Skocz do zawartości

"Goguś" czy "Troglodyta"?


Oświecony

Rekomendowane odpowiedzi

Zakładam luźny temat. Obaj panowie różnią się wyglądem, który dla wielu mężczyzn jest po prostu nieosiągalny. Który, waszym zdaniem, z mężczyzn bardziej podobałby się kobietom? Przy którym czułyby większe motylki w brzuchu? A może nasze forumowe panie się wypowiedzą w odpowiednim dziale (chociaż wiemy, że panie jedno myślą, drugie piszą...)?

 

"Goguś" - Mike O'Hearn

 

4.jpg

 

 

image4-1056x705.jpg

 

 

"Troglodyta" - Sajad Gharibi. Na tego pana natrafiłem niedawno. Nie widziałem chyba potężniej zbudowanego mężczyzny. Pseudonim "Irański Hulk".

 

 

cropped_12912267_628516137313925_8755647

 

 

Cj98RzHUgAEcbo9.jpg

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem tych komentarzy - dobre serce, czułość, inteligencja, charakter - to się liczy a nie forsa i wygląd!

Chyba jakaś kobieta musiała Was skrzywdzić albo źle wybieraliście :(

Ale to Wasza wina!

PS No i inteligencja - widzieliście ile kobiet mają naukowcy, matematycy, fizycy, informatycy (no, tu Panowie "pięknieją" jak się dowiadują "programista JS", to już w główce świta = $$$)?! :D

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Długowłosy napisał:

Nie rozumiem tych komentarzy - dobre serce, czułość, inteligencja, charakter - to się liczy a nie forsa i wygląd!

Chyba jakaś kobieta musiała Was skrzywdzić albo źle wybieraliście :(

Ale to Wasza wina!

Zapomniałeś dodać - stulejarze, nieudaczniki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Tamten Pan napisał:

Dziwny temat. Tak jakbyś spytał czy faceci wolą klubowe blondynki czy eleganckie brunetki.

Kwestia gustu/mentalności i tyle.

 

 

Racja! Temat "z dupy". Wiesz, sobota dzisiaj. Założyłem go z pełną świadomością i z pełną świadomością w dziale o wszystkim i o niczym, ale widzę, że któraś z czterech prawych rąk Szefa przeniosła go do innego działu.

 

Swoją drogą, chyba dawno się tu nie logowałeś?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... ja preferuje takie zwierzątka. Trafia to w mój zmysł estetyczny. Mam chyba trochę artysty w sobieB) . A co samiczki preferują? Nie mam pojęcia, nie zastanawiam się nad tym. Ale wiem np. że pieski lubią być głaskane i lubią jak im się rzuca kija. Tylko żeby podawały łapkę to trochę trzeba poświęcić czasu na tresurę hehe. Wiem jestem egoistą bo nie myślę o uczuciach innych :D

 

 

 

Bundle-of-Brittany-1.jpg

Edytowane przez infamous
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.09.2016 o 15:42, Długowłosy napisał:

 

PS No i inteligencja - widzieliście ile kobiet mają naukowcy, matematycy, fizycy, informatycy

 

Przecież większość dziewczyn daje na pierwszej randce do rozwiązania test IQ. Spotka się również prośby a rozwiązanie kilku całeczek a jedna to ostatnio zapytała mnie o sito Eratostenesa. :D

Edytowane przez lupele
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.