Skocz do zawartości

Co u mnie ?


aras

Rekomendowane odpowiedzi

Siema. Trochę przestałem się udzielać, ale czytam co się tu dzieje. Ja w zasadzie skaczę po pracach, teraz zapierdalam po kilkanaście godzin w pizzerii od dwóch tygodni, na razie na przyuczenie, hajs godzinowo niski, ale i tak to największa kasa jaką było mi dane zarabiać, może kurwa będę kucharzem :D Mieszkam od 4 miesięcy z kobietą, jestem z nią ponad rok. Sport trochę bardziej niż wcześniej, ale problemy z plecami i zmiany karierowe gmatwają dużo, więc na razie średnio, rower codziennie tylko. Co jeszcze ? Byłem jakiś czas temu u psychiatry, z borberdline zmiana diagnozy na CHAD, męczące te wahania nastrojów, a stres i zmiany jeszcze się dokładają.  Sam miałem ochotę napisać, ale i może ktoś był ciekawy co u mnie. Pozdro Wam.

  • Like 22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie uważałem siebie za ptacowitego, raczej za opierdalacza, jednak trafiło się tak, że zapierdalać trzeba, a i mam dniówki także hajs w ręku jest wymierny jak na ten czas. Wszyscy mi mówią że robię zajebistą pizzę, ale ja skromny jestem w tej dziedzinie, może się uda przepracować dłużej to i uznam za swoją tą profesję. Yo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.