Skocz do zawartości

Podrywanie nastolatek


melanger

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Gruby Grubas napisał:

SMV?

 

Sexual Market Value < czyli ile jest się wartym na rynku seksualnym, taki wskaźnik atrakcyjności.

 

Tabelka jest znana powszechnie i nie on ją zrobił co najwyżej zmienił napisy z ang. na pol.

 

Wskaźnik jest prawdziwy do bólu i wywołuje mega spiny u loszek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Gruby Grubas napisał:

Ja uważam, że o dziewczynach poniżej 18 lat to nawet nie powinniście myśleć. To są jeszcze dzieci. Nawet te powyżej 18 rż. nie są dojrzałe i zazwyczaj to tylko głupie podlotki. Przypuszczam, że niektórym chodzi o to, że niby łatwiej taką wyrwać małym nakładem sił.

 

Poniżej 18 lat nawet nie powinniście tykać, takie moje zdanie.

 

Mam siostrę w wieku 17 lat. Jak bym się dowiedział, że w taki czy inny sposób startuje do niej facet w wieku 25-30 lat lub starszy (bo takie widzę tu rozkminy), to bym gościa od razu zapierdolił, bez żadnego gadania.

 

Pierdaczycie :) kolego, 

mam 8 lat młodszą żonę

wiec przy jej 17 miałem 25 :)

i to ona bardziej za mną latała i lata niż ja za nią.

Oczywiście należy mieć świadomość, że to jeszcze nie w pełni ukształtowany "towar" żeby nie przeszkodzić w kształceniu, gdy sobie panna za bardzo wbije "miłość" do głowy zamiast naukę :)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile rozumiem że faceci 30-35 lat spotykają się z powiedzmy 25-latkami bo tak zawsze było na świecie i pewnie gdy sam dobiję do 30-35 będę robić to samo to bredzenie niektórych tutaj o 16-18 latkach to sorry ale jest dla mnie chore. Bo o ile dwudziestoparolatka już powinna sama decydować o swoim życiu i brać konsekwencje to tykanie małolat jest chore. Osobiście wierzę w karmę :D więc może będzie to nieeleganckie, ale życzę tym 35 letnim lovelasom aby ktoś kiedyś w ich wieku przeruchał ich córki. Chciałbym wtedy zobaczyć minę tych kolesi co sami pukali 16-stki i dowiadują się że im ktoś koło 35-40 lat przerżnął córki :D  Ale wtedy będziecie pewnie chcieli bić kolesia :D Cóż mentalność Kalego wiecznie żywa w narodzie ;)

Wiele osób wylewa swe żale na forum jakie jest złe obecne społeczeństwo i współczesne kobiety ale sorry ruchanie dziewczyny 2 razy młodszej od Ciebie jest tak samo chore jak zachowanie księżniczek z Twojego pokolenia...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co za różnica czy panna 16 lat bierze po same kule kutasa kolegi z klasy czy gościa mającego 30 lat?

W drugim przypadku mniejsze prawdopodobieństwo, że zajdzie w ciążę (większa dojrzałość i kontrola emocji u dojrzałego mężczyzny).

Nie widzę w tym nic chorego, młode ciało z małym przebiegiem. Przecież nie spotykasz się z taką żeby porozmawiać to chyba oczywiste.

 

A bić to sobie możecie co najwyżej głową w ścianę, aż zrozumiecie jak działa ten burdel.

Edytowane przez Ludzki.Człowiek
  • Like 13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idealnie ujął to Boguś Linda ;).

Ja tam jakoś nie uważam się za nienormalnego/niemoralnego, że mam zwyczajnie ochotę na bliższe zapoznanie się z małolatą. Tak jak pisałem, MOŻNA w Polsce uprawiać seks z dziewczyną, która ma ukończone 15 lat LEGALNIE.

Oczywiście jeśli w moim przypadku dojdzie do znajomości, zrobię wywiad środowiskowy :P, żeby nie mieć na karku Jedynie Sprawiedliwych, którzy będą mnie ścigać, że chcę puknąć ich córkę/siostrę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Krzysiek1991 napisał:

O ile rozumiem że faceci 30-35 lat spotykają się z powiedzmy 25-latkami bo tak zawsze było na świecie i pewnie gdy sam dobiję do 30-35 będę robić to samo to bredzenie niektórych tutaj o 16-18 latkach to sorry ale jest dla mnie chore.

 

Ja się spotykałem z 18latką i 19latką. Głównie na seks. Obie miały na to takie parcie jakby były facetami. Patologia - nie sądzę - tatuś jednej mógłby kupić Ciebie i mnie jak i pewnie 99% użytkowników tego forum. Druga z normalnego domu w stylu niedzielny obiad = rosół. Moje pytanie brzmi - lepiej jakby dawały d.py swojemu rówieśnikowi i zaszły w ciąże bo koleś nie wie co to są gumy?

 

Cytat

Bo o ile dwudziestoparolatka już powinna sama decydować o swoim życiu i brać konsekwencje to tykanie małolat jest chore.

 

18 i 19 lat (młodszego towaru nie tykam) jest zazwyczaj tak zafascynowane możliwością dania d.py starszemu od siebie facetowi (nieco młodszemu od ich Ojca - ja tak miałem), że to raczej rozmowa z ich rodzicami, a nie z tymi z którymi sypiają jest wskazana.

 

Cytat

Osobiście wierzę w karmę :D więc może będzie to nieeleganckie, ale życzę tym 35 letnim lovelasom aby ktoś kiedyś w ich wieku przeruchał ich córki.

 

Jeśli kiedykolwiek będę miał dzieci, a w szczególności córki, z pewnością porozmawiam z nimi jak to wygląda i będę się starał wpoić coś bardzo trudnego dla kobiety do zrozumienia - nie dawaj d.py na zawołanie, nie kupcz nią, i się szanuj. A to, co ona zrobi i tak zależy od NIEJ SAMEJ bo obroży na szyję nie założysz.

 

Cytat

Chciałbym wtedy zobaczyć minę tych kolesi co sami pukali 16-stki i dowiadują się że im ktoś koło 35-40 lat przerżnął córki :D  Ale wtedy będziecie pewnie chcieli bić kolesia :D Cóż mentalność Kalego wiecznie żywa w narodzie ;)

 

Jak wyżej.

 

Cytat

Wiele osób wylewa swe żale na forum jakie jest złe obecne społeczeństwo i współczesne kobiety ale sorry ruchanie dziewczyny 2 razy młodszej od Ciebie jest tak samo chore jak zachowanie księżniczek z Twojego pokolenia...

 

Idealny wiek kobiety jako partnerki to Twój wiek / 2 +- 2-3 lata. W moim przypadku to około 20 lat. Twoje rówieśniczki mają obecnie 25 lat - to już jest powoli szrot. Czekam co zaczniesz mówić za parę lat.

 

53 minuty temu, Ludzki.Człowiek napisał:

Nie widzę w tym nic chorego, młode ciało z małym przebiegiem. Przecież nie spotykasz się z taką żeby porozmawiać to chyba oczywiste.

 

On tego jeszcze nie kuma. Zresztą pisałem wcześniej - ja kobietom nie kłamię, jeśli chodzi mi o seks, walę tym prosto, a nie bajdurzę o związku itp. BTW - ja tam kilka całkiem ogarniętych 19nastek i 20stek znam ;)

 

Cytat

A bić to sobie możecie co najwyżej głową w ścianę, aż zrozumiecie jak działa ten burdel.

 

Dostanie po dupie i zrozumie. Prędzej czy później :)

 

1 godzinę temu, radeq napisał:

No ta, córka się puszcza, to zamiast sobie wpierdolić to będziecie gonić jakiegoś ziomka :D

 

Ten sam poziom co kolesie, gdy ich żona zdradza, startujący do jej kochanka zamiast do rozmowy z własną "żoną".

  • Like 12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Mosze Red napisał:

 

Wskaźnik jest prawdziwy do bólu i wywołuje mega spiny u loszek.

 

następuje zwarcie w mózgu, po czym słowotok nawet nie słucham - zawsze poprawia mi to nastrój reakcja jest wręcz podręcznikowa, zazwyczaj 30-stki najbardziej pierdolca dostają

 

najlepsze jak ostatnio o tym wspomniałem w luźnej konwersacji  to naskoczył na mnie biały rycerz, że ja się też starzeje itp na co odpowiedziałem czytaj dalej Men's Fitness ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtrącę tutaj swoje trzy groszy, bo widzę, że poniektórzy tutaj mają duży problem z moralnością przez co źle ją definiują.

 

W polskim prawie jest zapis mówiący o tym, że seks z osobą poniżej 15 r. życia to przestępstwo. Co to znaczy, że jeśli dziewczyna ukończyła lat 15 lub ma ich więcej i wyraża na to zgodę nie ma żadnych przeszkód, aby współżyła seksualnie ze starszym mężczyzną.

 

Druga sprawa. Kobiety mają o wiele łatwiejszy start. A czemu? Uroda. Tylko,że uroda z czasem przemija i termin przydatności się kończy, czyli kiedy są one w wieku kiedy ich cena jest bardzo wysoka nie zwracają uwagi na swoich rówieśników tylko kierują oczka wyżej. Czemu? Każdy z nas to chyba wie.

 

Więc wytłumaczcie mi proszę dlaczego zadbany facet, który osiągnął w życiu sukces, ma pieniądze, jest zadbany i ma wysoką pozycję społeczną ma nie korzystać z życia tak jak one kiedy były na samej górze?

 

Panie nie znają takiego pojęcia jak moralność, a doskonale wiem z własnego bolesnego przykładu, że zrobią dużo dla kogoś takiego niż jakiegoś " frajera " w ich wieku.

  • Like 13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Samiec Alfa napisał:

Druga sprawa. Kobiety mają o wiele łatwiejszy start. A czemu? Uroda. Tylko,że uroda z czasem przemija i termin przydatności się kończy, czyli kiedy są one w wieku kiedy ich cena jest bardzo wysoka nie zwracają uwagi na swoich rówieśników tylko kierują oczka wyżej. Czemu? Każdy z nas to chyba wie.

 

To Panie nie patrzą na charakter i wnętrze samca tylko urodę i zasoby? No niemożliwe :D

 

9 minut temu, Samiec Alfa napisał:

Więc wytłumaczcie mi proszę dlaczego zadbany facet, który osiągnął w życiu sukces, ma pieniądze, jest zadbany i ma wysoką pozycję społeczną ma nie korzystać z życia tak jak one kiedy były na samej górze?

 

Bo ma się "uwalić" w małżeństwo z równolatką, oddać jej wszystko, "kochać ją" itp. itd., a jak nie to jest pedałem / pedofilem (tak lubią o mnie mówić Panie w moim wieku ;) )

 

9 minut temu, Samiec Alfa napisał:

Panie nie znają takiego pojęcia jak moralność, a doskonale wiem z własnego bolesnego przykładu, że zrobią dużo dla kogoś takiego niż jakiegoś " frajera " w ich wieku.

 

Kobieta to biologiczny robot stworzony do rodzenia dzieci oraz pochodnych -  szuka więc zdrowych genów plus możliwości odchowu czyli ładnego samca z kasą. Jako, że rówieśnicy 18-25 (a śmiem twierdzić, że i w większości do 30stki w PL) kasy ani pozycji nie mają stąd jeśli dany Samiec nie jest przystojny to najwięcej stosunków seksualnych odbędzie z własną ręką, a Panie, będzie oglądał jak Ferrari w salonie - śliniąc się przez szybę.

 

A co do moralności kobiet - kiedy taki szczeniak 18-25 ma łeb nabity "miłością" Panie już dawno wiedzą, że liczy się forsa i ustawienie się w życiu - są dużo od niego mądrzejsze. Więc kiedy on zmądrzał, dowiedział się, że pasje, zainteresowania, deklamowanie wierszy i inne sranie w banie dla 99% kobiet nic nie znaczy w obliczu wyrzeźbionej klaty i/lub pełnego portfela po prostu odbiera co jego.

 

Co więcej - ma do tego pełne prawo, bo w przeciwieństwie do kobiet zapracował na to własnymi siłami, a nie dostał jako kombinacja genów.

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Dlatego też Drogi Samcu 18-25 - choćby Ci żal dupę ściskał, choćby Ci było przykro i choćbyś płakał, że kobieta na której Ci zależy ma Cię w dupie - przyjmij do wiadomości, że jak teraz włożysz full pary w naukę / rozwijanie się / podnoszenie kwalifikacji żeby zostać specjalistą / biznesmenem / mieć fach w ręku za parę lat będziesz się śmiał swoim rówieśniczkom w twarz. Tak, tym samym, które teraz mają Cię za śmiecia i przegrywa niewartego umówienia się na kawę :)

  • Like 15
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypomniała mi się jeszcze młodość :)

Mając ok 22l (dokładnie nie pamiętam) spotykałem się krótko z licealistką i to nie z maturalnej klasy, imponowało jej to, że może się "wozić" autem (woziłem ją polonezem :) )

Trochę dziwnie się czułem na szkolnej dyskotece, ale ogólnie ok. Penetracji nie było, jedynie "zabawy" bo jeszcze trochę białorycerzyłem i nie parłem do przodu z tą znajomością, po za tym była brzydka z twarzy (ciało zgrabne i cyce ok) i na dłużej znajomość się nie rozwinęła. 

Próbuję sobie przypomnieć imię i cholera nie można wygrzebać, pamiętam tylko, że była nad wyraz miła i to mnie urzekło...

Edytowane przez Brat Jan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Długowłosy napisał:

Panie już dawno wiedzą, że liczy się forsa i ustawienie się w życiu - są dużo od niego mądrzejsze. Więc kiedy on zmądrzał, dowiedział się, że pasje, zainteresowania, deklamowanie wierszy i inne sranie w banie dla 99% kobiet nic nie znaczy w obliczu wyrzeźbionej klaty i/lub pełnego portfela po prostu odbiera co jego.

 

Otóż to.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.09.2016 o 21:03, Robson napisał:

Chuja prawda. Ogarnięta kobieta, która wie o co chodzi nie pozwoli sobie na bycie sponsorowaną. Ale musi być ogarnięta. Potrafi tartę zrobić i kawę przynieść do samochodu, posprzątać mieszkanie... ;)

 

Potwierdzam w 100%,parę razy umawiałem się z kobietami które płaciły za siebie nie ważne czy to kawa czy kino,na słowo walentynki i prezent po prostu wkurwiały się;)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://wiadomosci.onet.pl/kielce/kielce-12-letnia-dziewczynka-urodzila-dziecko/lzjxy6

Zgaduję, że poznali się w sieci ... Oczywiście potępiam ten przykład pedofilii, w wyniku którego dziecko zostało zapłodnione. Pokazuje to jednak, że już 15-latka wcale takim dzieckiem nie jest. Na pewno nie fizycznie. Ewolucja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, melanger napisał:

http://wiadomosci.onet.pl/kielce/kielce-12-letnia-dziewczynka-urodzila-dziecko/lzjxy6

Zgaduję, że poznali się w sieci ... Oczywiście potępiam ten przykład pedofilii, w wyniku którego dziecko zostało zapłodnione. Pokazuje to jednak, że już 15-latka wcale takim dzieckiem nie jest. Na pewno nie fizycznie. Ewolucja.

Nie kalaj pojęcia ewolucji.

Rodzenie dzieci przez tak młode dziewczyny było rzeczą normalną w średniowieczu.

Kobieta jest zdolna do rodzenia po pierwszym okresie - czyli ramy czasowe +/- się zgadzają.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, wroński napisał:

Ciekawi mnie kiedy ten rekord zostanie pobity.

Najmłodsza matka miała dziecko w wieku 5 lat, więc nawet do rekordu się nie zbliżyła. Obstawiam, że w krajach arabskich dziecko w wieku 12-13 lat nie jest sensacją.

 

https://pl.wikipedia.org/wiki/Lina_Medina

Edytowane przez Om nom nom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie potrafię obcować z nastolatkami. Przeraża mnie ich po prostu głupota i płytkość. Ich mózgi to produkt mas mediów i inżynierii społecznej połączony z elementami kontroli umysłu.

 

Niestety z tymi starszymi wcale nie jest lepiej. Ale powiedzmy, że dotknięte przez różne doświadczenia życiowe czy upadki i czas potrafią czasem mieć przebłysk myślowy. Oczywiście niektóre, te które potrafią same coś myśleć a nie tylko są odbiornikami i nadajnikami usłyszanych modnych i popartych medialnymi "autorytetami" treści.

Edytowane przez SennaRot
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.