Skocz do zawartości

Dziękuję Ci.


Assasyn

Rekomendowane odpowiedzi

Jadąc autem ujrzałem chorego, sparaliżowanego chłopaka na wózku, w mig doceniłem swoje zdrowie, to ze wstaje rano, chodzę, robie co chcę, nie jestem od nikogo uzależniony, silne, sprytne zdrowe młode ciało pozwala mi uprawiac sport który  kocham, siłownia, sztuki walki...itp

 

Jadąc autem ujrzałem Pana który szukał jedzenia, po śmietnikach, w mig doceniłem to ze mam pełną lodówkę żarcia...

Doceniam i serdecznie dziękuje Bogu za siłe, inteligencje, spryt, bystrość umysłu, dzięki czemu zawsze sobie rade dam, za wiele innych talentów jak umiejętność przyswajania sobie języków obcych, poczucie humoru, które sprawiły ze niczego mi nie brakuje, mam swoje lokum, auto, szmal i to ze moim ''problemem'' jest co zjeść na śniadanie...

 

Serdecznie dziękuje za chłopaków z tego forum, nie ma takiej ekipy nigdzie, mam okazje się tu kształcić, obserwować i uczyć się od większych...

Wielkie dzięki wszystkim kobietom które spotkałem na swojej drodze, nauczyły mnie jak z nimi postępować...a jak nie postępować(okres rycerstwa)

 

To dopiero początek, bo kazdego dnia czuję sie coraz potężniejszy!

 

 

 

 

Edytowane przez Assasyn
  • Like 22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otóż to, trzeba cieszyć się, że człowiek  jest zdrowy i sprawny.

Nie doceniamy tego, dopiero jak coś się stanie, to widać, że najważniejsze w życiu i tak jest ZDROWIE!

 

Jak to ktoś fajnie kiedyś napisał:  wszystkie najcenniejsze, najlepsze rzeczy w życiu są ZA DARMO...zdrowie, przyjaźń, rodzina, przyjaciele...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I widzisz Jurek (Killer):), jak niewiele potrzeba w życiu aby mieć powód do bycia wesołym.

Ja jednak się trochę przyczepie, bom z postu wiele wyczytał między słowami, skondensujmy to w jednym zdaniu:

 

13 godzin temu, Assasyn napisał:

To dopiero początek, bo kazdego dnia czuję sie coraz potężniejszy!

 

Uważaj, bo grozi ci eksplozja EGO, w skrócie nazywam to "zarozumiałość" (pycha), a to w perspektywie ma swoje konsekwencje.

Grozi ci, że zostaniesz nadętym bufonem (wątroba już prawdopodobnie sie wzdeła):D, posiadajacym stajnie kucuków:P, który będzie patrzył na ludzi z góry;).

I tego ci nie życzę.

SH.

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.