Skocz do zawartości

Próba kontaktu


Zerwito

Rekomendowane odpowiedzi

Witam braci!

Mam pytanko. Cztery miesiące temu zostawiła mnie dziewczyna, opisałem to na forum. Zero kontaktu, poblokowałem wszędzie gdzie się da i usunąłem wszystkie pamiątki. Już prawie o niej zapomniałem: poszliśmy na studia w innych miastach. Dzisiaj telefon od jej ojca, czy pomógł bym jej coś tam z komputerem ustawić. Ja grzecznie odmówiłem. Jej brat jest bardzo dobry w sprawach informatycznych więc wydało mi się to podejrzane. Czy można to interpretować jako próbę kontaktu z jej strony? Oczywiście dla mnie ta osoba umarła, jednak trochę mnie poruszył ten telefon. Nie wiem co o tym sądzić, daję mi to dużo do myślenia. Podejrzewam schemat, powrót na starą gałąź, ale nie jestem pewien.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Zerwito napisał:

Czy można to interpretować jako próbę kontaktu z jej strony

 

Tak.

 

6 minut temu, Zerwito napisał:

Podejrzewam schemat, powrót na starą gałąź, ale nie jestem pewien.

 

Prawdopodobne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie jest proste -

czy będziesz ją pukać?

If (pukanie == tak)

       System.out.println ("Napraw jej ten komputer")

else

      System.out.println ("Nie naprawiaj jej komputera")

 

 

Ja bym wręcz napisał do niej, że mogę naprawić ten komputer jak najpierw mi popuścisz szpary :>

Normalna transakcja :D

 

A jak sobie pomyśli - ale Zerwito to chuj i prostak - to plus na Ciebie - pokazuje, że masz dystans do tej "miłości" i jesteś ponad jej zasady.

Jak jej nie pasuje to niech wzywa brata albo specjalistę - ktoś tu traci? Tylko ona, bo ona jest w potrzebie

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, GluX napisał:

Ja bym wręcz napisał do niej, że mogę naprawić ten komputer jak najpierw mi popuścisz szpary :>

Normalna transakcja :D

 

Na pukanie to trzeba zasłużyć, naprawię komputer jak zrobisz solidnego loda z połykiem.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chcę o niej zapomnieć, i już byłem na dobrej drodze, tylko ten telefon mnie wybił z rytmu. 

 

@HORACIOU5 może jeszcze nie do końca, ale intensywnie pracuję nad samooceną.

 

@GluX jestem za słaby, jeszcze nie jestem gotowy na takie coś. Poza tym studiujemy jakieś 300 km od siebie :)

 

Cel jest prosty ona miała zniknąć całkowicie z mojego życia, nie chciałem mieć kontaktu, pamiątek, zdjęć. I teraz dojebała takim czymś. No nic, dziś idę się spotkać z fajną blondyną :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minutes ago, GluX said:

If (pukanie == tak)

       System.out.println ("Napraw jej ten komputer")

else

      System.out.println ("Nie naprawiaj jej komputera")

poprawiłem source code:
If (pukanie == tak)

   println ("zaproś ją do siebie na film jak będziesz miał wolną chatę")

println ( "komputer niech naprawia brat lub jakiś orbiter" )

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, wojskowy33 napisał:

poprawiłem source code:
If (pukanie == tak)

   println ("zaproś ją do siebie na film jak będziesz miał wolną chatę")

println ( "komputer niech naprawia brat lub jakiś orbiter" )

W sumie, zawsze może zrobić dobrego loda z połykiem a później możesz się rozmyślić xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przerabiałem kiedyś takie numery, dlatego stanowczo radzę: odpuść ją sobie!

 

Na samym pukaniu się nie skończy, i znów Ci zacznie na niej zależeć...

A to nie wyjdzie, bo jesteś dla niej tylko beta-orbiterem, tak napisali koledzy (koleżanka?)  - dla niej "lepszy wróbel w garści..."...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojciec dzwonił? WTF? Wow własnego ojca poprosiła aż mi się wierzyć nie chce...

 

Jakie miałes stosunki z jej tata? Wporzo typ czy nawet córka nim manipulowala? Jak długo trwal ten związkek (chyba nie czytałem Twojej historii - proszę o link).

 

W moim przypadku to były koleżanki lub same zainteresowane ale rodzice wow dla mnie nowość.. A 34 lata na karku

 

Jesteś juz w nowym miejscu jako student to na miejscu masz samice. Pamiętaj tam gdzie jest ona są tez nowi rycerze!!!

 

No jak nie masz jaj aby puknać byłej bez uczuć to nie idź w to bo będziesz miał w głowie kibel.

 

Powodzenia!

Edytowane przez zuckerfrei
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@RedBull1973 tak zrobię, nie mam zamiaru w żaden sposób się kontaktować.

 

@zuckerfrei trzymaj 

 

Kontakt z ojcem raczej miałem normalny - ona trochę córka tatusia. Powtarzam po raz któryś, nie chcę mieć z nią nic wspólnego. Sytuację opisałem w celach wyrzucenia z siebie emocji plus pytania czy to próba kontaktu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nigdy nie kasowałem zdjęć abu żadnych innych rzeczy po ex.

Przez pewien czas nawet dość często oglądałem film ze ślubu, bo córka chciała. Zero emocji. Nie czuję potrzeby, aby niszczyć rzeczy związane z ex. To był, jak by nie patrzeć, jakiś element mojego życia. Czasu cofnąć się nie da.

Może mam tak przez to, że prawie zawsze rozstawałem się w zgodzie. Tylko z żoną się nie dało - No taka metoda.

 

Z patologicznymi babami nie ma sensu wdawać się w jakiekolwiek dyskusje. Niech nawet dzwoni i mówi, że umiera i zostało jej pół godziny, a przed śmiercią chciała Cię zobaczyć. Nie odbiera się telefonów ani nie reaguje na sms-y. Najlepiej wszystko zablokować.

 

Ojciec mógł nawet nie wiedzieć, co się stało i całkiem możliwe, że traktował te sytuacje jak rozmowa z chłopakiem córki. One rzadko mówią o rozstaniach do momentu znalezienia kogoś nowego. Nie chcą, aby rodzina mogła pomyśleć, że chłopak ja zostawił. Znajdzie sobie innego i już będzie wyglądać inaczej - zmieniła na lepszy model.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Zerwito a ja bym zadzwonił do jej ojca i zaśpiewałbym jak za zborze. Za usługę serwisu IT trzeba płacić nie ma nic za darmo. Przyjechałbym z jakąś koleżanką ( ładną oczywiście) i kazałbym jej poczekać na zewnątrz aby była loszka zobaczyła. I naprawiłbym ten komputer i poprosiłbym o zapłatę. A potem do widzenia a raczej żegnaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.