Skocz do zawartości

Kiedy kobieta uderza faceta, nikt nie reaguje, kiedy facet uderzy kobietę...


Rekomendowane odpowiedzi

@TPakal1Myślę, że zamiast "zajebania" zdecydowanie lepsze byłoby wystawienie za drzwi i wysłanie do mamusi celem przemyślenia swojego zachowania. Miałem na myśli raczej postawienie się babie niż faktyczną przemoc. Nigdy nie byłem zwolennikiem przemocy. To  był typowy typ samicy, która zdominowała a chciała mieć silnego skurwiela za męża. No ja raczej we wieku 21 lat do takich nie należałem. Gdybym nie odszedł po 9 latach małżeństwa to pewnie zatłukłaby mnie w końcu wałkiem do ciasta. To wyjątkowa swołocz. We wieku 23 lat na badania lekarskie na PJ wysłała swoją siostrę, bo sama ślepa jest. Kolizje potem jakieś miała. Przecież to kryminał.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Grzenio napisał:

@TPakal1Myślę, że zamiast "zajebania" zdecydowanie lepsze byłoby wystawienie za drzwi i wysłanie do mamusi celem przemyślenia swojego zachowania. Miałem na myśli raczej postawienie się babie niż faktyczną przemoc. Nigdy nie byłem zwolennikiem przemocy. To  był typowy typ samicy, która zdominowała a chciała mieć silnego skurwiela za męża. No ja raczej we wieku 21 lat do takich nie należałem. Gdybym nie odszedł po 9 latach małżeństwa to pewnie zatłukłaby mnie w końcu wałkiem do ciasta. To wyjątkowa swołocz. We wieku 23 lat na badania lekarskie na PJ wysłała swoją siostrę, bo sama ślepa jest. Kolizje potem jakieś miała. Przecież to kryminał.

To co piszesz powinno być przestrogą dla młodych chłopaków, którzy są na forum. Jeszcze pewnie niejeden ma w swojej świadomości obraz kobiety, jako eterycznego, delikatnego zwiewnego stworzenia z mgły i płatków róż herbacianych, która nie robi kupci i cały czas pachnie fiołkami. :) A to jest obraz wbity nam na siłę w umysł przez nasze jeb...ne chore społeczeństwo, media, różnego sortu panie wychowawczynie w przedszkolu, szkole i ch.j wie gdzie jeszcze. A baby to wiesz Grzeniu jakie są. Nie chcę już dzisiaj używać epitetów, bo mam dobry humor. :))

A czy Ty na sprawie rozwodowej napomknąłeś o tym fakcie podstawienia siostry zamiast Twojej pani do badań na prawo jazdy? Może pani sędzina by się zainteresowała tym faktem.

Pytam dlatego, bo my faceci jesteśmy tacy niby honorowi. A z babami honornym być nie można, bo na to nie zasługują.

Moim zdaniem powinniśmy z nimi walczyć ich własną bronią.
 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strasznie smutne jest to, że tak to działa jak na tym filmie.

A co do wystawiania baby za drzwi - to też nie musi być takie proste, bo jak ma się wspólne mieszkanie, to nie ma się takiego prawa, baba może zadzwonić na policję i też przejebane.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@BarharWtedy wynajmowaliśmy kawalerkę i ja za wszystko płaciłem - nie byłoby problemu aby wyciągnąć ją za włosy za drzwi a potem wywalić buty, płaszcz i torebkę.

@TPakal1Problem z tego badania PJ to teraz chętnie bym zrobił jak ciągnie się ta sprawa alimentacyjną i robią ze mnie kanalie i chcą alimentów 9000 na 3 pełnoletnich dzieci. Sprawa się przedawniła, aczkolwiek postawiłoby to wiarygodność świadka w nieciekawym świetle. Do tego dochodzą wyłudzenia pieniędzy unijnych i to nie jakieś drobne, ale kwoty z dużo ilością zer. Ciężko to udowodnić, bo rzeczy się działy za rządów PO. Startowała kanalia kiedyś w wyborach więc kurwa pierwsza liga. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Grzenio napisał:

@BarharWtedy wynajmowaliśmy kawalerkę i ja za wszystko płaciłem - nie byłoby problemu aby wyciągnąć ją za włosy za drzwi a potem wywalić buty, płaszcz i torebkę.

@TPakal1Problem z tego badania PJ to teraz chętnie bym zrobił jak ciągnie się ta sprawa alimentacyjną i robią ze mnie kanalie i chcą alimentów 9000 na 3 pełnoletnich dzieci. Sprawa się przedawniła, aczkolwiek postawiłoby to wiarygodność świadka w nieciekawym świetle. Do tego dochodzą wyłudzenia pieniędzy unijnych i to nie jakieś drobne, ale kwoty z dużo ilością zer. Ciężko to udowodnić, bo rzeczy się działy za rządów PO. Startowała kanalia kiedyś w wyborach więc kurwa pierwsza liga. 

Grzeniu, nie pozwól babie być bezkarną. Widzisz większość z nas popełnia ten sam błąd - jesteśmy honorowi, wolimy czegoś nie powiedzieć, niż to powiedzieć. A one kłapią japami na lewo i prawo ujawniając rzeczy, których dorosły człowiek wstydziłby się ujawniać. Przemyśl to i zaskocz niemile kobiecinę. :)  Postępuj według starego prawa talionu. :)

 

 

Edytowane przez TPakal1
uzupełnienie tekstu
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od sędziego. Ja udowadnialem ex kłamstwa, przedstawiałem dokhnenty, z których nie potrafiła sie wytłumaczyć... A suka w todze i tak stwierdziła, że to ja jestem niewiarygodny, a jej wierzy we wszystko.

Do tego sama co chwilę mówiła inaczej o swojej chorobie. Raz twierdziła, że jest chora. Później nagle cudownie ozdrowiała, aby po paru tygodniach znowu być chora ;) No i taka osoba jest wiarygodna.

Edytowane przez Dobi
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Dobi napisał:

Wszystko zależy od sędziego. Ja udowadnialem ex kłamstwa, przedstawiałem dokhnenty, z których nie potrafiła sie wytłumaczyć... A suka w todze i tak stwierdziła, że to ja jestem niewiarygodny, a jej wierzy we wszystko.

Do tego sama co chwilę mówiła inaczej o swojej chorobie. Raz twierdziła, że jest chora. Później nagle cudownie ozdrowiała, aby po paru tygodniach znowu być chora ;) No i taka osoba jest wiarygodna.

Panowie nigdy więcej żadnych takich głupot nie róbcie. Nigdy więcej nie dopuszczajcie do takiej farsy w obliczu tej pseudosprawiedliwości. Obiecujecie??? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@TPakal1Nawet na jednym z Uniwersytetów jest praca magisterska na jej temat na wydziale prawa. Ale utajniona (sąd musiałby to odtajnić). Temat pracy związany z wałkami przy dotacjach UE. :D A taką biedną udaje, że nic tylko się powiesić. I wiecie co - niech sobie suka żyje. Wkurwia ją to, że ja mam kasę legalnie i mogę ją wydawać, a ona nie. :D A chyba jest zbyt tępa, że nie wie jak ja wyprać. A pranie kasy niestety kosztuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.09.2016 o 08:21, TPakal1 napisał:

Bicie kobiet może mieć dla Ciebie fatalne skutki. Baby teraz są cwane. Jebniesz jej, to pójdzie na Policję i założą Ci Niebieską Kartę. A Niebieska Karta jest, można powiedzieć Asem w rękawie na sprawie rozwodowej do ugotowania Ciebie przez Kobietę.

 

 

Już nie jest.

 

Z własnego doświadczenia. 

 

1. Ex latała najpierw do psychologa - co tam gadała to nie wiem ale zaświadczenia do sądu przyniosła.

2. Chodziła wieczorami do punktów interwencji kryzysowej i mówiła, że jest bita i boi się w domu przebywać. Nie mogli jej zaoferować noclegu na dłużej, a na raz nie chciała.

3. Robiła sobie obdukcje jakichś siniaków. Znalazłem w domu taki dokument.

4. Wzywała policję do domu. Najpierw prowokowała awantury potem dzwoniła na policję - jak już wyczułem o co jej chodzi - to dyktafon w domu był cały czas włączony.

5. Niebieska karta - założyła 2 tygodnie przed pierwszą rozprawą.

5. Również dwa tygodnie przed rozprawą - złożyła doniesienie do prokuratury - że jestem bandytą, stosuję przemoc fizyczną, psychiczną i finansową. Oraz, że molestuję swoją córkę.

 

 

Zeznawałem - zaprzeczyłem wszystkiemu, i powiedziałem, że o tym wszystkim dowiedziałem się na pierwszej rozprawie rozwodowej (bo tak było) podrzuciłem dwa nagrania jak ona ustawia akcję pod interwencję policji lub dzwoni na policję przy mnie kiedy w domu nic się nie dzieje.  Prokurator umorzył wszystko jak leci. Tylko szkoda że córka musiała się nastresować bo durna matka ją w to wszystko wkręciła. Córkę badał psycholog i wyszło, że powtarza przygotowane wypowiedzi itd...

Ona się zażaliła, ale sąd napisał wprost, że nie PRZEDSTAWIŁA ŻADNYCH WIARYGODNYCH DOWODÓW i została wysłana na drzewo.

 

Ale się dobrze stało, bo na sprawie rozwodowej jej argumenty upadły będąc położonymi przez prokuraturę i inny sąd.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

9 godzin temu, rarek2 napisał:

 

Zeznawałem - zaprzeczyłem wszystkiemu, i powiedziałem, że o tym wszystkim dowiedziałem się na pierwszej rozprawie rozwodowej (bo tak było) podrzuciłem dwa nagrania jak ona ustawia akcję pod interwencję policji lub dzwoni na policję przy mnie kiedy w domu nic się nie dzieje.  Prokurator umorzył wszystko jak leci. Tylko szkoda że córka musiała się nastresować bo durna matka ją w to wszystko wkręciła. Córkę badał psycholog i wyszło, że powtarza przygotowane wypowiedzi itd...

Ona się zażaliła, ale sąd napisał wprost, że nie PRZEDSTAWIŁA ŻADNYCH WIARYGODNYCH DOWODÓW i została wysłana na drzewo.

 

Miałeś dużo szczęścia i widać, że byłeś już przygotowany na akcje pani, nagrałeś panią jak coś kombinuje. Wierz mi, że nie każdy facet jest tak zapobiegliwy i przewidujący. Również pozytywna dla Ciebie opinia psychologa też dużo pomogła.

A ten prokurator co umorzył postępowanie to mężczyzna, czy kobieta? Pytam, bo w prokuraturach jest dawna szlag trafił parytety i jest większość pań jak panów.

A może skorzystaj z okazji i dowal swojej ex.

Cytat z neta:

Zgodnie z polską procedurą karną, osoba powyżej 17 roku życia, składająca zawiadomienie o przestępstwie, jest informowana m.in. o odpowiedzialności karnej za powiadomienie Policji o niepopełnionym przestępstwie, za fałszywe oskarżenie oraz za składanie fałszywych zeznań art. 238 k.k.1, art. 234 k.k., art. 233 § 1 k.k.

Jeżeli ta pani złożyła fałszywe zawiadomienie o przestępstwie i oskarżyła bezpodstawnie konkretną osobę, to winna odpowiadać karnie z artykułów jak wyżej.

Pozdrawiam. T.

:)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie sprawy z jej doniesienia badał prokurator płci męskiej.  Potem ja złożyłem doniesienie o pomówienia i fałszywe oskarżenia i tu już prowadziła pani prokurator - oczywiście doprowadzić do skazania kobietę jest prawie niemożliwe i tak było w tym przypadku - bronili się rękami i nogami przed postawieniem jej zarzutów - na końcu napisali że jest niepoczytalna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.