Skocz do zawartości

Montaż worka bokserskiego


Zenek

Rekomendowane odpowiedzi

Bracia, mam zamiar zawiesić worek bokserski w piwnicy.

Worek waży 50kg, wykonany z materiału. Znalazłem dwa rozwiązania 

 

188.jpg

wieszak-do-worka-bokserskiego-tp_2752956

                             

Które waszym zdaniem będzie wytrzymalsze?

Mam na dole pęknięcie w materiale, jak najlepiej to naprawić? 

Materiał bardzo gruby i gęsty, igła raczej nie przejdzie. 

Edytowane przez Zenek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie doradzę, ale miałem gruchę na jeden wkręt w suficie i cyrki z tym były - wiele razy się rozwalił sufit od tego. Tu cztery wkręty ale 50kg, no nie wiem - może dopytaj na jakichś forach sportowych? Oni tam to robią i wiedzą co i jak.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mocowanie do ściany czy sufitu to masakra dla pomieszczenia (ścian). Jeśli masz pomieszczenie specjalnie przeznaczone na trening to ok.

 

Jeśli mieszkasz w bloku to będą się sąsiadom ściany trzęsły, może nawet tynk sypał.

 

e4e5b610a60d61deb39fef9af27f68ec.jpg

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Mosze Red napisał:

Mocowanie do ściany czy sufitu to masakra dla pomieszczenia (ścian). Jeśli masz pomieszczenie specjalnie przeznaczone na trening to ok.

Jeśli mieszkasz w bloku to będą się sąsiadom ściany trzęsły, może nawet tynk sypał.

Mam specjalne pomieszczenie w piwnicy(nad pomieszczeniem jest przedpokój). Mieszkam w domu, także problemu z sąsiadami nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Zenek napisał:

Mam specjalne pomieszczenie w piwnicy(nad pomieszczeniem jest przedpokój). Mieszkam w domu, także problemu z sąsiadami nie będzie.

 

To nie masz przeciwwskazań, żeby zawiesić worek.

 

U mnie wisi tylko gruszka refleksówka.

 

Mam manekin do uderzania i worek stojący plus jest taki, że mogę je dowolnie przemieszczać po pomieszczeniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, GluX napisał:

Kurwa, ile my tu bokserów mamy :D

 

Takie Fight Club nam się robi :D

 

Wiesz jesteśmy na celowników 2 milionów wyznawców najuczońszego, trzeba jakoś się przygotować na tą rogatą apokalipsę :P

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Cytat

 

Mam manekin do uderzania i worek stojący plus jest taki, że mogę je dowolnie przemieszczać po pomieszczeniu.

 

 

Jak Ci się trenuje z workiem stojącym?

 

Na wiszącym wiadomo, worek się ,,lata'' pod wpływem uderzeń i można trenować nie tylko uderzenia ale i poruszanie się, a jak jest grucha to też rotacja itp., a jak się ma sprawa ze stojącym?

 

@Zenek Wybacz, że akurat w Twoim temacie pytam. ;) 

Edytowane przez Eredin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Eredin napisał:

Na wiszącym wiadomo, worek się ,,lata'' pod wpływem uderzeń i można trenować nie tylko uderzenia ale i poruszanie się, a jak jest grucha to też rotacja itp., a jak się ma sprawa ze stojącym?

 

Też się rusza, dół jest mocno obciążony wkładem z piachu, podstawa z workiem jest łączona sprężyną, więc się rusza.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.