Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, dr Mordechaj B'rzyt-wa napisał:

Nagrodę za Komentarz Miesiąca otrzymuje użytkownik @Eryk.

Z tego miejsca chciałbym podziękować mim rodzicom za wsparcie. Wszystkim kolegom i samczej społeczności, którzy mi kibicowali no i mojej wyimaginowanej dziewczynie, która po imprezie rozdania nagród zrobi mi loda. ;)

  • Like 15
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

" 4. Pojawiły się męskie odpowiedniki samic, tzw. „piękni” („beautiful ones”). Samce te nie wykazywały żadnego zainteresowania samicami, jak równiez nigdy nie brały udziału w jakichkolwiek konfliktach. Ich zachowanie sprowadzało się wyłącznie do picia, jedzenia, spania, jak również dbania o własny wygląd (np. czyszczenie futerka, czy nieangażowanie się w walki – brak blizn). "

Edytowane przez Inny i Wyjątkowy
  • Like 15
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Długowłosy napisał:

Prezentowany osobnik jest ucieleśnieniem tego, do czego ma doprowadzić oddanie steru cywilizacji w ręce kobiet.

 

Czy można go nazwać jeszcze samcem?-chyba jednak wolałbym aby na świecie nie było kobiet niż takie osobniki pałętały się i oddychały tym samym powietrzem co ja B)

Edytowane przez WOLAND
zbędne powtórzenie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kibicuje potajemnie takim pierdolnikom, niech będą w parach, nie będą sie rozmnażać i wyginą, natura odgarnie ziarno od plew :) mogę pomóc jak coś :)

A tak ogólnie chłopaki, to ja nie wierze w to co oglądam...

 

Allah Akbar! :)))

Edytowane przez Assasyn
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to UJ w to wbijam :) Ale myślę, że w życiu tego chłopca zabrakło gdzieś ojca i zwykłych męskich twardych reguł :)

 

Może to głupie ale doceniam w jakiś sposób, że mój stary miał twardą rękę do mnie. Kiedyś tego nie rozumiałem i wyklinałem go w myślach ale po czasie człowiek widzi co się dzieje z życiem młodego człowieka w którym nie ma reguł. Jest wiele odchyłów. Abstrahując tutaj od jego orientacji bo nie wiemy do końca jaka jest chociaż można się domyślić.

 

Dlatego też tak ważne jest to forum i kreowanie odpowiedniego modelu samca. Bo gdy go nie ma stery przejmują kobiety które nie potrafią z racji swojej natury zastąpić samca i dzieją się takie rzeczy w wychowaniu dzieci.

 

Cały dzisiejszy świat zmierza do zacierania granic/reguł/różnic tylko tak się nie da. Ponieważ to wbrew naturze i istocie świata.

Edytowane przez infamous
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Eredin chciałeś napisać:

567c496798_pedaly.jpg

 

A szczerze? A niech sobie życie, niech się spełnia, niech sobie tworzy. W czasach w których żyjemy mamy wysoko poprzeczkę postawioną, jeśli chodzi o nauczenie się NIE OCENIANIA INNYCH. Naprawdę jest to strasznie trudne jak tu co krok takie akcje prowokacyjno-jakieśtam, gendery i inne zboczenia, albo właśnie moda na zniewieściałych facetów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, infamous napisał:

Ale myślę, że w życiu tego chłopca zabrakło gdzieś ojca i zwykłych męskich twardych reguł :)

 

Wielu obecnych mężczyzn rola ojca przerosła. To co będzie, gdy "facet" z filmiku zabierze się za wychowywanie swojego następcy?

 

249626_koniec-jest-bliski.jpg

 

 

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.