Skocz do zawartości

Nie mogę Wam udzielić Ślubu ! - kazanie na ślubie


ThePowerOfNow

Rekomendowane odpowiedzi

hehe jak miałem wziąść ślub pleban się pyta JEJ ,dlaczego chcesz go na męża ? a ona eeee yyyy u mnie szturcha buahah zjebal ją, a on "bo go kochasz, ale to nie padło" i spojrzał mi głęboko w oczy, dziekuje dobranoc :)

 

oddać życie..... później trafiałem na takie co oddały by wszystko za moją kasę, nawet mnie :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Mariuszsoq napisał:

 

hehe jak miałem wziąść ślub pleban się pyta JEJ ,dlaczego chcesz go na męża ? a ona eeee yyyy

 

Chyba jakiś bardziej kumaty ksiądz, który zrobił mały teścik, no i styki jej zwarło...  Ja bym się zaczął zastanawiać, bo takie zachowanie może mieć drugie dno...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Mariuszsoq napisał:

hehe jak miałem wziąść ślub pleban się pyta JEJ ,dlaczego chcesz go na męża ? a ona eeee yyyy u mnie szturcha buahah zjebal ją, a on "bo go kochasz, ale to nie padło" i spojrzał mi głęboko w oczy, dziekuje dobranoc :)

Ja pierdziele ale to żałosne ze strony tej pani. Tyle pierdziela o miłości itp itd ale pewniw tylko gdy mogą coś załatwić dla siebie... Współczuję sytuacji. Choć pewnie otworzyła Ci oczy więc pewnie była potrzebna.

Czasami te kazania są naprawdę ładne ale to tylko romantyczna wizja małżeństwa. A potem się to wszystko pierdzieli.  Wczoraj jadąc autobusem siedziałem mając po drugiej stronie starsze małżeństwo w stylu Wiesiek i Grażyna takie po 50tce.  Panowie ile tam złości było w tym jak sie odnosili do siebie. Żona mu wydawala jakby rozkazy on albo coś tam robił co było konieczne albo się bronił i znowu jej coś cisnal. To ma być ta miłość i piekno małżeństwa?Widać że ta  baba wkurwiala ciagle męża. Przez większość jego życia . A ja spokojnie czytalem sobie książkę :) 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.