Skocz do zawartości

Tekst o cycach i dupsku


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Ostatnio na coś się nie zgodziłem dokładnie na to że byłem u kolesi pite było itp.

Następnego dnia dzwoni do Mnie i się pyta gdzie byłem i z kim itp.

Poczułem się jak na przesłuchaniu a więc mówię:

Ze byłem u kolegów a więcej nie mam zamiaru Ci powiedzieć że to Moja sprawa.

Oczywiście litania że jestem pijakiem dziwkarzem itp.

Ja śmiech na to:D Mówię dziękuje za komplementy i wtedy samiczka do Mnie "spierdalaj"

Mówię tak bawić się nie będziemy, myślę kłócić się nie ma co a więc walę "masz małe cycki" i "płaską dupę"

Taki szał że chuj z jej strony, i po chwili do Mnie słowa "żal mi Ciebie zostaniesz sam na zawszę" i klasyka to koniec z

nami jesteś chory psychicznie itp.

Oczywiście z mojej strony ok, życzę powodzenia:D

I moje pytanie nie pojechałem po bandzie z tymi tekstami o cycach i dupsku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Tyran napisał:

Witam,

Ostatnio na coś się nie zgodziłem dokładnie na to że byłem u kolesi pite było itp.

Następnego dnia dzwoni do Mnie i się pyta gdzie byłem i z kim itp.

Poczułem się jak na przesłuchaniu a więc mówię:

Ze byłem u kolegów a więcej nie mam zamiaru Ci powiedzieć że to Moja sprawa.

Oczywiście litania że jestem pijakiem dziwkarzem itp.

Ja śmiech na to:D Mówię dziękuje za komplementy i wtedy samiczka do Mnie "spierdalaj"

Mówię tak bawić się nie będziemy, myślę kłócić się nie ma co a więc walę "masz małe cycki" i "płaską dupę"

Taki szał że chuj z jej strony, i po chwili do Mnie słowa "żal mi Ciebie zostaniesz sam na zawszę" i klasyka to koniec z

nami jesteś chory psychicznie itp.

Oczywiście z mojej strony ok, życzę powodzenia:D

I moje pytanie nie pojechałem po bandzie z tymi tekstami o cycach i dupsku?


A moje pytanie: "Co to w ogole jest za dialog?". Seba z lawki bylby dumny.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, SennaRot napisał:

Czy przesadziłeś czy nie to zależy od jednego: Co chciałeś osiągnąć.

Jeśli właśnie to co się stało to nie przesadziłeś.

Użyłem tego tekstu z prostej przyczyny zaatakowała Mnie bez przyczyny, chciałem w końcu aby się nauczyła. Wcześniej byłem delikatniejszy i chuja to dawało.

P.S Swoją drogą przed chwilą zadzwoniła i koleżka z balkonu mówi do Mnie że nie długo możemy wychodzić.

Ta to usłyszała i do Mnie wychodzisz gdzieś Moja riposta może tak może nie a tak w ogóle co to cię obchodzi

Nagle całkowita zmiana intonacji głosu z jej strony, wkurw, Ta idziesz pić z kolegami to Cześć.

Jeszcze zdążyłem dojebać "te teksty że idę gdzieś pić z kolegami to możesz sobie wsadzić tam gdzie słońce nie dociera:D"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.