Skocz do zawartości

Dobre jakościowo T-shirty


Samiec:)

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie Bracia. Zdecydowałem wymienić garderobę żeby nie wyglądać jak wychudzony żul. Jak na razie kupiłem dwie pary spodni (wystarczająco) jednak czas teraz przyszedł na koszulki. Nie lubię długo chodzić i przymierzać wszystkiego po 10 razy jak baba więc pytanie jest takie: w jakim sklepie w galerii można kupić bardzo dobry jakościowo T-shirt? Potrzebuję tak mniej więcej 5-8 sztuk. Jakieś 3 polo a reszta zwykła bez żadnych napisów a już miodzio będzie jeśli będą to v-necki. Chodzi o naprawdę dobrą jakość. Dotychczas się ubierałem w zara, hm, pulll bear i wszystkie te ubrania po kilku praniach są jak szmaty: rozciągnięte i wyblaknięte. Już chyba nie muszę mówić o koszulkach za 14.99 z hm itp. 

 

Poradzicie coś? Gdzie wy się ubieracie co jeszcze pasuje do zwykłych dżinsów oprócz takich standardowych koszulek? Mi najbardziej leżą właśnie takie proste, minimalistyczne bez żadnych szpetnych napisów, według mnie świetnie się to komponuje do dżinsu i ogólnie do mnie. 

 

Słyszałem że Abercrombie und Fitch to dobra jakość ale nie miałem żadnej z tej firmy. Ktoś coś?

 

Zapraszam do dyskusji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam koszulki Surge Polonia. Mimo że materiał jest gorszy niż na poczatku ich dzialalności te koszulki trzymają wiele lat. Ja mam niektóre już 2 lata od jakiegoś czasu chodzę tylko w koszulkach od nich. Trzeba dobrze trafić, ale zdecydowanie polecam. I wzory sa ciekawe. Osoby które rozumieją ich znaczenie czasem sa świetnymi rozmówcami i kupujac koszulkę warto tez poczytac o znaczeniu symboli jakie na nich są zeby nie wyjść na nieuka ;)  Koszulki mająteż podszewki w środku, sa wytrzymałe, i ciepłe- dobre na jesień. https://surgepolonia.pl/

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

T-shirty, jak i ogólnie odzież w masówce - przeraźliwie poleciały na jakości. Trąbią o tym wszyscy na blogach modowych.

Kupujesz, dwa-trzy prania i człowiek ma gustowną szmatkę o bliżej nieokreślonym kształcie i kolorze. I to zarówno jak kupi za 14,99 pln jak i 89.99 pln ...

 

Dobre jeszcze robią Turcy. Ale oni stosują mieszankę 95-98% bawełny i 2-5% elastanu. Poszukaj takich, ciężej dostać bo sieciówki zawalone są

wyrobami made in China i made in Bangladesh...

 

S.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukałem informacji na różnych forach i w sumie to dziwię się że ludzie jeszcze polecają coś z bershka, hm itp... @Subiektywny dokładnie tak jak mówisz, wszystkie moje koszulki z serii 19.99 służą teraz za szmatkę to przecierania samochodu tudzież powierzchni płaskich :P

Edytowane przez Samiec:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź jeszcze Fruit of The Loom wersja Premium (największa gramatura - 205g).

Mieli dobrą bawełnę. Tshirty są dosyć sztywne (zwłaszcza po praniu) - co akurat jest na plus bo świadczy o gęstym splocie.

Niestety kolorowe z czasem szarzeją - najbardziej czarne i czerwone oraz intensywnie zielone/niebieskie/pomarańczowe/żółte

Najbezpieczniej więc brać kolory szary, biały i szary melanż oraz wszystkie wariacje kolorów 'spranych' fabrycznie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ralph Lauren. Zdecydowanie polecam. Choć z bielizny już nie, bo się za bardzo rozciąga wszystko. 

 

Tommy Hilfiger czy Lacoste to rownież dobre jakościowo rzeczy, ale cenowo trochę przerasta to wszystko. 

Z innych marek: Timberland czy oczywiście Boss. 

Z tego co pamietam to wlasnie v necki miałeś w Lacoste(t-shirt)

Edytowane przez Qaikwow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba kupować na wyprzedażach i w promocjach, no i przyjąć , że za mniej niż 29.90 PLN to zawsze będzie jakaś jednorazówka.

Chociaż płacąc np. 89 zł niekoniecznie dostaniemy lepszą jakość...szczególnie podejrzane są ZARA i Reserved, tam to loteria :D

W CARRY są teraz proste koszulki minimale (ciemnoszare, granatowe itp. - bez napisów) , kupiłem ostatnio kilka.

 

A najlepiej to do Niemiec skoczyć na wyprzedaż...:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile kosztuje taka koszulka z Ralph Lauren? Prosty design bez żadnych fajerwerków? Ile mniej więcej wytrzyma? 2-3 lata czy może więcej?

 

@RedBull1973 ja to właśnie w Niemczech będę kupował. Tylko, że tu też sama chińszczyzna 

Edytowane przez Samiec:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem ile wytrzyma Ralph Lauren , ale to też zależy stopnia eksploatacji, a także od pralki i środków piorących...

 

Odkąd zacząłem używać do prania wyłącznie porządnych, niemieckich koncentratów w żelu, ciuchy dziwnym trafem już mi nie blakną...:lol:

(detergenty czarne do czarnych, białe do białych itp.).

No i płyn do płukania, np. Lenor.

 

 

Aczkolwiek 3 lata to nie spodziewałbym się ,że jakikolwiek ciuch wytrzyma, poza porządną kurtką...:lol:

 

P.S.

Miałem kiedyś buty Reeboka, kupione ok 2002 roku , wytrzymały chyba > 10 lat, i na zewnątrz nadal były dobre, tylko w środku się całe pościerały i zużyły...

 

Edytowane przez RedBull1973
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Samiec:) napisał:

Ile kosztuje taka koszulka z Ralph Lauren? Prosty design bez żadnych fajerwerków? Ile mniej więcej wytrzyma? 2-3 lata czy może więcej?

Wytrzyma. To dobra jakosc. Mam sweter z tej firmy i jest niezniszczalny. 

Cena to niestety około 180 zł. Na Allegro cię przestrzegam przed kupowaniem, bo większość to podróbki z Turcji. 

Czasami jak patrzę na niektórych i widzę, że ma polo lacoste to już widzę, że z Allegro przez jeden szczegół. 

Z lacoste wyjdzie Ci taniej i też podobna jakosc za około 130- 150 zł. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Samiec:) napisał:

RL tylko w Monachium najbliżej a mam 100 km to nie ma sensu tam jechać tylko po koszulki. Na necie nie chcę zamawiać bo jak czegoś nie przymierze to nie biorę nigdy

W Sopocie masz outlet na monte i na pewno czasami znajdziesz w tk-maxx lub cloppenbergu

Edytowane przez Qaikwow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam chyba 10 takich https://ozonee.pl/product-pol-7793-J-STYLE-712007-T-SHIRT-MESKI-CZERWONY.html

 

Chodzę na zmianę w różnych kolorach. Fajne koszulki, proste kolory. Jeżeli szanujesz to długo posłużą. Dobrze leżą. Mocne. Jeżeli chodzi o wygodę to też spoko. Nie mam się do czego przyczepić. Mam z tego sklepu nawet kilka marynarek i jestem bardzo zadowolony. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie jeśli materiał jest ciężki i gruby, i skład > 95% bawełna, to koszulka POWINNA być trwała...

Tak jak pisał @dr Mordechaj B'rzyt-wa - patrz na jej ciężar.

Jak koszulka lekka i cieniutka ,to prawie na pewno zniszczy się zaraz.

 

P.S.

I wolno nie prać w temperaturach większych niż 40 stopni! ;)

Widziałem już zawodnika, co wrzucił wszystko na 95 stopni :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja czasem piorę na 30 czasem na 40 z ubraniami roboczymi. te robocze nie są aż tak brudne, troszkę smaru jedynie. Jak myślicie można to prać razem czy lepiej osobno odzież roboczą i osobno odzież codzienną? Jest sens? Dodam, że pralka nie najnowsza i piorę w płynie do prania zamiast proszku plus dodaję zakrętkę płynu do płukania żeby jakoś tam pachniło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, wroński napisał:

Bytom swojego czasu miał wyprzedaż. Ale czy one dobre? Kupowałem dwa razy i jakoś mi się widzi, że to były jakieś dwie partie różne. Bo i inaczej kolor schodzi i inaczej się "szmacą".

 

Co do jakości t-shirtów,polówek z Bytomia zgadzam się w 100%-swego czasu kupiłem dwie polówki w cenie jednej i po paru praniach zaczęły po prostu blaknąć.

 

Od siebie polecam szukanie ciuchów na Zalando czy w Tk Maxx na przykład.

 

 

 

 

Edytowane przez WOLAND
literówka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Samiec:) napisał:

Niektórzy polecają Ralph Lauren. Ma ktoś coś z tej firmy?

 

Mam kupioną koszulkę w Lumpeksie (takim markowym) i polecam, zapłaciłem 12 zł za koszulkę ale jest nie do zarąbania. Trafiła mi się też Prada, D&G, Armani, Lacoste. Zupełnie inny materiał a ta z Prady to mistrzostwo, troszkę za mała ale i tak kupiłem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.