Skocz do zawartości

To w końcu jak ma być?


Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, okamgnienie napisał:

Może zacznij szukać jakiegoś dobrego specjalisty, bo jestem doktorantką budowy maszyn:lol::lol::lol:

 

Dobra to już sobie ten dom ci ktoś zbuduje, bierz najlepszych fachowców z górnej półki;).

 

Ale błagam nie buduj żadnej maszyny, błagam.

Już się qrwa nie wyrabiam z naprawianiem:lol:, w imieniu twojego profesora błagam, nic nie twórz!!!

Daj mi namiar do niego ,muszę z nim pogadać, bo qrwa nie wytrzymam, już cała Europa się sypie od tych "wynalazków":P.

 

 

2 minuty temu, Mosze Red napisał:

 

Zweryfikujemy :) 

 

1 Jakie jest pięć głównych różnic pomiędzy silnikiem wysokoprężnym, a benzynowym? :lol:

 

2 Na czym opierał się system hydrauliczny Ebb i Flow. 

 

Nawijaj i to szybko, żaden wujek google:rolleyes:

 

Mocne Red, mocne.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Mosze Red napisał:

Nazywasz nieufnością dbanie o własne interesy i zwykłą życiową przezorność. W pokrętny sposób bronisz uprzywilejowania własnej grupy płciowej. - schemat

Twierdzisz, ze mamy uraz ponieważ nie postępujemy w życiu tak jakbyś sobie życzyła ;) - schemat

Żywoty mamy w większości całkiem wesołe i dobrze ułożone :) 

Nieufność, kontrola, presja kasa < zwykła babska manipulacja :) Tak  naprawdę jest to: rozsądek, zasady, zaradność i gromadzenie zasobów czyli wszystko co odpowiedzialny za swoje życie człowiek robi aby żyło mu się przyjemnie, dostatnio i wygodnie.

Niczego nie bronię i nie twierdzę, że macie konkretnie uraz tylko cytuję, co powiedział facet z mojego otoczenia. Mimo że trochę ma racji, bo takie zachowania z powietrza się nie biorą. Tak samo jak pseudo 'kobiety bluszcze'. Mój osobisty samiec również opinię ma inną, a o swoje interesy dba, mając przy tym poszanowanie dla drugiej osoby, niezależne od płci. Dodam, że są także kobiety, które potrafią się czegoś dorobić i coś sobą reprezentują, a nie czekają tylko na $$ nowego męża czy żeby zalać się jego spermą i walnąć sobie dzieciaka, po czym leżeć na kanapie i zbierać pieluchy -,-  tu kolejny schemat.

 

Kobieta niedojda, nic nie umie zrobić tylko rodzić, wezmę ją i przygarnę to chociaż porucham - chociaż w burdello byłoby taniej, na bank mnie wykiwa, a jeszcze muszę się 'postarać'. W sumie to po co mi baba, przecież sam umiem umyć gary i ogarnąć chatę. Daje mi, bo coś chce. Pewnie się puszcza i chce ograbić z mamony, której w sumie za wiele to nie mam, niech sobie nie myśli - na wejściu pokażę jej gdzie jej miejsce, ale sam będę się bzykał na boku jak będzie okazja, bo why not :ph34r: kolejny przykład męskiego zachowania. Ten znam poniekąd z autopsji haha i w sumie bardzo mnie ubawił. Ten rozsądek trzeba jeszcze potrafić oddzielić od prostactwa i próżności.

Osobiście sama wyznaję zasadę 'ufaj, ale sprawdzaj', jednak wszystko w granicy smaku i zdrowego rozsądku. Niestety, ale facet to też człowiek i wcale nie jest w niczym wybitnie lepszy. Wiesz, ja też bym nie chciała, żeby mój 'pan' ograbił mnie po x latach z budżetu, na który pracowałam, więc sorry. Fajnie, że sobie tu heheszkujecie. Ale nie jesteście władcami świata, bo typowych naprawdę rozsądnych samców z zasadami i zaradnych to tak wielu nie ma. Smutne, że o tym zapominacie. W większości. Chociaż tak naprawdę nie wiadomo w jakiej konkretnej liczbie, więc ten wskaźnik ni wymierny, ni miarodajny. Sami manipulujecie robiąc z siebie nie wiadomo jakie cuda. Także jako grupa nie jesteście także tacy wyjątkowi, jak i przeciętne Grażyny, co kisną na kanapie na równi z Januszami spod Dino. Ludzie w większości z natury są głupi czy leniwi. Ale też nie każdy szuka najprostszych rozwiązań i jest zapatrzony w czubek własnego nosa. Schemat goni schemat, ale nie można zamykać się na jeden konkretny.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Mosze Red napisał:

I "doktorantka" znikła, a pytania na poziomie studenta 1 roku były ^^

haha a to problem z czytaniem ze zrozumieniem mają waść? Wyraźnie napisałam, że idę oddawać się uciechom z mym towarzyszem. Lepsze to niż czytanie w piątkowy wieczór tych smętów, a i chłop nie mógł na to patrzeć. W sumie to wolałabym chyba wymazać to forum i jego treści z głowy jak i tematykę wczorajszego filmu :ph34r: trochę męczą mnie już te prześmiewcze heheszki.

Niestety nie mam nic do ukrycia. Chyba słyszeliście to hasło? Kobiety na politechniki? Budownictwo, elektrotechnika, wszędzie kobiety... o dziwo jak widać co dla niektórych. Wcale nie są gorsze w tych dziedzinach.

A skoro zadajecie mi takie fajne pytanka to po 1. nie muszę wam niczego udowadniać, bo to Wy macie problem, a nie ja :) Dodam, że poza mną jest jeszcze 5 innych kobiet. I nikogo to nie dziwi, tak jako jak koleś w legginsach czy faceci fryzjerzy/kosmetolodzy. Kobieta również posiada MÓZG i może robić różne rzeczy, bo przy określonych predyspozycjach wszystkiego można się nauczyć. Raczej zignoruje wasze zaczepki.

Ale oświecę was, iż na 1. roku studiów doktoranckich, bo sądzę, że w większości niewiele macie z takowymi wspólnego, głównym przedmiotem jest ściśle pojęta MATEMATYKA, potem statystyka, a i nawet ekonomia się przewija...czemu towarzyszy regularne prowadzenie zajęć ze studentami- konkretne przedmioty kierunkowe wchodzą dopiero na roku 2 i są one zaiście emocjonujące :D Nie dziękujcie. Jestem też jedną z lepszych studentek, więc na szczęście moi profesorowie pałają do mnie sporą sympatią i szacunkiem intelektualnym - oni się nie martwią, więc wy dopiero nie musicie ;)

Idę na śniadanko tymczasem, bo podano. :wub:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA WAM NIE MUSZĘ NIC UDOWADNIAĆ!!! - ale wchodzę na forum i piszę elaboraty o tym, jaka jestem wyjątkowa, szczęśliwa i mam wspaniałego mężczyznę. Hej, Maciuś, przedstaw się kolegom. Maaaciuś, gdzie jesteś? Maaaaaciuś, kici kici :lol:

 

Na szczęście nasza żandarmeria wojskowa zadziałała jak zwykle niezawodnie. No, to skoro kolejna osoba niezgadzająca się z nami została wyrzucona z forum, to teraz pora szykować plik banknotów, bo dziś sobota i Kotoński wpadnie z baseballem po haracz. Idę zostawić otwarte drzwi żeby chłopina nie musiał znowu wyważać, po co ma się męczyć, jeszcze tylu stulejarzy do obskoczenia. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Eredin napisał:

JA WAM NIE MUSZĘ NIC UDOWADNIAĆ!!! - ale wchodzę na forum i piszę elaboraty o tym, jaka jestem wyjątkowa, szczęśliwa i mam wspaniałego mężczyznę. Hej, Maciuś, przedstaw się kolegom. Maaaciuś, gdzie jesteś? Maaaaaciuś, kici kici :lol:

 

W całej Polsce studia doktoranckie na kierunku budowa i eksploatacja maszyn (i pokrewnych) jest 31 kobiet, biorąc pod uwagę wszystkie roczniki. Więc nasz nowa/ była koleżanka twierdząca iż ma 5 koleżanek na studiach doktoranckich o tym kierunku jest zwykłą mitomanką.

 

 

1 godzinę temu, okamgnienie napisał:

Ale oświecę was, iż na 1. roku studiów doktoranckich,

 

Tyle, że moje pytania dotyczyły poziomu wiedzy z 1 roku studiów magisterskich więc doktorant powinien odpowiedzieć bez zająknięcia ;) Nasza "doktorantka" nawet nie zrozumiała pytania :)

 

Ja potrafię odpowiedzieć na te pytania mimo iż nie mam wykształcenia w tej dziedzinie, jest to wiedza ogólnodostępna rzekłbym popularnonaukowa.

 

 

W związku z powyższym nasza nowa/ była koleżanka nie ma ani pojęcia o studiach technicznych, ani wiedzy w temacie. Zapewne myśli jak poprzednia "pani naukowiec" na forum, która chciała błysnąć, że Polaków jest kilkaset milionów :lol:

 

 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Mosze Red napisał:

W związku z powyższym nasza nowa/ była koleżanka nie ma ani pojęcia o studiach technicznych, ani wiedzy w temacie. Zapewne myśli jak poprzednia "pani naukowiec" na forum, która chciała błysnąć, że Polaków jest kilkaset milionów :lol:

 

Red laickie mi sie skończyły później nadrobię:D.

 

Jest nas nie tylko kilkaset milionów, zamieszkujemy na wszystkich oceanach świata i pochodzimy od ludu co się "bał wody"

Nazwa tego plemiona brzamiała "Wodowstęty".

Część "Wodowstętów" zamieszkująca wyspy na Oceanie Indyjskim, postanowiła jednak przełamać fobię przed wodą i jak wynalezieno spalinowe łodzie podwodne,

postanowiła skorzystać z okazji i wyruszyć w daleką podróż w nieznane. I tak nasi potomkowie przybyli na przełomie XIX/XX wieku do Europy.

Stąd niektórzy z nas mają takie dziwne zabarwienia na skórze i mieszkają w górach:D.

Ogólnie wliczając przodków to może być nas nawet miliard, a hooy - nawet dwa.

 

4 godziny temu, okamgnienie napisał:

Nie dziękujcie. Jestem też jedną z lepszych studentek, więc na szczęście moi profesorowie pałają do mnie sporą sympatią i szacunkiem intelektualnym:lol: - oni się nie martwią,

 

Czyli bez majtek i stanika pocinasz na zajęcia i do tego w miniuwie + duży dekolt:D - nie dobra dziewczynka, nie ładnie.

Fakt zaczęliby się martwić jakbyś mi z tego ni z owego bez podania przyczyny, bieliznę zaczęła nosić:D.

 

U mnie w Chrząszczyrzach pewną filię bardzo dobrej Polibudy otworzyli.

Żeby przystapić do egzaminu wstępnego wystarczy znać alfabet, na studia doktoranckie to już tak łaskawi nie są, niestety trzeba się nauczyć pisać.

 

Chciałem poszerzyć swoje wykształcenie mając taką "perełkę edukacji" blisko siebie - chciałem zostać prof. nadzw.

Niestety w dziekanacie mi powiedziano, że zbyt inteligentny jestem i do tego jestem mężczyznąB) - takich już nie chcą.

SH.

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W celu dopięcia tematu, który przerodził się w atak wściekłego trolla tworzącego multikonta.

 

Zbanowano nowa/ była koleżanka utworzyła multikonto w celu kontynuowania procederu, mianowicie konto:  @Brakloginu , które zostało wyłapane i zbanowane.

 

Po zbanowaniu konta numer 2 na skrzynkę moderatorską otrzymaliśmy wiadomość:

 

Q6nlFqP.jpg

 

Jak widzicie panowie i panie mamy do czynienia z typowym trollem, który a zamiar kontynuować swoją działalność.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze kilka słów do Pati "doktorantki" z Opola, co chciała "być modelkom", a kiedyś to i "piosenkarkom".

 

Pozostań przy handlowaniu w internecie ciuchami z lumpeksów po 5 i 10 zł, jak to robiłaś do tej pory oraz układaniu fryzur i makijażem < bo to najbliższa czynność techniczna z jaką miałaś w życiu do czynienia :)   

 

Profil na pewnym portalu skasowałaś, chciałaś "zostać modelkom", niestety czegoś zabrakło, rynek zweryfikował?  :)  No i w internecie nic nie ginie,a niektórzy wiedzą jak szukać.

 

Dla przykładu:

 

Telefon 1:  +485332xxxxx

Telefon 2:  +486099xxxxx

ICQ: 559xxxx

GG: 3534xxxx

 

I dużo, dużo więcej, łącznie z foto i różnymi ciekawymi informacjami.

 

Pozdrawiam serdecznie :)

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UUUU aż tak grubo, nieładnie.

Wychodzi na to, że ma teczkę grubszą od *mojej:D.

 

Szkoda, że nie mam jej w swojej kolekcji - szczególnie focie:rolleyes:.

Przeglondnołem kolekcje i nie mam piosenkarki "doktorantki" z łopola.

I nawet nie chce mi sie szukać.

 

* - patrz avatar

 

BTW.

Ale wesoło było:)

Żegnaj maszynowa Pati.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierdu pierdu

A ja tam sobie właśnie prasuje ciuszki syna i mi to sprawia zajebista przyjemność ,chyba dla tego że żadna właśnie taka jebnięta nie zaburza tej czynności..

Rano zmyje garnki /nie mam zmywarki/ wstawie pranie ,rano opierdziele mieszkanie i z nudów zasiąde do forum.

Te całe poświęcenia zajmują 1 h dziennie, ależ one się poświęcają, noż do zajebania obowjązków:D,

Nie mam zielonego pojęcia jak te wszystkie bzdety mogą im cały dzien zająć...

 

Zufanie.....:D:D:D chyba kogoś piorun jebnoł

20 lat życia zjebane przez ufanie takim jak ty, 

Nic poza często śmierdzącym mięsem miedy nogami nie macie w ofercie

te przytulania ,zrozumienia itd...to tylko chwilowe

Znaleziony obraz

 

No i po cholere nam to

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Mosze Red napisał:

w internecie nic nie ginie,a niektórzy wiedzą jak szukać.

 Fakt bycia moderatorem nie zwalnia z przestrzegania m.in. regulaminu. Polecam zapoznanie się z regulaminem strony, w tym: "(...) Dane umożliwiające identyfikację osoby fizycznej są udostępniane wyłączenie za zgodą tej osoby." itd.

A także szczegółowo z ustawą dot. ochrony praw osobowych. Począwszy od tego CZYM SĄ dane osobowe. Oraz jakie konsekwencje wiążą się z ich nieprawidłowym przetwarzaniem, wykorzystywaniem a w szczególności udostępnianiem publicznie."

Edytowane przez Wesolek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Wesolek napisał:

Fakt bycia moderatorem nie zwalnia z przestrzegania m.in. regulaminu. Polecam zapoznanie się z regulaminem strony, w tym: "(...) Dane umożliwiające identyfikację osoby fizycznej są udostępniane wyłączenie za zgodą tej osoby." itd.

 

Zgadnij kto tworzył ten regulamin :lol:

 

Polecam zapoznanie się z ustawą o ochronie danych osobowych oraz interpretacją, kiedy adres email zalicza się do owej kategorii, a kiedy nie.

 

Ponadto adres email nie został udostępniony publicznie przez moderację :wub:

 

Żadne dane osobowe nie zostały udostępnione publicznie przez moderację:wub:

 

8 godzin temu, kootas napisał:

Buuu. Te dane są ogólnodostępne w necie.

 

:wub:

 

Od kiedy stwierdzeni, wiem kim jest "Pati" stanowi naruszenie ustawy o ochronie danych osobowych :)  (nie wysilaj się: http://sjp.pwn.pl/sjp/pytanie-retoryczne;2513585.html)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.