Skocz do zawartości

Dziwki wychodzą taniej


Grzenio

Rekomendowane odpowiedzi

Niedawno zadzwonił do mnie kolega ze szkoły podstawowej i żalił się na swoja kobietę. Zadał pytanie "Powiedz mi. Po co Ci baba". Ponieważ dłuższa chwile milczałem powiedział: "Widzisz? Nie wiesz. Do niczego". Opowiedziałem, że dziwki wychodzą taniej. A on na to, że nie. Powiedział, że dziwki wychodzą.

 

Nic dodać nic ująć. Mam 2 córki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega z podstawówki chodzi na tanie Panie? a na dodatek ma kobiete? dobry yebany! a jego starsi o tym wiedzą:) od najmłodszych lat trzeba się kształcić :)

 

 

 

 

 

 

 

 

zartowałem!

Edytowane przez Assasyn
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewnym etapie małżeństwa i gdy jakieś trupy wysypują się z szafy (ujawniane romanse) to żony mają tendencje do mówienia mężom (znam parę takich przypadków), że jak chcesz 

poruchać coś innego to idź na dziwki. I ogólnie uważa się (całkiem słusznie), że dziwki wychodzą taniej niż kochanki. Przynajmniej wiadomo o co chodzi od początku. Jednak mój kolega

uznał fakt, że dziwki wychodzą kluczowy w porównaniu do mojego stwierdzenia, że dziwki wychodzą taniej. Wychodzą i nie ma ich. I święty spokój. Mam nadzieje, że teraz bardziej jaśnie 

i bez skrótów myślowych.

Edytowane przez Grzenio
literówki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Eredin napisał:

Może taka przyjaciółka wychodzi tanio w finansowym znaczeniu, ale to też nie jest takie kolorowe hop-siup jakby się wydawało.

 

Dokładnie. Po pewnym czasie najczęściej któraś ze stron się "zakochuje"... I wtedy już się robi niebezpiecznie. U prostytutki są 2 zajebiste plusy, których nie ma nigdzie indziej: poufność i to, że się w Tobie nie zakocha/nie skomplikuje życia. Tyle, że seks gorszy (przynajmniej dla mnie, czysto mechaniczny) niż na przykład z koleżanką.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za wyjście "żony" ze swojego życia bardzo często faceci płacą wyjściem z własnego mieszkania (i resztą majątku też).

Dziwka wychodzi z życia za przysłowiowe dwie stówy. 

 

Tak mnie w temacie (braku) Kontroli Kutasa naszło...

213g5qp.jpg

 

sorry za brak porządnych PL-czcionek w boldzie, ale jakoś ich nie mam w PSie. Nie kumam.

Edytowane przez Rnext
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.