Skocz do zawartości

Polacy to hipokryci


seba33

Rekomendowane odpowiedzi

Nie odkryję zapewne Ameryki, ale Polacy to jebani hipokryci. Według danych GUS blisko 93% naszych rodaków jest wyznania rzymskokatolickiego. A jak to się ma w praktyce? Pokazał to właśnie tzw. "Czarny protest" Kobieciny wspomagane przez białych rycerzy wyszły na ulicę w obronie prawa do decydowania o sobie. Ale nie o tym będzie. Jak mawia kościół katolicki aborcja jest śmiertelnym grzechem. Nie mi to oceniać i niech każdy robi według swojego uznania czy jak kto woli sumienia. Więc się pytam gdzie ci katolicy? Gdzie ta piękna młodzież, która tak pięknie deklamowała prawdy wiary na Światowych Dniach Młodzieży? Gdzie te wszystkie katoliczki, które tak pięknie przysięgają przed ołtarzem przy ślubie?

 

Ja już jakiś czas temu porzuciłem wiarę, ku rozpaczy rodziców i lamentujących bogobojnie babć. Nie mam zamiaru brać udziału w szopce i być jak chorągiewka na wietrze. Niestety albo jestem wierzący i przyjmuje wszystkie dogmaty, prawdy, nakazy i zakazy wiary, albo się w to nie bawię wbrew presji społecznej. Niestety Polska to coraz bardziej zakłamany naród.

 

 

Edytowane przez seba33
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Food Emperor zrobił niedawno filmik z komentarzem po niemiecku i został za to zbesztany przez prawdziwych polaków, a w nowym filmiku w ok. 3 minucie zaśpiewał hymn z autorskim tekstem.

 

 

 

Jeden z komentarzy pod filmem:

Cytat

Dobrze, trzeba jechać z tymi polskimi nazistami. Pierdolona swołocz w internecie się prują że ktoś mówi po niemiecku, a gdy jadą do Hansa na truskawki za 5 euro/godzina to nagle ich nacjonalistyczne poglądy znikają. To są ci kurwa Polscy patrioci.

 

 

Owszem. Polacy to jebani hipokryci, ale z doświadczenia mogę powiedzieć, że irlandczycy, francuzi, rumuni, mołdawianie, ukrainćy, brazylijczycy, marokańczycy, algierczycy, tunezyjczycy też.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, seba33 napisał:

Nie odkryję zapewne Ameryki, ale Polacy to jebani hipokryci. Według danych GUS blisko 93% naszych rodaków jest wyznania rzymskokatolickiego. A jak to się ma w praktyce? Pokazał to właśnie tzw. "Czarny protest" Kobieciny wspomagane przez białych rycerzy wyszły na ulicę w obronie prawa do decydowania o sobie. Ale nie o tym będzie. Jak mawia kościół katolicki aborcja jest śmiertelnym grzechem. Nie mi to oceniać i niech każdy robi według swojego uznania czy jak kto woli sumienia. Więc się pytam gdzie ci katolicy? Gdzie ta piękna młodzież, która tak pięknie deklamowała prawdy wiary na Światowych Dniach Młodzieży? Gdzie te wszystkie katoliczki, które tak pięknie przysięgają przed ołtarzem przy ślubie?

 

Ja już jakiś czas temu porzuciłem wiarę, ku rozpaczy rodziców i lamentujących bogobojnie babć. Nie mam zamiaru brać udziału w szopce i być jak chorągiewka na wietrze. Niestety albo jestem wierzący i przyjmuje wszystkie dogmaty, prawdy, nakazy i zakazy wiary, albo się w to nie bawię wbrew presji społecznej. Niestety Polska to coraz bardziej zakłamany naród.

 

 

A powiedz mi, przez jakie media oglądałeś to wszystko - lewicowy facebook oraz niemiecką telewizję? Dziwisz się, że nie widziałeś nic poza tym. Kolego! Ty masz tracisz wiarę w Boga, tracić wartości itp Tu chodzi o rozpierdalanie Państwa Polskiego - naszej kochanej RP!

 

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hipokryzja to tylko pewna odmiana kłamstwa.

To, że wszyscy jako Polacy kłamiemy w mniejszym lub większym stopniu nie ulega wątpliwości.

Ale proszę cię autorze tematu nie żeń mi takich kitów że u nas się kłamie więcej a gdzieś indziej mniej, albo że u nas się kłamie, a gdzie indziej wcale. To typowe gadanie: "A u was to murzynów biją".

Hipokryzją jest wytykanie hipokryzji tylko jednej nacji :>

Zdecydowanie skuteczniej i bezpieczniej jest stosować takie sądy w odniesieniu do ogółu. Po prostu mniejsza szansa, że się pomylisz.

 

Przykład z nie naszego podwórka?

Proszę bardzo - Ukraina. Z jednej strony Bandera i ukraiński nacjonalizm a z drugiej ukraińscy studenci zalewają polskie uczelnie, ukraińscy robotnicy - polskie firmy. Gdzie tu ich logika jako narodu?

 

Odnosząc się do tematu KRK - czyli jak ja ich wolę nazywać - 'czarnej mafii'.

Ludzie to w większości za przeproszeniem 'nieświadome stado'. Co się im dziwisz, że idą tam gdzie 'autorytet' wskaże paluszkiem.

Autorytet nagle zmieni kierunek, bo skądś indziej popłynie mu strumyczek pieniędzy i nagle całe społeczeństwo zaczyna inaczej myśleć, mówić i się zachowywać.

 

Takie rozkminy jakie tu mamy na forum to tylko dla nielicznych - i tu Cię zaskoczę - bo "W krainie wariatów, to normalny jest wariatem"

  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polska to piękny kraj i spoko ludzie :D ja wychodzę z takiego założenia :) Dawno przestałem rozkminiać jakieś afery, wywroty, strajki itp. Nie oglądam wgl TV. Bardziej staram się skupiać na sobie i na ludziach otaczających mnie. Co mi to daje? Zachowuje higienę umysłu. Nie muszę wiedzieć wszystkiego co się dzieje obecnie bo nie zmienia to jakoś diametralnie mojego życia. Co chwila są jakieś gówno-burze i co z tego? Chcą niech strajkują, każdy ma takie prawo nie boli mnie to wgl. Nie ładuje sobie w głowę większości negatywnych obrazów. Jak zwykle zazwyczaj nic nie jest takie jakim się to przedstawia i wszystko zazwyczaj ma drugie dno. Jestem świadom jak media manipulują ludnością.

 

Ja jednak wolałbym być w tej grupie ludzi optymistycznie nastawionych, uśmiechających się do siebie codziennie na ulicy :D 

Edytowane przez infamous
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polacy to hipokryci, kłamcy, cwanicy i tak dalej, typowy Polak to połączenie często chama i prostka z ogromną chęcią bycia Europejczykiem :)Coś na zasadzie, jestem Jan, ale mówcie mi John...

Czesto to widać w UK, ale i u nas w kraju, gdzie robiło sie wypady z chłopakami  po całej Polsce, a jak mamusia podsypała floty i firmę synek założył, to teraz nawet na dawnego kompana nie spojrzy, ten rodzaj bucowatości wkurwia mnie najbardziej...

Jest natomiast jedno wielkie ALE, w swoim życiu pracowałem i w UK, i w Grecji, chwile w Turcji i miałem do czynienia z rożnymi nacjami, i wiecie co? Takich zakłamanych skurwysynów jak Anglicy nie spotkałem nigdzie, takich arogantów i bucow jak Francuzi i Hiszpanie nie spotkałem nigdzie, takich nierobów jak Hindusi nie spotkałem nigdzie, tak niesłownych i wkurwiających ludzi jak Grecy nie spotkałem nigdzie, ale moimi faworytami pozostanie jednak naród wybrany, wybrany do mordowania palestyńskich kobiet i dzieci, wiadomo o kim ta  zwrotka, takich brudasów, megalmanów szczególnie wśród  młodych zydków nie spotkałem,  chętnie bym im uwagę zwrócił wchodząc do któregoś autobusu, ale chwila moment i będę miał na łbie ich 'opiekunów' z  Mossadu albo innego Szin-Betu, którzy pilnują młodych na ich wycieczkach po folwarku, yyyy Europie...

Tak więc w każdym kraju mamy dobrych ludzi i skurwieli, my Polacy możemy sie pochwalić nigdzie tak niespotykaną odwagą, tak nieprawdopodobna umiejętnością radzenia sobie w każdej sytuacji, na głowę bijemy swoją pomysłowością, sprytem inne nacje w Europie, dlatego od wieków instalują tu swoich agentów aby nas obalić :)

Mamy w chuj kompleksów względem zachodu, całkiem nie potrzebnie! nie doceniamy siebie, i to jest błąd :)

Co do kobiet i tych marszów, niestety na dzień dzisejszy kobiety maja tu absolutną hegemonie, ale takie fora jak te mogą naprawde namieszać, czego sobie i wam zycze :)

 

 

 

  • Like 17
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Eryk napisał:

Dla znających Biblię i trochę historie tak ale dla katolików, którzy tak naprawdę nie czytają Pisma Św. i latają do kościoła dalej jest autorytetem.

 

Sam czytam biblie i historię kościoła czy też państwa watykańskiego.

 

Jak działa Watykan wiadomo; wiadomo też, że przez wieki jego pozycja stale była zachwiania natomiast to co teraz się dzieję w stolicy apostolskiej to jest śmiech.

 

Papież lewak wraz ze swoją świtą tak zniszczą autorytet kościoła, że on zaraz będzie tak samo śmieszny jak te inne sekty itp.

 

Wystarczyłoby wrócić do starego obrządku w kościele, pedofilii stawić przed sąd świecki a papież w roli oskarżyciela posiłkowego do tego zmienić cały ten ekumenizm i przeprowadzić reformę banku watykańskiego.

 

Sorry za offtop wybaczcie.

 

Wracając do tematu. Zawsze się słyszy się wszelkie narzekania, lamenty a wystarczy sobie zadać pytanie czyż nie sam nie jestem hipokrytą krytykując i tracąc swoją energie na innych hipokrytów? :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo wiele się zmieniło przez ostatnie lata ,w tej chwili do kościoła chodzi znacznie mniej, niż połowa młodych.

Te dane GUS o ponad 90% katolików od dawna są juz nieaktualne, jak sądzę...

 

I popieram Brzytwę ,że Polacy wcale nie są bardzie zakłamani, niż inne nacje.

W porównaniu do narodu wybranego, to i tak jesteśmy zajebiście szczerzy i prostolinijni ! :D

 

@Assasyn - zgadzam się , południowcy są ogólnie bardzo niesłowni i zbyt wyluzowani...mają wyjebane na wszystko i wszystkich...

Edytowane przez RedBull1973
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do hipokryzji, każdy naród nią ma. Tylko jedni potrafią go ładnie opakować a inni nie. Chińczycy też są hipokrytami ale potrafią to tak ładnie opakować że wielu się nie zorientuje Uczmy się tego od nich...

Bardziej w Polsce raczej wkurza mnie zawistne podejście. O ile  narody mogą siebie nie lubieć to uwierzcie mi nie ma drugiego takiego narodu który tak jest zawistny między sobą jak my. Czy to zagranicą czy u nas nigdy nie potrafimy stanąć za sobą, gdy mamy wspólny interes czy problem. Dlatego tak nas traktując niektóre kraje, bo po co traktować kogoś fair jak nikt nie stanie w jego obronie. A nikt nie stanie, jeśli sami za sobą nie staniemy. Dlatego mentalnie ten kraj zawsze będzie walił Januszami i Grażynkami...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

@seba33 - Polacy hipokryci? Wiesz, że dzieci zapisywane do tej wiary są chrzczone po narodzinach prawda? To jak mają zaprotestować przeciwko dopisywaniu ich do wyznawców jakiegoś kościoła/wiary? 

Ja swoich dzieci nie będę chrzcił zaraz po narodzinach czy jak osiągną roczek. Same zdecydują kiedy wezmą chrzest/komunię/bierzmowanie.  Nie muszą też nawet wyznawać wiary chrześcijańskiej. Będą miały nawet prawo być ateistami. 

Niestety wielu ludzi ulega durnej presji społecznej i stąd mamy wciąż nowych wyznawców tego kościoła bo  ludzie chrzczą je po narodzinach, bo tak trzeba, bo co powiedzą w rodzinie? :( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, CalvinCandie napisał:

(...)
Ja swoich dzieci nie będę chrzcił zaraz po narodzinach czy jak osiągną roczek. Same zdecydują kiedy wezmą chrzest/komunię/bierzmowanie.  Nie muszą też nawet wyznawać wiary chrześcijańskiej. Będą miały nawet prawo być ateistami. 
(...)

 

Nawet? W dzisiejszych czasach tego słowa użyłbym w odniesieniu do religii pokoju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.