Skocz do zawartości

Qsiorz

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo dobry gracz ten z 1 filmiku, komentator też niezły.

 

Ja pamiętam jeszcze scenę z czasów Q1, Q2, Unreal Tournament, gdy sam bardzo aktywnie grałem.

 

Jak się teraz patrzy z perspektywy lat to esport zrobiło gigantyczny skok technologiczny, organizacyjny i zrobił się z tego duży biznes.

 

Wiele osób z tego żyje i to całkiem nieźle, kiedyś w zawodach nagrody były jakieś symboliczne typu jakaś lepsza klawa lub myszka, karta graficzna, gry itp. Dziś w tym siedzą konkretne pieniądze.

 

Powstały tony sprzętu dla profesjonalnych graczy, dedykowane klawiatury z podświetleniem, myszki z gigantycznym dpi i super ergonomiczne, monitory z extra czasem reakcji, kuśwa nawet porty w płytach głównych są dedykowane pod sprzęt gamingowy :lol:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grałem od bety 7.1 w cs'a. W polszy były wetdy 2 serwery i ciężko było się wbić momentami. Do 1.5 grałem jak nałogowiec. Jak wyszedł steamowy 1.6 valve pozmieniało recoil wszystkich gnatów i nie potrafiłem się odnaleźć w tej gierce. Teraz cioram cs:go, ale to nie to samo co kiedyś. Nie ma opcji żeby ładować kontrolowane heady z dupy, z full auto, z kałacha.

 

Neo znam (nie osobiście) z czasów jak grał w specnaz. Jego ojciec ten klan założył (hayabusa). A najlepszym graczem w tamtych czasach to był chyba Wolf. Dawny grom, który później się rozpadł na p12 i chyba bro.

 

Jest trochę wspomnień. Nawet kiedyś do wawy na lan party, z własnym kompem, pół polski się jechało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zajebiści są.

Grałem kiedyś w ESL, ale w Battlefield, oczywiście nie na takim poziomie (raczej semi-pro ;) ) .

Żeby być dobrym, trzeba poświęcić mnóstwo czasu, chociaż panowie z filmików mają też pewnie naturalny talent.

51 minut temu, Mosze Red napisał:

myszki z gigantycznym dpi i super ergonomiczne, monitory z extra czasem reakcji

Ceny powalają. Sam monitor 144hz to wydatek minimum 1200zł (najbardziej lipny), do tego karta i procek który uciągnie tyle klatek na sekundę,

2000zł lekko (jak ktoś chce grać na minimalnych detalach w nowe gry).

 

Jest taki szybki gość w CSie i BFie, zrobił on na mnie duże wrażenie. Pamięć mięśniowa level master(wali jak z aimbotem) :

Wklejam filmik z BFa, tam widać to bardziej:  

 

 

Edytowane przez Zenek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.