Skocz do zawartości

Radio Samiec, hejterzy i oskarżenia - proszę o zrozumienie i wsparcie emocjonalne.


Marek Kotoński

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś na youtube skasowałem kolejny komentarz - który ma w sobie wiele racji i słuszności. Otóż zarzucacie mi że mówię na modne, aktualne tematy żeby mieć "fejm" - i macie rację.

 

Tylko w ten sposób mogę zdobyć oglądalność - a pamiętajcie że im więcej ludzi "Radio Samiec" słyszy, tym więcej przyjdzie na nasze forum i nas wzmocni swymi historiami, emocjami, doświadczeniem - i tym będziemy silniejsi, bardziej znani. A im będziemy bardziej znani i sławni, szanowani i poważani, tym większą będziemy mieli moc i wpływ na rzeczywistość. 

 

Moim ostatecznym celem jest stworzenie "Domu Samca", czyli realnego miejsca dla nas, gdzie będzie coś w rodzaju hotelu, pole golfowe, baseny, boiska, marmurki, po prostu luksus i cudowne miejsce gdzie nie tylko się wspólnie zabawimy (wykłady, seminaria, imprezy, "nasze" święta), miło spędzimy czas, ale też nawiążemy kontakty biznesowe i chyba nie muszę tłumaczyć co taki "klub" oznacza dla interesów, pieniędzy, zamówień i firm. 

 

Oczywiście taki cel to co najmniej kilkadziesiąt milionów złotych - jak mogę to zarobić, skoro jestem w praktyce inwalidą? Jedyną szansą dla mojego marzenia jest wejście w świat ze swoim głosem, instynktem, marzeniami i ambicjami. To jedyna szansa by świat nas poznał, zauważył, docenił... A ja mam taką siłę, którą mogę to osiągnąć. Ale żeby tak się stało, muszę się nieco nagłośnić.

 

Tak, to prawda - mówię nie tylko o duchowości i psychice, ale o sprawach plebejskich - ale wszystko robię z miłości do idei która pozwala mi żyć - z miłości do forum i porządnych ludzi którzy niepotrzebnie cierpią bez wsparcia i siły którą moglibyśmy im dać. I to wszystko tak naprawdę jest dla Was - dla ludzi którzy chcą być wolni, mieć w życiu wspaniałych przyjaciół, kontakty biznesowe, wsparcie każdego możliwego rodzaju - prawne, finansowe, społeczne, emocjonalne. To wszystko zapewni nam "Dom Samców". 

 

Proszę więc o zrozumienie. Wszystko co zarobiłem na książkach - nagraniu - coachingach, włożyłem w forum. Proszę też o szacunek dla Moderatorów, którzy to wszystko trzymają w ryzach. Wszystko co robię, jest skierowane na naszą przyszłość i potęgę - i nie mam żadnych innych celów. Nie mam rodziny, dzieci, dbam tylko o Was w sposób który zrozumiecie dopiero za lata. Właśnie dlatego muszę się zanurzyć w ten świat, by zdobyć to co umożliwi nam uniezależnienie się od tego świata i wolność od niego, a także bogactwo, władzę i przyszłość. 

 

Dla tego celu poświęciłem wszystko, pieniądze, swój czas, życie, zasady, młodość. Proszę więc o wsparcie emocjonalne, pokażmy światu że braciasamcy.pl (które reklamuję przy każdej audycji jak na pewno zauważyliście) to nie frajerzy, a potężna siła z którą trzeba się liczyć i lepiej się jej podlizać a nie z nią walczyć. 

 

Mamy wielu wrogów - nie lękajmy się ich. Mamy wielu Przyjaciół - zaufajmy im. Ale to ma być grupowy wysiłek. Tylko o to proszę. Za kilka lat zrozumiecie co zrobiłem i dla czego się poświęciłem. To nie jest tylko forum na którym można popisać, ale odskocznia dla znacznie lepszej, potężniejszej, bogatszej przyszłości dla nas. Kto się zaangażuje, za lata odbierze niezwykle hojna odpłatę, której nie umie sobie teraz nawet wyobrazić.

 

Dlatego proszę byście mnie nie oceniali negatywnie - byście wiedzieli że wszystko co robię, robię z miłości dla forum i tej szalonej - zdaniem wielu - niemożliwej i nierealnej do spełnienia przyszłości. Wszyscy się z tego śmieją, ale ja wierzę. Wierzę że jesteśmy pod Boską ochroną i nie ma dla nas rzeczy niemożliwych, ale potęga ma powstawać latami. Wszystko dla tego poświęciłem. Ale ja wierzę, wierzę całym sobą i całym sercem. Widzę to oczyma Duszy - miejsce tylko dla nas, piękne, cudowne. I tę wizję zrealizuję z Waszą i Bożą pomocą. Jeśli już się miałem wieszać z nędzy i upodlenia na najtańszym sznurku i doszedłem do tego miejsca, nie ma dla mnie rzeczy niemożliwych. Mogę wszystko. Proszę tylko o wiarę i ufność, resztę zdobędę sam.

 

Może to wszystko zalatywać szaleństwem - ale wszystko mam przemyślane. Wszystko rozumiem. Latami uczyłem się historii i czytałem biografie wielkich ludzi, jestem przygotowany do tej roli i ją rozumiem - to tylko kwestia czasu kiedy osiągniemy wielki sukces. Wtedy Ci którzy zaufali, będą korzystać i się bawić, a Ci którzy nie wierzyli będą bluzgać i drwić, bo nic innego im w rozpaczy swego życia nie zostanie. 

 

 

Przetrwamy. Wytrzymamy. Zwyciężymy. Będziemy w końcu rozdawać karty. 

 

Proszę tylko byście mnie surowo nie oceniali. Żebyście mnie wspierali. Spokojnie, powoli - dojdziemy do tego celu, naszego Domu, miejsca gdzie będzie wszystko - szczęście, spełnienie, przyjaciele, pomoc, sens istnienia. W obecnej chwili walczymy o to, więc miejmy wiarę i ufność - zaufajcie mi. Wiem co robię. Nic od razu, zmiany muszą zachodzić powoli.

 

  • Like 30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Silny na forum jesteś Big Bossem a na kanale tym bardziej. W pełni rozumiem i popieram ideę przyciągania nowych słuchaczy poruszając bieżące sprawy, którymi żyje internet. Po wyświetleniach widać, że coś jest na rzeczy. Filmik o grubej-oli prawie 20k wyświetleń w 5 dni  o Patryku2703 niemal 17k w dwa tygodnie (w sumie mają 10% wszystkich wyświetleń).  Grunt to zachować proporcje i nie zgubić dotychczasowego stylu.

 

Natomiast jeśli kogoś dany temat nie interesuje to każdy jako słuchacz zawsze może wyłączyć. Ja z góry mówię, że ezoteryczne audycję często odpuszczam.

 

Według mnie lepiej skup się na poprawieniu kanału od strony technicznej i wizualnej. Dobrze, że dodajesz grafiki do filmików (te na liście). Jednak ekran podczas każdego filmiku jest niewykorzystany w pełni. Na środku widać okładki książek, co jest w porządku, ale po bokach jest sporo miejsca i można to wykorzystać np. na adnotacje. Czyli te okienka w które można kliknąć podczas filmiku np. z linkiem.

Mógłbyś zrobić tak, że po najechaniu na daną książkę i kliknięciu przenosiłoby widza od razu do sklepu. Gdy poruszasz jakąś kwestię o której mówiłeś w innym filmiku albo na forum to wtedy na wolnym polu z boku ekranu pojawiałaby się adnotacja z linkiem do tego filmu lub tematu.

 

Oczywiście nie można z tym przesadzać, bo generalnie te wyskakujące okienka na ekranie wkurwiają podczas oglądania filmików. Z drugiej strony wrzucasz audycje radiowe, więc w Twoim przypadku nie będzie to uciążliwe bo nie zakłóci to niczego na ekranie.

 

Kolejna rzecz to filmik na głównej stronie kanału, który ładuje się automatycznie na wejściu. Część jutuberów wrzuca tu swój ostatni nagrany film a niektórzy mają krótki filmik promujący kanał w którym opowiadają krótko o sobie i o tym co można znaleźć na kanale. No i do zmiany też tło, powinno bardziej nawiązywać do tego co robisz, brakuje linków np. do forum i fejsbuka, no i np. logo wystaje dość po chamsku.

 

Zobacz np. u Kotarskiego jak to wygląda -> https://www.youtube.com/user/Polimaty/featured

 

A tutaj jeden z gamerów Rock i jego sposób wykorzystania filmiku na głównej stronie kanału -> https://www.youtube.com/user/RockAlone2k/featured

Dodatkowo ciekawe wyglądają te grafiki na miniaturach filmików (premiery), w podobny sposób mógłbyś oznaczać filmiki tak żeby widz oglądając miniaturę widział czy film będzie dotyczył aktualnych wydarzeń, ezoteryki czy naszych kochanych pań.

 

Podsumowując

- treści Twoich audycji są zajebiste i jedne z najbardziej oryginalnych w necie tutaj wystarczy trzymać swój styl,

- dodawanie co jakiś czas "gorących tematów" dla przyciągnięcia szerszej widowni jest w porządku,

- żeby zatrzymać jak najwięcej ze zdobytych w ten sposób widzów warto dopieścić trochę kanał,

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, kootas napisał:

Marek.

Dzięki za to, co robisz.

Po prostu, idea, przeszła, z fazy w której ją wyśmiewano.

W fazę, opluwania.

Następna, to będzie akceptacja.

Schemat.

Następna to niestety będzie walka (gniew), potem będą chcieli nas kupić, a dopiero potem się poddadzą:

- zaprzeczenie

- gniew

- negocjacja

- depresja

- akceptacja

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja Ci proponuje po prostu zrobić serie tak jak sławne osoby robisz. Np.  seria dotycząca ezoteryki osobno, komentowanie wydarzen osobno, odpowiedzi na tematy z forum osobno. Nikt się nie  przyczepi bo to będzie nowa seria Twoich nagrań i tyle. Zapowiedź ja sobie i nie powinno być problemu.  Proponuję też zrobić playlisty osobne dla każdej serii. Gość Sylwetka od kuchni pogrupowal sobie filmiki np na desery, dania z ryżem, dania z makaronem, kurczak itp :) Wydaje mi się ze to też daje taki porządek na kanale.

A co do nazw serii to np. Pytania z forum, Sławne osoby, Samcze przemyślenia, Jak żyć Panie Samcu ? (to byłyby Twoje poradniki dotyczące życia i kobiet), Ezoteryka, samczy rozwój (nagrania o podświadomości).

Zresztą Ty i tak to pogrupujesz lepiej :) Jakby co polecam się.

 

ps. ostatnio się złapałem na tym że coś się wydarzyło a ja pomyślałem: ciekawe co Marek o tym powie. Potem wchodzę na you tuba a tam  bach! Twój audycja :D

Edytowane przez Artem
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Silny napisał:

Przetrwamy. Wytrzymamy. Zwyciężymy. Będziemy w końcu rozdawać karty.

 

Silny, trwaj w tym co robisz. Bądź konsekwentny, zwalczaj wszelkie wątpliwości i niepewność. Zrobiłeś kawał dobrej roboty, robisz ją dalej i tak trzymaj, a sukcesy przyjdą same.

Jesteśmy z Tobą.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

Marek, robisz kawał dobrej, wartościowej roboty.

 

Gdy zaczynałem podczytywać Samcze runo, nie spodziewałem się, że trafię w takie miejsce. Okazało się, że trafiłem nie tylko na fajny kontent, ale także na zajebistą społeczność, która ma przed sobą przyszłość. Jest to jedno z niewielu miejsc, które na bierząco śledzę i jedyne, w którym się w miarę regularnie udzielam. Mam nadzieję, że w niedługim czasie wyewoluuje to na znajomości na żywo - nie tylko w internecie.

 

Dzięki za to!

 

HEJTERZY.

Zwróć uwagę jaką w większości ma publikę youtube. Są to dzieciaki w wieku 10-15 lat. Rozwydrzeni i wychowani w cyberświecie. Wystarczy spojrzeć jakie kanały są najbardziej popularne. Dzieci grające w gry z dodatkiem swojego komentarza albo maniurki pokazujące co dziś kupiły na wyprzedażach i jak się wyszpachlować żeby z brzydkiej gęby zrobić ładną buźkę. Do tego dochodzi rzesza księżniczek i białych rycerzy. Hejt od takich ludzi to jak komplement :D

Niestety, kanały przekazujące wartościowszą wiedzę mają kilkunastokrotnie mniejszy audyt.

 

Nie przejmuj się tym, stawiaj na jakość, nie na ilość. Mając mniejszą liczbę, ale silnych i konkretnych jednostek zdziałamy więcej niż mając hordy zaciemniałych owieczek. Zobacz co się dzieje w bitwach gdzie masz po jednej stronie wyszkolonych żołnierzy, a po drugiej hołotę z karabinami w rękach. Jaki jest bilans strat jednych i drugich.

 

Dasz radę! Robisz to wszystko dla tych, którzy poprą Twoją wizję i ideę. Nie dla hejterów. Ci będą się wykruszać i odpadać jak stare strupy. Potem przyjdą kolejni i tak w kółko. Ale Ci co są z Tobą, zostaną. Na tym się trzeba skupiać.

 

Pozdro! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak powiedział Ben Affleck (nie wiem czy zacytuję słowo w słowo ale sens zachowam):

 

"Stary w tym biznesie pracuje się tak, robisz jeden film komercyjny żeby mieć z czego żyć, drugi jako oddanie przysługi kumplowi żeby mieć znajomości, a na końcu trzeci artystyczny, bo dopiero po nakręceniu dwóch pierwszych będzie cię stać".

 

 

Reasumując hejt o to, że ktoś stara się rozruszać własny biznes to idzie tylko, ze strony ludzi, którzy ne mają pojęcia o zasadach funkcjonowania świata i całkiem możliwe, że jest to przyczyną ich własnych problemów.

 

I dla tych totalnie niekumatych, napiszę wprost robienie biznesu nie wyklucza pomagania ludziom i odwrotnie, pomaganie ludziom ne wyklucza biznesu, a najczęściej trzeba najpierw zarobić kasę żeby mieć czas i środki na owo pomaganie.

 

Ci co piszą, że ktoś się sprzedał czy skurwił bo zaczął zarabiać na własnej ciężkiej pracy to w 70% są nieudacznikami życiowymi, a w 30% dalej są mentalnie na poziomie nastolatka.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, EnemyOfTheState napisał:

Zauważyłbym również, że pewne zagadnienia są już tak znane starym czytelnikom, że wręcz konieczne staje się pewne urozmaicenie. Jest dobrze. A przy okazji: co się stało z ecoego.pl? Od jakiegoś czasu strona w ogóle nie działa?

 

Efekt ataku na serwer, będzie przywrócone za jakiś czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marku, moje wsparcie masz! Kto będzie chciał zrozumieć to, co robisz, ten zrozumie! Nie powiem nic odkrywczego, jeśli napiszę, że lepszego forum w Polsce nie ma.

 

Parafrazując pewne powiedzenie, o którym kilka razy wspominałeś w swoich audycjach, powiem tak:

 

Kto nie z Markiem, tego smarkiem... (potraktujemy)! To taki sucharek "na koniec audycji". :-)

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem, że niektórzy ,,stworzyli'' sobie swojego własnego Marka. Wyobrażają go sobie pod swój własny szablon, a gdy następuje jakieś odstępstwo od ich wyimaginowanych reguł, zaczyna się kwik jak przy świńskim korycie gdy gospodarz nasypie paszy.

 

Niektórzy się nieco zagalopowali i nie traktują już Marka jako żywego człowieka z własnym umysłem i charakterem, lecz jako ,,narzędzie'', które ma za zadanie działać w sposób zależny od wciśniętego przycisku.

 

Pojawia się odstępstwo od ,,reguły'' (która istnieje tylko w głowie takiego delikwenta) - Marek zły, sprzedał się, skurwił się, powinien jeść szyszki i spać pod mostem.

 

Jako, że bardzo cenię Marcina Różalskiego i śledzę jego różne wpisy, wywiady z nim itp. natknąłem się niedawno na komentarz mówiący, że Marcin jest hipokrytą, bo pomaga potrzebującym i jest taki dobry, a wybudował sobie dom na wsi, a przecież mówi, że nie warto opływać w luksusy. No jak on śmiał dom budować? Powinien w rowie spać, kąpać się w rzece, a wszystkie pieniądze oddać ludziom i pocałować ich jeszcze w dupę.

 

Dlatego Szefie, rób swoje. Nam się nie musisz tłumaczyć - my rozumiemy. Kto NIE CHCE zrozumieć, niech sobie szuka innego miejsca. Kto CHCE zrozumieć - zapraszamy. 

 

A sukces i pieniądze oraz rozgłos należą Ci się w 100 % po tych wszystkich latach użerania się z osobnikiem o wątpliwym rozumie, po utracie zdrowia i po nakładzie ciężkiej pracy.

 

Powtarzam: rób swoje. Prawdziwi zostaną, kolejni przyjdą. 

 

PS. Ktoś narzekał kiedyś, że Marek za często gubi wątek w audycjach, zmienia temat, gada o swoim życiu - a mi to odpowiada. Zdecydowanie bardziej wolę takie łatwe w odbiorze i przyjemne audycje, które jednak niosą za sobą cenną naukę ( + zabawę i humor) niż gdybym miał codziennie słuchać ,,Szacowne grono mych jaśniesłuchaczy, pragnę was poinformować, iż w dniu dzisiejszym poruszymy dosyć istotne zagadnienia. Proszę o zachowanie powagi, gdyż jestem w świecie audycji Instytucją i nie życzę sobie żadnych śmiechów, wulgaryzmów i nagannego zachowania. Przejdźmy do meritum.'' 

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, radeq napisał:

 

Hejt rodzi hejt, ja u siebie wypierdalam wszystko co złe. 

Kiedyś pisałem o tym ze zło niszczmy w zarodku, w takich sytuacjach kiedy jest zagrozone dobro naszej grupy, bezwzgledność to absolutny priorytet.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.