Skocz do zawartości

Mówi że jestem chory psychicznie i ciągle manipuluje odejściami


Generał Lee

Rekomendowane odpowiedzi

Witam braci,

Mam pytanie od momentu kiedy zmieniłem swoją postawę względem samiczki na samczą.

Mówi że jestem chory psychicznie i ciągle manipuluje odejściami w sensie że grozi albo odchodzi i po tygodniu wraca (oczywiście brak reakcji wtedy z Mojej strony)

Relacja trwa 2,5 roku.

I moje pytanie brzmi czy to kiedyś się zmieni czy będzie tak zawsze?

A może to typ kobiety która może żyć tylko z niewolnikiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stawia opór, powinna słabnąć, pytanie za jaki czas, musisz być silniejszy - ale czy powroty po tygodniu maja sens daj sobie czas do tego i tego dnia w roku i jak nie bedze  lepiej to kończysz... (nie w niej chyba ze guma)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzymaj ramę:) 

Za dobre nagradzaj, za złe karaj i tyle :) Jeśli zauważysz, że zrobiła coś dobrego to też ją pochwal albo przytul i buziak. Żeby nie było, że same negatywne emocje. Daj jej też trochę pozytywnych.

A jak robi cyrki wychodzi itp. to bądź spokojny np. Kasiu nie zachowuj się jak mała dziewczyna której zabieram cukierka, nie igraj ze mną bo będę musiał dać Ci klapsa na ten Twój zgrabny tyłek. W sensie odwracaj kota ogonem w pozytywny sposób. Tak jak wyżej nie ląduj samych negatywnych emocji nawet jak jej odpierdala w kosmos Ty masz być oazą spokoju pewną swoich przekonań.

I tak z czasem powoli powinna się wychować. Chyba, że z niej ciężki przypadek i już zakotwiczyła sobie Twój słaby wizerunek w głowie to wtedy po ptakach. No ale skoro jeszcze wraca to luz.

Badz jednak gotowy na wszystko i tak jak @zuckerfrei pisał ustal sobie dzień kiedy będziesz miał tego dosyć jeśli się nie poprawi.

 

 

@Generał Lee I bardzo dobrze, że jest zajebisty sex. Dawaj jej emocje i trzymaj się parzenia jak króliki. Nie ma nic lepszego dla kobiety jak konkretny sex. Przywiązuje to ją mocno do Ciebie emocjonalnie.

Edytowane przez infamous
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko widzicie tutaj problem jest tego typu

że jej poprzedni byli białymi rycerzami jest atrakcyjna a więc otacza ją banda rycerstwa

a więc ten wzorzec że trzeba być żebrakiem u stóp kobiety jest w niej silny

a więc to wychowanie może długo trwać albo może być już praktycznie nie możliwe

P.S dzisiaj miałem fajną rozmowę dzwoni i coś mówi że chce zabrać ode Mnie jakiś sweterek czy coś

a ja mówię że ok tylko musi wcześniej zadzwonić czy będę  a ona że nie musi że wejdzie sobie do Mnie do jaskini i sama zabierze

a ja hola hola nikt nie będzie wchodził do Mnie bez mojej zgody i obecności przy tym

a więc że to ja decyduję kiedy to weźmie a ona że My decydujemy a ja na to nie ja decyduję

i nagle wyczułem po głosie jak by momentalnie poprawił się jej humor

wiem to był gówno test

Edytowane przez Generał Lee
literówka
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loszki testują mężczyzn na każdym kroku. Nawet te wyprowadzki są testem. Ona sprawdza, czy będziesz stał przy swojej decyzji, czy ją zmienisz.

Jeżeli wycofasz się że swojej decyzji, to już przegrałeś. W jej głowie pojawi się sygnał, że skoro ona może na Ciebie wpłynąć, to każda inna będzie mogła. Raz podjętej decyzji trzeba się trzymac choćby nie wiem co. Ona musi wiedzieć, że masz własne zdanie i potrafisz fo bronić. Ona ma się dostosować do Ciebie, a nie Ty do niej.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo zależy od okoliczności... Koleżanki, otoczenie, u mnie było tak że miała same koleżanki albo żonate, co rzucali im rycerzyki po kilka stów/tysi w zależności od zarobków na stół i już, albo rozwódki, które mądrości jej mówiły...

Przypadek przypadkowi nie równy.

 

Postawiłem na swoim, odeszła, przyszła, odeszła... przyszła.. i znów odeszła, (cytuje... "kim Ty jesteś, że ja mam się dostosować do Ciebie, że masz pieniądze, dom, samochody, masz być rodzinny tak jak ja chce") i na koniec do tego dała jeszcze innemu dupy żeby mnie upokorzyć, bo nie spełniłem czegoś tam czego chciała (a dokładniej że mój dom w którym mieszkała, miał być cytuje "nie zamykającymi się drzwiami dla jej koleżanek, sióstr, braci, babci, cioci, mamusi, ja nie muszę o tym wiedzieć kto i kiedy przychodzi pod moją nieobecność".  To kurwa jeszcze nowi adoratorzy by przychodzili ? ...

 

Najgorsze były te jej odejścia, raz tydzień, raz dwa, raz miesiąc.... im dłużej to trwało tym bardziej nie miałem ochoty później na zbliżenie, zacząłem szukać "nowej" Pani. A wiem że była zdolna do romansu z kolesiem z pracy i dymania w trakcie pracy (co odkryłem przez jej archiwum gg) więc taki wypad na jakiś okres od razu kojarzył mi się z tym, a raczej miałem przed oczami że innego ujeżdża... więc mnie to irytowało.

 

To był ciężki typ wychowany bez wzorców ojcowskich, taki typ kobiety co dokładnie może żyć, ale tylko z niewolnikiem.

 

A że nie jestem oazą spokoju jak ktoś tak pogrywa to powiedziałem co myślałem.

 

 

 

Jednak w tym przypadku widzę, to to testy, co sobie może i na co pozwolić....

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie sprawdzenie czy będę za nią biegał gówno test

Samica jest taka że kocha adoracje i zawsze musi mieć to co chce

a więc nie biegam za nią to ona zaczyna biegać za Mną

wiem że jak zacznę to Mnie jebnie

ale kurwa jak to ma trwać w nieskończoność to kiepski interes dla Mnie

ale dla niej zajebisty bo będzie to idealna zabawa dla jej emocji 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, Generał Lee said:

A może to typ kobiety która może żyć tylko z niewolnikiem?

Nie ma takiego typu kobiet. Kobieta zawsze musi być uległa, tylko nie koniecznie swojemu. Często jest tak, że kobieta chce mieć pantofla a uległa jest swoim kochankom.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Generał Lee mój tatuś, kiedy nie mogłem pojąć matmy, mówił:

-słonia w cyrku nauczyli tańczyć, to ty możesz matmę pojąć!

 

Idąc dalej tym tropem da się wychować tylko ile czasu to zajmie, energii, a może to kamienie rzucane na szaniec...

 

Zrób dead line i tyle.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, kryss napisał:

"Czarnuch"do zapierdalania i utrzymywania.

lovelas do ruchania, gdzies juz to w zyciu spotkałem

Czyli Ci co biegają za nią są ruchani na kasę i robią za tampony czytaj przywieś gdzieś, wysłuchaj, postaw kawę, imprezę, kino itp

A dupska daje kolesiowi który za nią nie biega i ją olewa i jest lovelasem

Edytowane przez Generał Lee
dodanie info
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha ale Panowie to jest chuj co się wczoraj naśmiałem to szok a więc :

Wczoraj rozmawiam ze samiczką a ona do Mnie nagle z takim tekstem:

"To nie sprawiedliwe że taki jak ty chodzi wolno i jest bezkarny

powinieneś siedzieć w zamknięciu w zakładzie psychiatrycznym"

Ja momentalne wybuchnąłem śmiechem i moja riposta:

"A no widzisz magia kopert czyni Mnie bezkarnym"

I za chwilę

Wszystko to twoja wina jak byś był normalny taki jak wcześniej czytaj pizdeusz

to byśmy byli tacy szczęśliwi i tak bym Cię mocno kochała

Oczywiście też na to odpowiadam z ironicznym uśmiechem

co zrobić takie czasy cipką nie jestem

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.10.2016 o 15:22, Generał Lee napisał:

Witam braci,

Mam pytanie od momentu kiedy zmieniłem swoją postawę względem samiczki na samczą.

Mówi że jestem chory psychicznie i ciągle manipuluje odejściami w sensie że grozi albo odchodzi i po tygodniu wraca (oczywiście brak reakcji wtedy z Mojej strony)

Relacja trwa 2,5 roku.

I moje pytanie brzmi czy to kiedyś się zmieni czy będzie tak zawsze?

A może to typ kobiety która może żyć tylko z niewolnikiem?

 

Powiedz, że teraz zanim powie, że odchodzi, żeby dobrze się zastanowiła, bo tym razem do niej już nie wrócisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ona chce do związku pizdeusza, ktory jej wszystko zrobi, kupi i postawi to i tak Cię zostawi. 

 

Niektóre kobiety mają mocno zakorzenione swoje poczucie wartości i potrzebę posiadania rycerza. Czasem podswiadomość nie zdąży wygrać ze świadomością i Cię zostawi.  Może znajdzie kogoś innego w międzyczasie?

 

Masz być na to gotowy. I tyle. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, IronHide napisał:

Jeżeli ona chce do związku pizdeusza, ktory jej wszystko zrobi, kupi i postawi to i tak Cię zostawi. 

Niektóre kobiety mają mocno zakorzenione swoje poczucie wartości i potrzebę posiadania rycerza. Czasem podswiadomość nie zdąży wygrać ze świadomością i Cię zostawi.  Może znajdzie kogoś innego w międzyczasie?

Masz być na to gotowy. I tyle. 

 

Jak bym się aż tak nie martwił, w temacie związków i seksu rządzi podświadomość. Podświadomośc jest tak "przebiegła", że potrafi środkami chemicznymi wpływać na świadomą część mózgu, tak że niemal zmienia postrzeganie świata. Dlatego od zjebanego alkoholika nie potrafią odejść przez 20 lat, a miłego do bólu faceta  bez żadnych skrupułów kopną w tyłek po 3 miesiącach związku. 

Poza tym, tak jak mówili przedmówcy ważna jest odpowiednia amplituda negatywnych i pozytywnych emocji. Kobieta musi mieć nadzieję na "betaizację" partnera, ale ona nigdy nie może nastąpić. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozytywne jej także daję jak coś dobrze zrobi np. obiad:D

Albo dobrze nadstawi tyłka to także :D

Myślę czy nie zrobić z niej kochanki bardziej ooo:)

Ale przyznam że takiego oporu z Mojej strony to jeszcze nie było

Kiedyś było tak że po tym jak wracała to ja zaczynałem za nią biegać trochę i TO BYŁ MÓJ BŁĄD

Teraz tego nie robię, myśli że jak nadstawi tyłka porządnie to zacznę za nią biegać a tutaj zonk

nie robię tego zwarcie następuję pod kopuła samicy i powtórka z rozrywki z odejściem.

Ostatnio dojebała do pieca tekstem że jak ja zacznę się starać o nią to ona będzie zakochana we Mnie.

Oczywiście się szyderczo zaśmiałem taka była moja odpowiedz.

Wiem że jak bym to zrobił to bym zniszczył wszystko co się nauczyłem i bym został pantoflem.

P.S Są takie samice które mają takie ambicję że będą chciały wziąć pod pantofel samca który nawet nie daje szans na zmianę oczywiście wykorzystując do tego różne manipulacje nie tylko dawanie tyłka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia ‎2016‎-‎10‎-‎10 o 15:33, Assasyn napisał:

Moim zdaniem to testy dla sprawdzenia wiarygodności Twojej nowej postawy wobec niej :)

 

Dobra panowie, a co byście powiedzieli na taka akcje, (bo szczerze nie wiem, mimo już sporego doświadczenia z babskimi grami), że kobieta (35 lat więc już wybrzydzać nie może za bardzo, bo zegar tyka) generalnie podczas już roku mojej intensywnej jej tresury, zachowuje się tak jak trzeba, gdy trzymam sztywną ramę samca alfa, ale czasem są zagrywki w stylu:

 

- w ogóle się ze mną nie liczysz

- żadnego partnerstwa z tobą nie ma, nic kobiecie nie dasz zadecydować (oczywiście bzdura, ma swobody na tyle ile powinna mieć, i przecież jej łańcuchem nie przepiałem do kaloryfera)

 

Te dwie próby babskiego fikania bez problemu udaje mi się zdusić tekstem, jak ja widzę to nowoczesne  "partnerstwo" i dalej i tak chodzi zadowolona, ale jest trzeci tekst, który się czasem pojawia:

 

- "jesteś przewidywalny", ew. "wiedziałam, że tak powiesz" - zwykle to olewam, ale...

 

Nie zauważyłem, żeby jakoś zmieniła się na gorsze, często sama mi mówi, że jestem spoko, bo nie daje sobie wejść na głowę, albo , że jej nigdy nie obraziłem (fakt, op**rdalam, ale nigdy krzykiem i wyzwiskami) - seks też spoko, kobita się stara, syndromu bolącej głowy nie ma.

 

Co ten tekst ma oznaczać?

Próba czy się ugnę?

To się pojawia raz na jakiś czas - kiedyś jej odpowiedziałem, że jest przewidywalna, bo właśnie, byłem pewien, że tak powie, to był śmiech i spokój na jakiś czas z tymi tekstami.

 

Nie jest to jakiś problem, ale myślę, że warto wyjaśnić, o co babom chodzi, gdy tak mówią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci tak:

Z mojego już jakiegoś doświadczenia to rodzaju manipulacji czytaj tekstów, zachowań, czynów, itd.  nie jesteś w stanie nawet ogarnąć one są tak twórcze w tej gałęzi że kosmos

Jedyne co trzeba wiedzieć że każde takie zachowanie to gierka abyś się ukorzył swojej pani i robił tak jak ona chce oczywiście musisz zrobić na przeciw to jedyna prawda, złota zasada masz być silny reszta to stek bzdur

Drugie sam teraz się o tym przekonuje nie ma nic ważniejszego od samooceny

Masz wiedze jak działa ale ciągle walczysz na jej terytorium ona genetycznie jest silniejsza tutaj od Ciebie można robić wypady na terytorium wroga ale to szybko załatwiasz i wracasz na swoje pole bitwy :D jak SF

walkę trzeba przenieść na plac bitwy która ty wybierasz a więc plan samooceny wysokiej samemu wytwarzasz hormony szczęścia mam na myśli:

-boging

-afirmacje

-medytacje ostatnio mam coś takiego że sobie idę albo jadę i zaczynam medytować sama ta myśl Mnie nachodzi dziwne

Dzięki temu teraz mam coś takiego powoli że po prostu chodzę zadowolony czuję to wewnętrznie rzadko myślę o samiczce jebie Mnie fakt co ona robi itp.

Dziwne ale prawdziwe poprawiła mi się koncentracja zagaduję i flirtuje z innymi samiczkami

Co robiłem kiedyś później samiczka tak Mnie wytrenowała że się bałem to robić teraz to wraca:)

Jakąś jest mi inaczej lepiej

Mistrz miał rację tylko samoocena jest w stanie wnieść szczęście do twojego życia

TYM CO MAJĄ BĘDZIE DANE TYM CO NIE MAJĄ BĘDZIE ZABRANE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście masz rację, tylko wiesz, tak mnie zastanawia co takie tekst może znaczyć - bo u nich raz, ze nie trafisz za tymi manipulacjami, ale dwa one jednak mają jakiś cel.

 

O ile wiem jaki ma cel większość tekstów, to ten mi się każe zastanowić.

Nie dlatego, że jakoś przywiązuję wagę, bo baba jak nie tym, to innym będzie ględzić w kółko, to samo, ale ciekawi mnie co w tym ich świecie za użytek jest z tego rodzaju tekstów.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Brzytwa zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.