Skocz do zawartości

Reakcja kobiety na zwrócenie jej uwagi.


Assasyn

Rekomendowane odpowiedzi

Ja pierdzielę, dziecko ją prosi żeby przestała a ta ma je w dupie, bo musi postawić na swoim.

 

I tak się zastanawiam, kiedy to wszystko pierdolnie i chociaż część rycerzy przejrzy na oczy ;)

Edytowane przez HORACIOU5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinna zostać wyciągniętą na glebę i dociśnięta kolanem "take down"  , sens co zrobiła dziecku w psychice, do tego ten ton i księżniczkowatość poziom ultra ponad prawem.Niczym królowa albo caryca... Te kesty .... 

 

 

 

 

 

chyba ona:

https://www.facebook.com/natalia.timakova.5/about

 

 

Dobrze ze nie trafiła na taką spec grupę Link Policaj ;P   troszkę mnie poniosło 

Edytowane przez Voqlsky
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pani z filmiku jest naładowana emocjami i uparta jak osioł, ale z taką postawą nauczyłem się sobie radzić. Przerastają mnie te przemądrzałe, protekcjonalne bicze:

https://www.youtube.com/watch?v=b3Z5mHJSLYM

Akcja od 2:03 i polecam zatrzymać kadr na 2:05, przy takiej minie włącza mi się agresor :( nic mnie tak nie rozpierdala jak protekcjonalizm

 

Te akcje СтопХам w Moskwie to już legenda

Edytowane przez Mnemonic
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Cytat

 

Dziwie się tylko tym typkom że nie mają ze sobą jakiegoś konkretnego osiłka do powstrzymywania takich rycerzyków.

 

 

No właśnie tutaj nie mają, ale na niektórych filmach widać, że mają jakiegoś zapaśnika i kilku kozaków już zgasił.

 

A ten rycerz... Naprawdę Ci ludzie są tak upośledzeni umysłowo? Baba wjeżdża samochodem i to całkiem sporym na chodnik, ale to nic, on jej broni, BO TO KOBIETA, OJEJ. 

 

A jaka z niej kobieta to widać - nie dość, że zagrała za pomocą dzieci (że niby do szpitala musi wieźć), to jeszcze odstawiła taki cyrk na ich oczach, a dzieci wszystko zapamiętają. 

 

Edytowane przez Eredin
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BUHAHAHAHAHAHAHAHAH hahhahahahahaha

hahahah

Dzięki, dawno się tak nie uśmiałem :D

Dobre(!), bo mocne...

 

Nie psychopatka, tylko kamerka ją zniszczyła psychicznie. Dziewczyna się zestresowała, biedna, i pokazała na co ją stać. Wódka i sytuacja stresowa prawdę Ci powie :)

Emocje ją nakręciły i dostała korby :) Dobra jest, poszedłbym z Nią do wyra. Ale raz :)

 

Swoją drogą: Nie macie Panowie nic innego do roboty, tylko oglądać wariatki w internetach :D

 

Naprawdę dzięki jeszcze raz z ten filmik :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądam właśnie inne filmiki z tej serii masakra co za dzicz ludzka.... dziewczyna do kolesia z pałą bejsbolową wyszła,albo facet po torach jechał ... Strasznie się gotuje jak oglądam te filmy ci ludzie w autach myślą że są UltraKozakami Szefami ;) 

1 link   2 link  3 link  4 GAS ;P

 

 

Masakra idę się napić herbatki , ta ekipa powinna mieć paralizatory i gas ,dla ochrony 

Edytowane przez Voqlsky
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Silny zadzwoniła po swojego rycerza a potem zarówno on jak i ona czaili się na dziewczynę, które wszystko nagrywała. Potem jej rycerz zaczął się rzucać na mężczyzn, którzy blokowali przejazd jego księżniczce i uniemożliwiali im dojście do pani nagrywającej całą sytuację. Do tego najpierw loszka mówiła, że niedaleko mieszka, potem że do lekarza idzie z dziećmi... a dziecko przyznało, że do restauracji mieli iść. Ponadto pani miała gdzieś prośbę zapłakanych dzieci żeby przestała tylko cały czas dążyła do tego aby postawić na swoim i jechać dalej po chodniku.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matko, jakie Trudne Sprawy... Właśnie sobie zdałem sprawę, że bezpowrotnie straciłem kilkanaście minut życia :( Moja wina, moja bardzo wielka wina.

 

No ok, laska jakaś bardzo mocno znerwicowana. Przypomina mi bardzo naszą niedojebaną germanistkę w liceum.

 

No i tyle.

 

I poza tym, co tu w ogóle rozkminiać? W tym filmiku jest walnięta i bardzo uparta laska, być może z jakimiś zaburzeniami emocjonalnymi, albo może mąż jej lizał pantofelki i teraz myśli że jest królowa balu, a w innych są jebnięci kolesie wylatujący z bejsbolem na ludzi zwracających im uwagę.

 

Ostatecznie wolałbym obcować z taką księżniczką niż z jakimś łysym kretynem z kijem, którym mógłby mnie zabić, albo połamać mi nogi.

 

W ogóle jakieś to wszystko dziwne i powiedziałbym że "czeskie", gdyby nie było ruskie. Ten "chodnik" wygląda jak czteropasmowa autostrada, chyba trzy czołgi by się tam zmieściły jadąc obok siebie. Jakieś takie trochę szukanie cipy w całym.

 

Może np. załóżmy temat w którym będą ukryte nagrania z kamer, gdzie widać, jak kobiety biją swoje dzieci, i będziemy tam rozkminiać, że faceci to tak nie biją dzieci, a kobiety to pojebane są bardzo, i w ogóle to że faceci tylko powinni dzieci wychowywać, bo kobiety biją i że typowy schemat.

 

Albo temat gdzie pijane laski wymiotują na nowe budynki albo świeżo pomalowane kamienice, tam z kolei będziemy pisać że typowe samice/loszki, a faceci to tak nie robią, bo mamy fiuty i jesteśmy 100 lat przed murzynami.

 

A bez sensu, idźcie w pizdu z takimi tymi, nie polecam tego allegrowicza. Forum byłoby lepsze bez tego typu tematów.

 

 

 

 

 

Edytowane przez Tamten Pan
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, Tamten Pan napisał:

(...)Ten "chodnik" wygląda jak czteropasmowa autostrada, chyba trzy czołgi by się tam zmieściły jadąc obok siebie. Jakieś takie trochę szukanie cipy w całym(...)

To nie jest tak jak myślisz, skarbie (daruj mi żart, nie mogłem się powstrzymać B))

Przestrzeń publiczna stała się mega skomplikowana. W komunikacji miejskiej już na pierwszy rzut oka wyróżnisz pieszych, rowerzystów, rolkarzy, kierowców itp i itd. Każda z tych grup zawiera również podgrupy. Ja sam w zależności od sytuacji jestem: a) kierowcą, b ) pieszym, c) rowerzystą, i w zależności od tego w jaki sposób przemieszczam się w przestrzeni publicznej, takie reguły gry mnie dotyczą.

 

W moim pięknym mieście jest kilka chodników porównywalnej szerokości i nawet też pokrytych asfaltem i nie jest to powód dla którego maja jeździć po nich samochody.

Po za tym to Rosja, jaki chodnik może być przy takim, dajmy na to Pierścieniu Sadowym :D

Gardenring-novyarbat.jpg

Edytowane przez Mnemonic
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tamten Pan Gdyby to była autostrada, to by była... jednak nie jest. A, ze wygląda.... No trudno. Niejedna teściowa wyglada na człowieka, a jest żmiją.

 

Chłopaki znaleźli sobie zabawę i się bawią. Dobrze robią :) W Polsce też nie można jeździć po chodnikach. Wiesz, jak by to ułatwiło życie ludziom na moim osiedlu, gdyby mogli skracać sobie drogę jadąc po chodniku? - Nie wiesz, ale odpwowiem: Bardzo!

 

Nie wolno, to nie wolno. Koniec, kropka i chuj! A że tepej babie wydaje się, że można, to już jest jej problem.

Oglądanie ich reakcji bywa bardzo fajną rozrywką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Feministki jak chcą rownouprawnienia, to powinny raz dostać w mazak. Szybko by je to ustawiło do pionu.

 

Często widzimy filmy na YT jak gdzieś na swiecie jakiś "dzikus" leje babe. Oburzamy się. Murzyn, ameryka poludniowa, bliski wschód, nawet Chiny.  Czasem jak sobie pomyslę jak w naszym kregu kulturowym kobiety czują sie całkowicie bezkarne w obrażaniu, poniżaniu, prowokowaniu mezczyzn to się nie dziwie. Koledze kiedys jedna taka parkowała na trawniku pod oknami. Nie szło jej nic powiedzieć bo darła ryj, palce fakalce itp.  Jak na aucie wylądowało 10 jajek z chowu klatkowego  przestała parkować. 

 

Wróciła do domu, stary opierdolił jak burą sukę i juz. 

 

A że to chamskie? Kto mowi, że w życiu mamy byc wszyscy dla wszystkich mili. Skuteczność i własna dupa. Takie kurwskie czasy. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem już cztery akcje , że jakieś samochody zablokowały mi wyjazd z bramy.

W jednym przypadku PAN zostawił za szybą kartkę z numerem swego telefonu - zadzwoniłem, on szybko przyszedł, przeprosił i odjechał...

OK....

 

W trzech innych przypadkach bramę (wielkie znaki ZAKAZ PARKOWANIA ! itp. zresztą widać kurwa że BRAMA...)) zastawiły mi oczywiście PANIE...:P

Zawsze dzwonię po Straż Miejską, i czekam...nieraz i godzinę...

Lochy zjeby dostają ode mnie w tym czasie maksymalne, że kto im dał prawko, że babom nie należy dawać samochodów, że są widocznie ślepe itp. itd...

Czasem lubię też skłamać, że dziecka do szpitala nie mogłem zawieźć przez ich parkowanie w bramie.

 

Ale najfajniej jest, jak w końcu przyjeżdża Straż Miejska i wystawia im mandaty (niestety nie chcą raczej zabierać na lawetę - dziwne...)

Bo stoję i blokuję cały czas za ich samochodem, i nie pozwalam im uciec..."ja też czekałem tu na panią bardzo długo, nigdzie pani teraz stąd nie odjedzie!"

 

Głupotę trzeba tępić!

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tomko Prymitywnych zniszczeń typu klucz czy gwóźć nie popieram. Jak juz to wlej strzykawką przez uszczelkę w drzwiach mleko do kabiny. Albo z kartona do kratki wentylacyjnej na podszybiu. Albo przez uszczelke do bagaznika. Gdziekolwiek. Tylko patrz czy kamery są. Zacznie jebać po 4 dniach. Bardzo trudne do usunięcia. Gorszy jest tylko smród po trupie. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze wnerwiało mnie przekonanie ludzi, że babie coś się należy za to, że jest babą. Że facet ma jej ustępować, pomagać we wszystkim itp.

 

Odkąd poznałem parę feministek, mam to naprawdę gdzieś. Jeśli jakaś deklaruje, że walczy o równouprawnienie, to ja staje się feministą - równouprawnienie w pełnym wymiarze.

Jak czegoś nie wie - niech się dowie.

Nie pomagam w niczym, nawet jeśli o to poprosi - przecież jest równouprawnienie. Nie mogę jej dyskryminować i pokazywać, że jestem w czymś lepszy. To takie szowinistyczne...

 

Jeśli kobieta twierdzi, że nie popiera feministek, wtedy mogę o nią zadbać i pomagać jej bezinteresownie.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.