Skocz do zawartości

WMM przestał aportować pliki WAV


Marek Kotoński

Rekomendowane odpowiedzi

Nagrałem audycję na Radio Samiec w audacity - zapisałem, wrzucam w windows movie maker żeby połączyć zdjęcie książek z plikiem WAV (nagranie a audacity) i huj - pisze że się nie da. Dla próby wrzucałem inne nagrania które zawsze dało się zaimportować i też się nie da. 

 

Czyli wczoraj ściągając te kodeki, coś się musiało spierdolić - ale co?

 

rnxSVnC.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypieprzyłem dwa pakiety kodeków - wywaliłem i zainst. WMM i jest dokładnie to samo. Nie mam pojęcia co mam dalej zrobić. Próbowałem zrobić plik mp3 ale brakuje DLL lame coś tam, ściągnąłem ale też tego nie chciał. Może jest jakiś inny soft żeby połączyć plik WAV i obrazek żeby to rzucić na YT?

 

EDIT. Dziękuję, temat rozwiązał nasz Red. Ściągnęliśmy dll coś tam do audacity i wrzuciłem w movie maker jako mp3 - jakość prawie ta sama a rozmiar 10 razy mniejszy, co ułatwi mi późniejszy montaż. Tak więc suma sumarum wyszło dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Próbowałeś Openshota? OpenShot logo.svg

 

Po doświadczeniach z WMM, który potrafił się sypnąć 10 razy w ciągu godziny zapragnąłem odmiany i znalazłem taki oto zamiennik - jest tak prosty jak budowa cepa i ma świetne tutoriale w sieci. Prosty w obsłudze jak WMM i stabilny. Ma też mnóstwo efektów, których WMM nie uświadczysz, nawet chrome key (alias blue box). Poleciłem go kiedyś koledze, który robi prezentacje na uczelni i jest bardzo zadowolony a chłop ma dwie lewe ręce do komputerów.

 

Edytowane przez wrotycz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zależy. Ja po przesiadce z Sony Vegasa nie miałem większych trudności by potem ogarnąć KDEnlive'a. Już audacity jest trudniejszy, serio.

Swoją drogą, Pan Marek robi praktycznie same podcasty, myślę że na Itunes raczej go nie zbanują, a jaka wygoda dla słuchaczy ;) pewnie są jeszcze inne serwisy z podcastami ale ja niestety nie znam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.