Skocz do zawartości

Moje sukcesy


Dobi

Rekomendowane odpowiedzi

1. Udało mi się osiągnąć coś w życiu zawodowym pomimo braku jakiejkolwiek pomocy ze strony rodziców i bliskich. Do wszystkiego doszedłem sam.

Skończyłem technikum, bo chciałem mieć zawód. Uprawnienia zdobyłem dzięki Urzędowi Pracy, bo sam nie miałem na to hajsu i nikt nie chciał mi w tym pomóc. Sam zdobyłem pierwszą pracę, w której sporo się nauczyłem. Później były kolejne firmy, ale wówczas mogłem juz sam wybierać, gdzie chce pracować.

2. Skończyłem studia na politechnice tylko dzięki własnej pracy. Przez kilka lat prawie wszystko, co zrobiłem, wydawalem na studia.

3. Zdobyłem pracę i stopniowo zmieniałem stanowiska. Zawsze wykonywałem swoja pracę najlepiej, jak tylko mogłem i zostało to docenione.

Ze stanowiska uważanego za najniższe w firmie doszedłem do stanowiska specjalisty bez niczyjej pomocy, dzięki własnej pracy.

4. Jestem samodzielny i osiągnąłem to zupełnie sam. Nikt oprócz kumpli nigdy mi nie pomógł.

5. Stopniowo urządzam swoje mieszkanie. Kończę remont pierwszego pokoju, choć nigdy tego nie robiłem. Może nie jest idealnie, ale ja zrobiłem to sam i jak na pierwszy raz - jest dobrze.

6. Nauczyłem się panować na sobą. Wcześniej bardzo nerwowo reagowaem na to, co robi choćby ex. Teraz umiem już mówić do niej spokojnie (bo rozmową nazwać tego nie można).

7. Ciągle się ucze i rozwijam. Mam swoje cele i powoli je osiągam.

8. Żyje swoim życiem, nie mam pretensji do nikogo, odcinam się od przeszłości i złych ludzi.

 

 

Jest jeszcze sporo do zrobienia, ale i tak jestem zadowolony z tego, co osiągnąłem. Nie do końca zadowolony, bo zawsze oczekuję więcej i wiem, że stać mnie na to.

  • Like 19
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.