Skocz do zawartości

Tego jeszcze nie było :D


Rekomendowane odpowiedzi

Moj przyjaciel ( bardzo dobry i ułożony rycerz) ozenil sie ma swietna robote (4000 na reke) . Wlasnie okazalo sie ze po wielu latach wchodzenia na głowe (1 dziecko) okazało sie ze bedzie mial 2 dziecko ... Mysle sobie ze nie mozebyc i czekam na rozwoj akcji . Najgorszego sie spodziewalem bo wyszło to tak bardzo schematycznie ale do rzeczy - 2 dziecko ma z innym gosciem ktory jest dosyc bogaty i zabierał ja na rozne wakacje, imprezy i tego typu bzdety no i oczywiscie odeszła na stałe do niego a mojego przyjaciela poprostu doiła z kasy . Chce nadmienic ze przyjaciel kocha swoja prace i tyra po cale dnie z przyjemnosci a nie z przymusu czyli dla takiej pijawki to idealna sytuacja do dojenia w nieskonczonosc. Mało tego znalazł sobie druga babe z DWOJKA dzieci ktora ma faceta takiego typowego bandziora (aktualnie w wiezieniu) . Ja sie w to nie mieszam, bede obserwował jak sie sprawy potocza (wiem jak sie potoczą :) ) .
Co o tym myslicie ? bo mnie to zszokowało ale widac ze matrix dziala w najlepsze ...

 

Moderatorze jezeli cos zle napisalem albo był juz taki post to serdecznie sry i prosze o usuniecie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, KevinMitnick napisał:

Mało tego znalazł sobie druga babe z DWOJKA dzieci ktora ma faceta takiego typowego bandziora (aktualnie w wiezieniu) .

 

Dwójka dzieci nie jest tu problemem żadnym, jeśli się chcę ubić interes.

On przez nią załatwia gościa, który wykonuje czarną robotę.

Opiekuje się żoną, ślę mu fajki do kicia, tamten wysyła na OIOM :ph34r: (przez kolesi), gościa który załadował mu poroże.

Jak to dobrze rozegra, to i przyjaciół (takich odpowiednich:ph34r:) miał będzie i żonka na kolanach wróci......do domu samotnej matki.

Tak to widzę, innej opcji nie zakładam;)

SH.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Dnia 16/09/2016 o 17:07, KevinMitnick napisał:

Moj przyjaciel ( bardzo dobry i ułożony rycerz) ozenil sie ma swietna robote (4000 na reke) . Wlasnie okazalo sie ze po wielu latach wchodzenia na głowe (1 dziecko) okazało sie ze bedzie mial 2 dziecko ... Mysle sobie ze nie mozebyc i czekam na rozwoj akcji . Najgorszego sie spodziewalem bo wyszło to tak bardzo schematycznie ale do rzeczy - 2 dziecko ma z innym gosciem ktory jest dosyc bogaty i zabierał ja na rozne wakacje, imprezy i tego typu bzdety no i oczywiscie odeszła na stałe do niego a mojego przyjaciela poprostu doiła z kasy .

 

Słyszałem podobną historię o kumplu. Żona zrobiła dziecko z innym gościem (bogatym). Kumpel uznał dziecko, przyzwyczaił się, pokochał, wtedy ona odeszła do biologicznego ojca dziecka. I z kasy też był dojony. Klasyk. Tzn. jak już się wie trochę jak świat działa... ale dla wielu mężczyzn takie historie to szok... "jak to? przecież kobiety nie są takie! ona jakaś nienormalna musiała być!" ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytając takie teksty, naprawdę zaczynam się cieszyć z tego, że ex bardzo szybko zaczęło odpierdalać na punkcie jej matki :) 

Gdyby sama nie zaczęła dążyć do rozwodu, to być może łudziłbym się nadzieją, że coś zrozumie i się zmieni. Na szczęście zrobiła to, co zrobiła i mam teraz spokój.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W 1971r. Esther Vilar napisała:

 

"What is man? A man is a human being who works. By working, he supports himself, his wife, and his wife’s children. A woman, on the other hand, is a human being who does not work – or at least only temporarily. Most of her life she supports neither herself nor her children, let alone her husband.”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.