Skocz do zawartości

Łysienie a SMV


infamous

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 27.09.2016 o 17:27, infamous napisał:

I teraz pytanie do was. Jak ogolenie bańki na łyso wpłynęło na wasze SMV? Zauważyliście jakieś zmiany pod tym kątem? Jakieś ciekawe sytuacje? 

Kiedyś ogoliłem się na łyso za młodziaka to dużo osób schodziło mi z drogi jakbym wzbudzał strach.

 

Tu masz odpowiedź:

 

Dnia 12.09.2016 o 20:36, Długowłosy napisał:

 

Przypomniała mi się pewna anegdotka...

 

W pewnym ciepłym kraju na innym kontynencie, bynajmniej nie Egipcie czy Tunezji, pewna młoda dama, ówczesna studentka medycyny, marząca o zostaniu chirurgiem plastycznym, dzierżąc w dłoniach maszynkę do golenia i układając mi nią moje "długie włosy" powiedziała - "k.rwa Długowłosy, czuję się jak na praktykach w prosektorium"... ;)

 

Także znamy - młoda dziołcha (do 25 lat), która lubi styl na "gangusa" ewentualnie elegancję przełamaną stylem angielskich ulic lat 60tych ;)

 

Kilka podstawowych zasad "łysej pały":

1. Ciemna karnacja - jeśli nie naturalna opalać się (tak, wiem niezdrowe dla skóry więc z głową (sic!)).

2. Zarost dwudniowy, ładnie utrzymany.

3. Dobry styl.

4. Kształtna czaszka - a jak nie - przeszczep włosów. I nie żartuję.

5. Siłka - chudzielec / otyły plus łysa głowa = dramat.

6. Okulary - jak nie chcecie wyglądać jak typowy zakapior - nawet zerówki.

 

Jeśli zastosowano co powyżej plusy:

1. Karyny / hot 17 /  znudzone mamuśki (szczególnie dobrze wykształcone z grzecznymi mężusiami - takie co by chciały faceta, co rzuci o ścianę jak szmatę i zedrze ciuchy - czyli wariatki +30 ;)) - od razu macie bonus u nich :P

2. Macie "poważanko" na wejściu

3. Jak dobrze to zgracie to jesteście cholernie charakterystyczną osobą z własnym stylem ;)

4. W klubach / na bałaganach - jesteście brani za "ochronę"

 

Minusy:

1. "Normalne" laski spie.dalają na Wasz widok gdzie pieprz rośnie (Długowłosy ale nie zrobisz mi krzywdy / nie zrobisz ze mnie dziwki / nie jesteś alfonsem?)

2. Na stacjach benzynowych / w sklepach (nocne) można dostać strzał z paralizatora i pochodnych na wejściu (wypróbowane na własnej skórze)

3. Jesteście pierwsi do "wpierdolu za nic" jako "charakterystyczni"

4. JW jako konkurencja

 

Ogólnie fryzura "0" pasuje jakiejś 1/10 męskiej populacji i ma swoje plusy i minusy ;) Tylko błagam - ni "pała" + kresz / 3 paski ;)

 

Jak ze wszystkim - patrzcie czy do Was pasuje i układajcie pod siebie, jak nie zbierać kasę na przeszczep ;)

Ogólnie wątek na ten temat już istnieje:

 

Temat zamykam - Dł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.