Skocz do zawartości

Podrywanie w stylu Stiflera


deleteduser39

Rekomendowane odpowiedzi

Śmiechy, śmiechami bo robi to wieśniacko ale tak czy inaczej trafi do określonego targetu :) Niektóre skreślą go na samym starcie przez tą gadkę a do niektórych będzie miał dostęp bo wzbudza emocje.

Na podryw są dwie opcje: masz mega wysokie SMV i cały social circle albo jesteś dobrym manipulatorem i przez określone zachowania docierasz do celu. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tragicznym jest to, że wielu mężczyzn będzie chciało naśladować tego podrywacza - ale tak się nie da. On ma swój styl, a każdy powinien wyrobić swój własny. Ponadto podrywacz z filmu nie ma za grosz wstydu, co dla 99% mężczyzn jest nie do przejścia, i moim zdaniem jest nie do nauczenia. Może gdyby faceta warunkować od dzieciaka, to tak - ale nie w późniejszym wieku. Przynajmniej ja takiej metamorfozy nie spotkałem.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Silny napisał:

Tragicznym jest to, że wielu mężczyzn będzie chciało naśladować tego podrywacza - ale tak się nie da. On ma swój styl, a każdy powinien wyrobić swój własny. Ponadto podrywacz z filmu nie ma za grosz wstydu, co dla 99% mężczyzn jest nie do przejścia, i moim zdaniem jest nie do nauczenia. Może gdyby faceta warunkować od dzieciaka, to tak - ale nie w późniejszym wieku. Przynajmniej ja takiej metamorfozy nie spotkałem.


Owszem. Ale wg mnie zaliczenie jakiejs wenerycznej cipy po imprezie niewarte jest robienia z siebie kretyna i debila w oczach innych. Choc dla niektorych to jedyna ambicja. Nie potepiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czy siak, pewny siebie, ma swój target, nie przejmuje sie porażką i pre do przodu - super - ale to kosztuje duzo energii wolałbym wydać ja na co innego - ale w jego wieku podobne teksty leciały ja dla beki a Karyny buraki sie robiły od zawstydzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten typ jest po prostu żenujący.

Jeśli ktoś go będzie chciał naśladować to mu życzę dobrze ale skończy się to obśmianiem. Owszem takie teksty można rzucać ale w odpowiednim momencie i wiedzieć jak, a on po prostu odstawia manufakturę. Większość facetów takich tekstów nie przeskoczy i wyjdzie muka, nawet jak do czegoś dojdzie. Za dużo energii to pochłania.

Ehhh.... :mellow:

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Abstrahując od głównego wątku , podejrzewam ze cała ta ekipa ma mniejszy iloraz inteligencji od orzeszka :) 

Podryw banalny i po amatorsku, ale na karyny działa, choć wiadomo ze to ''szow'' jest robione pod swoją grupę docelową o podobnej wizji :)

Edytowane przez Assasyn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ThePowerOfNow - za "starych" czasów ten koleś tworzył najsłabsze ogniwo "warszawskiej ekipy" (mowa o Adepcie nie tym pajacu z WS) z którego wiele osób darło łacha. Fakt - jak na warunki bazowe się wybił ale zastanów się dlaczego dwaj pozostali wybrali inną drogę niż ta, przy której on pozostał (a byli w tym dużo lepsi). Tak na marginesie, bo tego tytułowego wsiura nawet mi się oglądać nie chce :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.