Skocz do zawartości

To sperma daje życie, jajeczko może być zbędne


Rnext

Rekomendowane odpowiedzi

Natknąłem się na coś oszałamiającego.

Czy mogłoby to wskazywać na płeć żeńską, jako tylko na pewien etap pośredni w ewolucji homo sapiens?

https://www.ft.com/content/80443864-78f2-11e6-a0c6-39e2633162d5

 

Matrix rozpada się na naszych oczach panowie. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Qaikwow napisał:

Jak to przeczytać? Korzystam z telefonu i wyskakuje mi subskrypcja zamiast strony. Chyba, że to warte przeczytania to mozna wykupić. Jestem ciekaw

 

https://www.google.pl/search?client=opera&q=financial+times+sperm+gives+life&sourceid=opera&ie=UTF-8&oe=UTF-8

 

Kliknij w pierwszy link.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Qaikwow jack by co, to po nitce do kłębka znalazłem (skoro sprawa dotyczy myszy to i kota) tyle że tu nie ma esencji a tylko sygnał i to chyba nie do końca ścisły. W końcu ich dział zobowiązuje.

http://kobieta.onet.pl/nowe-zycie-bez-komorki-jajowej/9255wc

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobieta.onet.pl. Nie wiem czy ktos w ogole tam czyta pozniej co pisze. "Udało im się stworzyć mysz poprzez bezpośrednie wprowadzanie plemników do embrionów.". W przetlumaczeniu na polski: doladowano embrion (zaplodnione wczesniej jajeczko juz w trakcie podzialu komorek) plemnikami.

Jak to pisala kobieta, to ja sie nie dziwie, ze nastolatki mysla, ze mozna zajsc w ciaze biorac do buzi z polykiem.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bez kozery w historii najważniejsze było dziedziczenie w linii męskiej, czyli po mieczu. Nie licząc żydów, u których kądziel dominuje i chyba dlatego są tak inni w porównaniu z resztą narodowości.

I jeszcze kwestyjka taka, jak ma się do tego wszystkiego dzieworództwo?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

It could even allow two men to become the biological parents of a baby, without female

 

Bez kobiety na etapie zapłodnienia, okej.

Macica?????

 

Niestety tak patrząc na biologię to kobiety są ważniejsze w rozmnażaniu. Przy 1 facecie na 10 kobiet przyrost naturalny się utrzyma. W drugą stronę to tak nie działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Sam napisał:

Niestety tak patrząc na biologię to kobiety są ważniejsze w rozmnażaniu. Przy 1 facecie na 10 kobiet przyrost naturalny się utrzyma. W drugą stronę to tak nie działa.


Jak nie. Przeczytaj poradniki kobiece jak zachodzic w ciaze. Nogi do gory, tydzien wczesniej plukac prawa dziurke od nosa rumiankiem, 12h po dostaniu miesiaczki nalezy natke piietruszki wsadzic w cipke i w dni plodne uprawiac seks tylko w pozycji do gory nogami z noga na kredensie. Osmioraczki murowane. Problem rozwiazany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.