Skocz do zawartości

To w końcu jak ma być?


Rekomendowane odpowiedzi

Słyszysz od ludzi, jak mówią: "Jestem inny wyjątkowy".

A tu wchodzi się na neta i widać ile zarabia, na co wydaje, co je, co ma, na co choruje, i jakie ma hobby,

najgorzej- wiesz, o czym marzy.

Masz zdjęcia, achy znajomych, i dzieląc liczbę orbiterów, na fejsbuniu możesz zgadnąć aktywność seksualną.

Jak im się dzieje z własnej głupoty krzywda, to słychać: "Dlaczego to właśnie ja?"

PRYWATNOŚĆ głupcze.....

A jak ktoś chce być "piosenkarkom", i mu nie wyszło, to ma problemy z obsługą "MIKROFONA".

Ot, ten cały szołbiznes to jedna wielka kicha.

 

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam was w dupie, jesteście nikim, jestem szczęśliwa i wyjątkowa i mam wspaniałe życie...

 

... ale z uporem maniaka wchodzę na forum, zakładam kolejne konta i próbuję udowodnić, że jest inaczej niż mówicie. 

 

To tak jak ta feministka ostatnio, co na znak protestu dała się zruchać we wszystko co możliwe.

 

To może ja na znak swojej abstynencji kupię skrzynkę piwa, litrę wódki i urżnę się do nieprzytomności?

Edytowane przez Eredin
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Eredin napisał:

Mam was w dupie, jesteście nikim, jestem szczęśliwa i wyjątkowa i mam wspaniałe życie...

 

I czekam 8 godzin, aż wszyscy modzi się wylogują, żeby zrobić kolejne multi i przytrollować :lol:

 

 

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, kootas napisał:

A tu wchodzi się na neta i widać ile zarabia, na co wydaje, co je, co ma, na co choruje, i jakie ma hobby,

najgorzej- wiesz, o czym marzy.

Masz zdjęcia, achy znajomych, i dzieląc liczbę orbiterów, na fejsbuniu możesz zgadnąć aktywność seksualną.

 

Panie Breivik domyślam się, że Pan takowych stron nie posiada;).

Jako i ja nie mam;).

 

20 minut temu, Mosze Red napisał:

I czekam 8 godzin, aż wszyscy modzi się wylogują, żeby zrobić kolejne multi i przytrollować :lol:

 

To się nie uda, ponieważ ty się nigdy nie wylogowujesz:D, nie wnikam w szczególy jak to robisz, że jesteś zawsze zwarty i gotowy;).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, kootas napisał:

U mnie fejsbuń, nk, twitter itd, poblokowałem w host, żeby się nawet jakieś ciasteczka, linki nie otwierały, i co tam jeszcze nie wymyślą.

 

Hehe, to Ja tobie napiszę, ze jestem w tych kwestiach cwańszy od ciebie (skromność wrodzona);).

Ja nawet nie założyłem tam kont:lol:, hahahaha, tak więc nie "dyryguje" gospodarzem.

* założyłem, że miałeś tam konta.

 

9 godzin temu, Mosze Red napisał:

 

Bo mam doktorat z Hogwartu :lol:

 

Nie no w ten sposób to, nie talking, manipulujesz wpisami, pierwotny był inny, lakoniczny.

Mam 714 printscreenów na dowód, że napisałes co innego.

Dla Moszadu:) się nic nie ukryje.

 

I do czego my tu dochodzimy, tymi wpisami.....?

A już wiem, do tematu:

-"To w konću jak ma być?"

- zabawnie:rolleyes:

 

BTW. Co to jest Hogwart - że coś wart, ale nie kapuje co to jest Hog:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, SledgeHammer napisał:

Co to jest Hogwart

Był taki czarodziej Harry Potter, chodził na uniwerek magii o nazwie Hogwart.

 

A przy okazji, fejsbunia. To od cholery na wszelkich stronach netu jest powrzucane odnośników to tych g...nianych społecznościówek, klikniesz przypadkiem, a one zbierają statystyki, i łączą je w swoich SI.

Na przykład zobacz źródło strony: gadzetomania.pl, ile razy tam jest fb....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wracając do tematu:D:

 

Tam pod tą masońską piramidą NWO umieściłem obrazek, takich dwóch fajnych Panów.

Jeden i drugi jechał na koksie, poprawka drugi jeszcze jedzie;).

 

Obrazek w oryginale miał nazwę: "Znajdź różnicę":)

Istotne pytanie, którego zapomniałem wpisać.

 

No to jazda, let's do it:).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.