Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Assasyn napisał:

No aż tak, aż tak :) 

Polacy nie są skorzy do uśmiechu, żartów...ok 90% społeczeństwa traktuje kogoś uśmiechniętego jak kretyna, i to nie jest wina kasy, na zachodzie Polacy maja 2,3x wiecej i zachowuja sie identycznie :) 

 

To jest różnica jak między wilkiem, a udomowionym psem. Pies może być fajny, użyteczny, może być friendem, ale to wilk wzbudza emocje.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwi mnie cały hejt na "pedałków w rurkach" ogólnie o wygląd. To przecierz nie pierwszyzna że mężczyźni malują się i latają w rajtuzach itp.  Dla mnie ten hejt oznacza kryzys męskości i pewne zagubienie oraz niepewność  u tych hejtujących. Kurczowo trzymają się swego kanonu a jak ktoś sięgo nie trzyma to jest dla niego ciotą. A przecież estetyka ubioru męskiego wielokrotnie się zmianiała. Wynika  że nasi mężczyźni sami maja z tym wielki problem, próbują dodać sobie męskości za pomocą ubioru i innych pierdołek tego typu a nie w tym przecierz istota męskości.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka pogoń za modą zawsze mnie zastanawiała. Znam parę takich ludzi, którzy robią wszystko to, co jest modne.
Niedawno modne były głupie koki na czubku łba. Niektórzy to sobie robili, "bo wszyscy tak chodzą" ;) Wyglądało idiotycznie, ale co ja tam się znam.
Teraz na topie są jakieś durnowate czapeczki, za krótkie spodnie, aby było widać kostki.
Nie mam do tego nic, nie obchodzi mnie to, jak ludzie wyglądają. Bawi mnie po prostu taka głupia pogoń za modą.

Sam ubieram się tak, jak chcę. Ewentualne opinie zbieram od kobiet. Nie interesuje mnie to, co jest w modzie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.09.2016 o 14:40, Gruby Grubas napisał:

@RedBull1973 - przykład z rakiem jest w zupełności nietrafiony. Czy osoby pokroju typka z filmiku są rakiem? Osobiście nie sądzę. Rak powoduje obszarowe zmiany chorobowe, które mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Jakoś ciężko mi sobie wyobrazić, żeby jakiś kraj czy naród upadł dlatego, że paru gości robi sobie makijaż albo lubi w dupę.

 

 

Sodoma i Gomora. Nie kraj, ale już blisko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.