Skocz do zawartości

Pilna prośba! Kodeki do WMM


Marek Kotoński

Rekomendowane odpowiedzi

36 minut temu, Drizzt napisał:

Adobe premiere

Sony vegas

 

To są płatne programy.

 

@Silny tutaj masz najlepsze darmowe programy do edycji filmów:

 

http://www.benchmark.pl/testy_i_recenzje/najlepsze-darmowe-programy-do-edycji-wideo.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbowałem teraz w edytorze YT i wyszło to samo, co z filmem o skuterze - obraz fatalnej jakości, rozciągnięty. Nic z tego nie rozumiem, od razu się uruchomiło bez żadnej opcji co z tym zrobić. 

 

Jak to kurwa mać możliwe, że program windowsowy nie obrabia mp4???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mp4 to nie jest ściśle określony format, to jest tylko tzw. kontener ...

Czyli samo określenie "mp4" zupełnie nie mówi nam, jaki to jest konkretny kodek i jaki konkretny format video...

 

Trzeba wywalić wszystkie dotychczas zainstalowane kodeki i pakiety kodeków, i wrzucić tylko jeden, bo to lubi się "gryźć"...

Spróbuj z formatem MOV (Quick Time) , to jest natywny format Apple'a , zdaje się że to może być właśnie MOV "ukryty" w MP4...

 

http://www.softonic.pl/s/kodek-mov

Rozumiem, że filmy nagrywałeś tym zajebistym iPhonem ? :lol:

Zawsze mówiłem, że kto chce mieć problemy, niech kupuje wyroby Apple'a...:lol:

Edytowane przez RedBull1973
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamera samsung full hd taka normalna nie ma innej nazwy - nagrałem video o rozpakowywaniu srajfonika. Nie mam pojęcia jak wywalać kodeki, obraz jest spłaszczony na YT, kompletnie nie wiem co mam z tym zrobić - od kilku godzin siedzę i próbuję coś zdziałać i wielki wuj.

 

Dobra, skońćzyłem konwersję na avi i obraz jest spłaszczony. Nie mam pojęcia już co mam zrobić.

 

9eo6ST3.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siedziałem teraz z godzinę z Drizztem na fonie i mieliśmy wizję - w programie pazera zmieniliśmy proporcje, na avi - po prostu wszystko super. I film skonwertowany był spłaszczony, mimo że w info o pliku było wszystko ok. 

 

Tak samo było ze skuterem, gdy wrzuciłem mp4 na YT i wyszło spłaszczone. Tak więc lipa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.