Skocz do zawartości

Wasze typy - jaki typ urody preferujecie.


Mosze Red

Rekomendowane odpowiedzi

Uroda to kwestia mocno subiektywna. Są owszem ludzie o urodzie uniwersalnej - jak ja to nazywam, czyli takiej ze praktycznie każdy powie, że taka osoba nawet jesli nie powala aparycją, to jest po prostu ładna/przystojny. Mnie w stereotypowych kukurynach określanych jako 10/10 nie pociąga czesto cukierkowa, słodziutka buźka jak u nastolateczki. Lubię urodę bardziej surową, ostrzejsze rysy twarzy. Ze znanych kobiet moją faworytką jest Sienna Miller jeśli idzie o twarz. Natomiast nigdy nie rozumiałem i nie zrozumiem fenomenu męskiego zachwytu nad Angeliną Jolie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Gr4nt napisał:
W dniu 14.10.2017 o 16:48, Metody napisał:
W dniu 14.10.2017 o 00:59, karolek napisał:

Emma Watson, moja przyszła żona.

 4/10 bez kitu.  

To powiedzcie mi jak się obiektywnie wyznacza SMV i czy w ogóle się wyznacza obiektywnie ? Czy dla kogoś 4/10 może być dla kogoś innego 7/10 albo i 9/10 ?

 

Najwidoczniej tak. I nie ma czegoś takiego, jak obiektywne SMV.

 

Sławomir = osoba z SMV 4/10 (w Polsce)

- Wygląd: Raczej brzydki, niż średni. Czeczeńskie rysy twarzy. Ciemne przetłuszczone włosy. Krępy, z brzuchem piwnym.

- wzrost i waga: 171cm/93kg

- zawód: pracownik fizyczny.

- roczne dochody: 30 000 PLN/Brutto

- wykształcenie: zawodowe

- samochód: Skoda Fabia 1.6 w Gazie

- Mieszkanie/dom: Mieszkanie w wieżowcu (1976r) wynajem/na kredyt.

- Zainteresowania: sporty zespołowe

- Hobby: Oglądanie TV, spotkania z przyjaciółmi i rodziną, krzyżówki. 

 

Marek = osoba z SMV 10/10 (w Polsce)

 

- Wygląd: Aryjskie rysy twarzy, jasny blondyn lub ciemny brunet. Symetryczna twarz. Sylwetka atletyczna.

- wzrost i waga: 190cm/85kg

- zawód: Prezes Banku.

- roczne dochody: 20 000 000PLN/Brutto

- wykształcenie: wyższe, doktorskie.

- samochód: Lamborghini Avantador, Rolls Royce Ghost, Range Rover Sport, BMW Series 7, Mercedes G-Class

- Mieszkanie/dom: Willa z basenem(1000m/kw), blisko centrum miasta.

- Zainteresowania: fizyka kwantowa, matematyka, astronomia, literatura, golf

- Hobby: czytanie książek, nauka języków, programowanie, rozwiązywanie zagadek matematycznych, zgłębianie wiedzy nt. psychologii, muzyka klasyczna, teatr i film.

 

- Sławomir na Polskie oraz Europejskie realia, nie spełnia wymagań potencjalnym kandydatkom na żonę.W Europie rzadko jego SMV jest oceniane powyżej 5/10.

- Kandydatki które oceniają Sławka powyżej 5/10, nie spełniają jego oczekiwaniom.

- Sławek w wyborze kieruje się "falusem" , dlatego kwestie estetyczne są dla niego najważniejsze, co dominuje ocenę SMV.

- Sławek podoba się kobietom  z Południowej Afryki, Tajlandii, Wschodniej części Rosji, Mongolii, Gwatemali.

- Sławkowi bardzo podoba się Tajlandka, ocenia ją na 9/10.

- Sławek jest atrakcyjny dla Tajki.

 

Tajka

Wygląd: charakterystyczny dla kobiet, z tamtego rejonu.

- wzrost i waga: 170/53

- zawód: kasjerka

- roczne dochody: 55 000 Diramów/ 6 000 zł Rocznie.

- wykształcenie: nie zidentyfikowano. Najprawdopodobniej: podstawowe

- samochód: brak

- Mieszkanie/dom: mieszkanie z rodzicami i 3-jką rodzeństwa, w niebezpiecznej i głośnej okolicy.

- Zainteresowania: facebook

- Hobby: spotykanie się z koleżankami, gotowanie, facebook, seks ze Sławkiem

 

- Marek ocenia Tajkę na 2/10

- Marek w wyborze kieruje się ROZUMEM, dlatego kwestie estetyczne schodzą na drugi plan. Co obniża SMV Tajki.

- Marek podoba się kobietom z całego świata.

- Marek jest atrakcyjny dla Tajki.

- Tajka nie jest atrakcyjna dla Marka.

 

  • Like 3
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam jak kiedyś (gdy byłem jeszcze głupszy niż teraz) na studiach zasadziłem taki tekst mojemu przyjacielowi, że podobają mi się laski, które mają "błysk inteligencji" w oczach, na co ten spojrzał na mnie z politowaniem i odpowiedział, że on lubi ale tylko te które w oczach mają "błysk k-u-r-e-s-t-w-a" (było to jeszcze przed słynnymi "kurwikami" u jednej z posłanek). ... i powiem Wam, że miał dużo racji ... ten "błysk kur...stwa" idzie w parze z sex-urodą. ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Podobają mi się kobiety które ponoć do mnie nie pasują :lol: Uwielbiam szczuplutkie i delikatne, taki trochę typ "modelkowy" (zgrabne długie nogi, mała dupka itp.). Rzecz w tym że kobiety o takiej budowie są zazwyczaj wysokie a ja mam tylko 170 cm, do tego jarają mnie laski w szpilkach. Zadbane dłonie i stopy to też podstawa! Większość moich partnerek, czy to stałych czy przelotnych, była w większości wyższa ode mnie :) Zwracam też uwagę na aspekty zdrowotne: gęste długie włosy, czysta gładka cera, równe białe ząbki itp. Z wiekiem i tak staję się coraz mniej wybredny, zaczynam patrzeć na to jak kobieta się zachowuje niż tylko na jej wygląd.

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja należe raczej do osób szczupłych więc od zawsze kręciły mnie laski które mają na czym siedzieć i oddychać. Moja jeszcze obecną zona ma rozmiar cyckow C. Dupe średnia ale widok jak walilem ja od tyłu i jak jej skakał posady nakręcaly mnie do maximum. Dołożyć jeszcze hairpuling i i ściskanie pośladow łapami ehhhh czasami tęskno za tym widokiem. No i nie powiem, sam ją nauczyłem lodziKa widocznie jej były nie miał takich potrzeb. Skubana potrafiła całego wziąść. Połyku nie było ale na twarz i cycki zawsze. Piękne stare czasy. Od 2lat loda nie robiła, podobno nigdy nie lubiala.moze i tak ale robiła abym nie szedł na bok. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubię chude dziewczyny, takie low fat. Male cycki sa ok, nie przeszkadzają mi, choć mogą być duze. Z pyska to Keira Knightley, dawna Halle Berry, dawna Scarlett Johansson. 

Drobna chuda dziewczyna z ciasną cipką to mój święty graal :) Była taka, ale poszła do innego, a teraz, jak sie rozstali, mnie co jakis czas molestuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, developers napisał:

Ja lubię średnio chude, wysokie z dużym biustem. Takie w wadze około 70kg i wzroście 175. Cycki i tyłek im większe tym lepiej, a brzuch im szczuplejszy to też lepiej.

Zasadniczo popieram podane przez Ciebie proporcje waga vs wzrost damy, cycatość i dupiastośc także :). Brzucha się nie czepiam zbyt szczególnie, nie jestem bowiem specjalnie drobiazgowy :)

Zupełnie nie podchodzą mi damy w typie zasuszonej modelki.

Co ma ten plus ze zazwyczaj te modelkowate są mocno oblegane, wiec pośród tych niechudych jest szersza podaż.

 

Inna sprawa  że waga nie swiadczy zawsze o tym ze dama jest gruba.

Mam kumpelę z ogolniaka (jamais couche avec, to koleżanka) - ktora mierzy 172 cm wzrostu i wazy 90 kg (zbadane u mnie w domu, na mojej wlasnej wadze, dama nietrzeźwa ale zdolna ustać sama).

 

Gdybym podejmowal zaklady o jej wagę z Braćmi, okazując wymienioną do oględzin tylko wizualnych - zostałbym multimilionerem. Nikt bowiem nie oszacowałby jej wagi na wiecej niż 70 kg.

A dziewczę ma ciężkie kosci po prostu :) Czego ni cholery nie widać.

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
W dniu 16.12.2017 o 09:40, xvrobzx napisał:

Podobają mi się kobiety które ponoć do mnie nie pasują :lol: Uwielbiam szczuplutkie i delikatne, taki trochę typ "modelkowy" (zgrabne długie nogi, mała dupka itp.). Rzecz w tym że kobiety o takiej budowie są zazwyczaj wysokie a ja mam tylko 170 cm, do tego jarają mnie laski w szpilkach. Zadbane dłonie i stopy to też podstawa! Większość moich partnerek, czy to stałych czy przelotnych, była w większości wyższa ode mnie :) Zwracam też uwagę na aspekty zdrowotne: gęste długie włosy, czysta gładka cera, równe białe ząbki itp. Z wiekiem i tak staję się coraz mniej wybredny, zaczynam patrzeć na to jak kobieta się zachowuje niż tylko na jej wygląd.

Ciekawi mnie jak reagowały panny wyższe od Ciebie? Poczyniłeś jakieś obserwacje w tym kierunku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@maniks Reakcje były różne. Niektóre z widocznym bólem mówiły mi wprost że strasznie im się podobam ale nie wyobrażają sobie mieć niższego faceta. Z innymi na początku było widać że je to trochę razi, ale z czasem się przyzwyczajały. Jeszcze innym to w ogóle nie przeszkadzało i nawet wyskakiwały gdzieś ze mną w wysokich szpilach. Wydaje mi się że miałem szanse być z wysokimi kobietami lub je tylko bzykać z uwagi na mój dobry wygląd w młodości. Obecnie również zdarzają mi się pozytywne reakcje. Wniosek z tego taki że jeżeli podobasz się kobiecie to twój wzrost w większości przypadków nie ma znaczenia (jak i cała reszta potencjalnych wad).

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...

Nie lubię patyczaków jak i otyłych. Najbardziej mi pasują z większymi piersiami i tyłkiem średniej wielkości albo małym ale jędrnym.

Część Azjatek też jest spoko i się łapie. 

body-sexy-women-muslin-with-lace-black.j1ef155006f8466f2c76b83a64a55383e.jpg

Edytowane przez realista
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Nie blond, nie chude, nie wyższe niż ja i bez "upiększeń" typu usta jak pompony. Generalnie wolę naturalniej a nieco brzydziej aniżeli sztuczne pompowanie ciała. No i oczy typu "żyję".

Ideał? Monica Bellucci za młodu.

Ale nie żyję w świecie fantazji i wolę mocno stąpać po ziemi aniżeli bujać w obłokach;) Choć ex miała wiele wspólnego z grafiką poniżej, że się tak pochwalę;) Ale cóż, uroda nie zawsze idzie w parze z patrzeniem na życie... ;D

http://i1.pudelekx.pl/896079c0fe2b57c995de007d8626d9e189f8ea97/monica_bellucci_09-jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Europejka, brunetka, wysoko umieszczone biodra (nie jest niskopodwoziówką).

 

To zabawne jak wstawione kobiety na zdjęciach są podobne do siebie a z kim przechadzają się mężczyźni po uliach. Fascynujące - nie jesteś w moim typie, ale i tak się decyduję bo.. No właśnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.