną krwią. A później zabrałbym się za siebie, żeby pokazać cipie co miała, co straciła i czego już nie dostanie. Zrobiłbym sobie na jego miejscu taki kaloryfer, że Rambo to przy tym cienias, zadbałbym o finanse, a kilka lat później pojawiał się co chwile na mieście z coraz to lepsza dupą. Myślę, że o wiele lepsza zemsta, niż rzucanie szmatami i płakanie. Po takiej akcji ona utwierdzi się w przekonaniu, że "dobrze że od takiego psychola uciekla" i już nawet nie będzie rozważać powrotu, nawet gdyby facet się ogarnął. Gdyby wybrał moją opcję, do końca życia miałaby ból cipska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie mnie naszło przemyślenie. Niektórzy krytykują tego pana, nazywając go miękką fają, która nie potrafi kontrolować swoich emocji... ale przypomnijcie sobie jak sami zachowaliście się kiedy dostaliście pierwszego mocarnego kopa. Czy faktycznie było tak łatwo kontrolować swoją złość? Szczerze wątpię. Moim zdaniem i tak się kontrolował mimo tego, że widać był iż jest cholernie wkurzony. Nie ukrywam, że kiedyś kiedy też dostałem potężnego emocjonalnego kopa (dzięki któremu wylazłem z masmixa) między nogi to mną pozamiatało i przez jakiś czas dominował we mnie gniew. Dopiero pozbieranie się i czas sprawiły, że zrozumiałem pewne kwestie i zacząłem pracować nad sobą. Ten pan moim zdaniem jest na etapie, kiedy na wciskanym przez lata pięknym obrazku zaczęły pojawiać się rysy i to od niego zależy co będzie dalej. Może zacznie dostrzegać pewne schematy i wyciągnie wnioski po tym co przeżył, a może po prostu wyprze to wszystko i dalej będzie żył w masmixie. Z mojej strony życzę mu aby się ogarnął... chociaż osobiście nie jestem za tym aby takie filmy wrzucać w internety.

 

A co do samego filmu to normalka, że ludzie w komentarzach będą go obrażać i wyzywać od najgorszych. Oczywiście gdyby zostawił jej mieszkanie a najlepiej jeszcze samochód i kasę to wtedy byłby prawdziwym mężczyzną. No ewentualnie gdyby ona się puściła z tamtym i zaciążyła a on wychował jak swoje. Wtedy też poziom męskości by został wyniesiony na wyżyny.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, HORACIOU5 napisał:

Takie mnie naszło przemyślenie. Niektórzy krytykują tego pana, nazywając go miękką fają, która nie potrafi kontrolować swoich emocji... ale przypomnijcie sobie jak sami zachowaliście się kiedy dostaliście pierwszego mocarnego kopa. Czy faktycznie było tak łatwo kontrolować swoją złość? Szczerze wątpię. Moim zdaniem i tak się kontrolował mimo tego, że widać był iż jest cholernie wkurzony. Nie ukrywam, że kiedyś kiedy też dostałem potężnego emocjonalnego kopa (dzięki któremu wylazłem z masmixa) między nogi to mną pozamiatało i przez jakiś czas dominował we mnie gniew. Dopiero pozbieranie się i czas sprawiły, że zrozumiałem pewne kwestie i zacząłem pracować nad sobą. Ten pan moim zdaniem jest na etapie, kiedy na wciskanym przez lata pięknym obrazku zaczęły pojawiać się rysy i to od niego zależy co będzie dalej. Może zacznie dostrzegać pewne schematy i wyciągnie wnioski po tym co przeżył, a może po prostu wyprze to wszystko i dalej będzie żył w masmixie. Z mojej strony życzę mu aby się ogarnął... chociaż osobiście nie jestem za tym aby takie filmy wrzucać w internety.

 

Jasne że złość jest normalna, powiedziałbym więcej: wskazana. Jesteśmy ludźmi, nie maszynami. Ale ten koleś to nagrywał a później wrzucił do Internetu (laska jest teraz przekonana,że żyła pod dachem z psycholem = nie będzie żałować zdrady nigdy). Miał czas żeby odetchnąć i pomyśleć, przerzucenie tego przecież zajęło mu chwilę. Mógł się zastanowić co robi.

 

3 godziny temu, Mosze Red napisał:

 

Orly, popatrz na historię ludzkości ;)

 

Brak kontroli nad sobą to słabość, kontrolowana agresja jest jak najbardziej ok.

 

raczej mi się nie wydaje, żeby gościu z filmu przejawiał "kontrolowaną agresję". Zresztą nie - agresja jest przejawem słabości. Wszystko można załatwić słowami, podnoszenie ręki to już dla mnie ostateczna ostateczność, kiedy druga strona naruszyła moją nietykalność osobistą. Nikt nie ma prawa sam z siebie naruszać nietykalności drugiej osoby, wszyscy jesteśmy ludźmi i mamy swoją godność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Kamillo napisał:

raczej mi się nie wydaje, żeby gościu z filmu przejawiał "kontrolowaną agresję"

 

Odniosłem się do agresji w ogólności, a nie do filmu w szczególności, zresztą gdy przeczytałem wątek film na YT już był usunięty.

 

16 minut temu, Kamillo napisał:

Zresztą nie - agresja jest przejawem słabości. Wszystko można załatwić słowami,

 

Dziwnym zbiegiem okoliczności agresywni i ekspansywni rządzą światem, praktycznie na każdej płaszczyźnie i absolutnie nie ma znaczenia czy słuszność/ moralność jest po ich stronie. Zawsze wygrywa ten kto używa przymusu.

 

16 minut temu, Kamillo napisał:

Wszystko można załatwić słowami

 

Mentalność niewolnika, to niewolnika zawsze musiał prosić o posłuchanie, silny zawsze egzekwował swoje prawa, a często realizował bezprawnie własne cele. Nawet kwestie prawne i tzw. cywilizowane załatwianie spraw to jest przymus i przemoc inaczej byłyby nieefektywne ;)

 

Cała kultura ludzkości i zależności w niej  opierają się na przemocy i agresji, jedyne różnice to to, że w cywilizowanych społeczeństwach określone instytucje mają monopol na jej "legalne" użycie. 

 

Wszystko można załatwić słowami < jest to mentalna papka całkowicie odstająca od rzeczywistości ;) 

 

 

 

 

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę powielać tutaj komentarzy Braci, jednak na swoim przykładzie mogę powiedzieć, że najlepszy sposób na "dowalenie" swojej byłej, to rozstanie się z honorem i godnością. To ich boli najbardziej. W swojej niezbyt pokaźnej "karierze" z samicami, zauważyłem tą samą zbieżność. Gdy od samicy słyszałem : "zostańmy przyjaciółmi", w przypadkach gdy moja odpowiedź była "ok, w porządku, życzę ci szczęścia", i starałem się żyć dalej swoim życiem - praktycznie za każdym razem w przeciągu kilku miesięcy do roku, samica odzywała się, czy dążyła do spotkania. 

Natomiast w przypadkach gdy zachowywałem się jak skończone barachło : skomlałem "ale dlaczego nie dasz mi szansy, przekreślasz mnie na starcie etc". i tym podobne żałosne rzeczy, to ZAWSZE samica unikała mnie od tamtego momentu jak ognia. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.09.2016 o 12:55, Mosze Red napisał:

Odniosłem się do agresji w ogólności, a nie do filmu w szczególności, zresztą gdy przeczytałem wątek film na YT już był usunięty.

 

Dziwnym zbiegiem okoliczności agresywni i ekspansywni rządzą światem, praktycznie na każdej płaszczyźnie i absolutnie nie ma znaczenia czy słuszność/ moralność jest po ich stronie. Zawsze wygrywa ten kto używa przymusu.

 

Mentalność niewolnika, to niewolnika zawsze musiał prosić o posłuchanie, silny zawsze egzekwował swoje prawa, a często realizował bezprawnie własne cele. Nawet kwestie prawne i tzw. cywilizowane załatwianie spraw to jest przymus i przemoc inaczej byłyby nieefektywne ;)

 

Cała kultura ludzkości i zależności w niej  opierają się na przemocy i agresji, jedyne różnice to to, że w cywilizowanych społeczeństwach określone instytucje mają monopol na jej "legalne" użycie. 

 

Wszystko można załatwić słowami < jest to mentalna papka całkowicie odstająca od rzeczywistości ;)

 

Przypomnę że definicja państwa to aparat który ma monopol na stosowanie siły na danym obszarze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Aurea_Prima napisał:

Nie chcę powielać tutaj komentarzy Braci, jednak na swoim przykładzie mogę powiedzieć, że najlepszy sposób na "dowalenie" swojej byłej, to rozstanie się z honorem i godnością.

 

Tu sie zgadzam w pełnej rozciągłości. I tak mi się wydaje ze tak samo jak bywa z nami tak bywa i z kobietami. Część z nich/nas to gnidy pierwszego sortu, ale sa tez porządne. Wszyscy jestesmy słabi, i wszyscy popełniamy błedy niezależnie od tego jak inteligentni jestesmy jakie mamy mięśnie i ile na koncie. Ważne żeby rozróżnić kiedy te błędy sa robione z pełną premedytacją i złośliwie, a kiedy tak się życie układa. I do tego wazne jest żeby mieć zasady (i to nie koniecznie te promowane ogólnie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa jest prosta jak skolmlisz i prosisz to traci do ciebie resztki szacunku i ma cie za mieczaka a to bardzo odpychające dla kobiet dajesz im tym do zrozumienia to ze dobrze postąpiły. A trzymając godnośc i honor sprawiamy tym ze kobieta zaczyna mieć wątpliwości co do swojej decyzji. Jest jeszcze jena sprawa która  mi się osbiscie narzuca a nikt o tym nie pisze. A mianowice .. odeszla odemnie z dnia na dzień .. to bzdura jest wiele sygnałow swiadczacych ze cos jest nie tak. Na przykład była z toba 4 lata a mentalnie odeszła po 3 tylko ty tego nie widziałeś. Kobieta np. przez rok zbiera do ciebie pogardę ( szuka innego) i odchodzi a ty skamlesz i prosisz a decyzia od roku podjeta... więc co to da. To prawda za pierwszym raz to szok i każdy tak robi ale za którym już wiesz jak ma to wygladac i ty kontrolujesz cały przebieg związku. W końcu uświadamiasz sobie z kolejna ze tak naprawdę to obcy człowiek i ze dziś to co powie nie jest wieczne, jutro może się wszystko zmienić.  Ciesz się chwila zajmij się sobą i ufaj tylko sobie i pamiętaj nie ma co nienawidziec ludzi czy kobiet już takie sa.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Brzytwa zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.