Skocz do zawartości

"Czarna wdowa" w programie "Rolnik szuka żony"


Enemy

Rekomendowane odpowiedzi

Nie bardzo chcę mi się wierzyć, że Policja i Prokuratura zamiotłaby sprawę pod dywan. Tym bardziej, że potem doszło do kolejnych tajemniczych zgonów osób w jakiś sposób związanych ze sprawą. Sprawa jest medialna i żaden przedstawiciel organów ścigania nie "podłożyłby" się, aby zatuszować sprawę.

 

Często w sprawach, gdzie szum medialny pochodzi od rodzin osób zmarłych w tajemniczych okolicznościach otoczenie tworzy teorie spiskowe, ale na ogół kończy się na szumie i tyle. Bo faktycznie, nie można uznać, że rzeczywiście doszło do przestępstwa zabójstwa, brak jest na to dowodów.

 

Co innego działanie "seryjnego samobójcy" w głośnych sprawach kryminalnych tj. zabójstwo K. Olewnika, samobójstwo A. Leppera.

O, to już inna bajka. :) Tu okoliczności spraw są na tyle niejasne, że teorie spiskowe są w pełni uzasadnione.

 

Powyższe oczywiście nie wyklucza, że pani Beata to typowa modlicha. :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tam, oj tam. Kilka osób zmarło w niewyjaśnionych okolicznościach? Nic się nie stało, proszę się rozejść.

Jakieś samobójstwa, przedawkowania leków, w tle zamieszana policja i prokurator... 

Zwykła sprawa, przecież każdemu się czasem zdarzy wyjść parę razy za mąż, na przemian z pogrzebami.

Kto nigdy nie miał kilku mężów samobójców niech pierwszy rzuci kamień... ;)

 

Zamieszanie dookoła modlichy podniesie oglądalność programu. A jak ją na koniec wsadzą do pierdla to dopiero będzie hit!

Gwarantuję że ludzie będą listy pisać za kraty, jak do trynkiewicza...  Wzruszyłem się... jak stary ciągnik przy rozruchu :D

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

@Silny - Sprawę Czarnej Wdowy też analizowałem wielokrotnie i jedyne co mi przychodzi do głowy, że ona była tylko pionkiem jakiejś mafii, która bogaciła się na przejmowanych majątkach po zmarłych. Teraz jakoś tydzień temu był materiał na temat złodziejskiej szajki, która zabierała starsze osoby przymusem do domów "opieki społecznej", które takimi domami nie były. Te starsze osoby były przekonywane by przekazać majątek na rzecz domu bo będą miały zapewnioną opiekę na starość. Kilka starszych osób zmarło dziwnym trafem. Niby naturalnie, ale miałbym co do tego poważne wątpliwości. Bo jeśli mieli klauzulę: "Dom opieki społecznej w przypadku śmierci petenta dziedziczy prawo do spadku po pacjencie", to nie dziwiłyby mnie te zgony.

@AIRBAG - Też mi się tak wydaje, wydaje się być "najbardziej atrakcyjna". Widać też, że potrafi uprawiać swoje gierki by zdobyć rolnika.

@TPakal1 - Czego to policja/prokuratura w tym kraju nie zamiotła pod dywan, to nawet nie chce mi się komentować. Do tej pory pewnie nie wiemy o wielu rozmaitych szwindlach, zabójstwach ze strony polityków, znanych osób itd. Skoro potrafią wciskać kit, że nagrania polityków u Sowy były nielegalne więc tym samym zlewamy na śledztwo i ukaranie nagranych. Szukali tylko nagrywającego, ale tych co nagrano nie ukarano. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, CalvinCandie napisał:


@TPakal1 - Czego to policja/prokuratura w tym kraju nie zamiotła pod dywan, to nawet nie chce mi się komentować. Do tej pory pewnie nie wiemy o wielu rozmaitych szwindlach, zabójstwach ze strony polityków, znanych osób itd. Skoro potrafią wciskać kit, że nagrania polityków u Sowy były nielegalne więc tym samym zlewamy na śledztwo i ukaranie nagranych. Szukali tylko nagrywającego, ale tych co nagrano nie ukarano. 

Do nadużyć dochodziło za rządów poprzedniej ekipy. Platfusy, aby się wybielić za to, że dali się nagrać u Sowy znowelizowali KPK w zakresie urządzeń rejestrujących czyn zabroniony (przestępstwo, wykroczenie). Czyli, że dowodem w sprawie nie może być nagranie z prywatnego urządzenia, a tylko z urządzenia specjalnie do tego przeznaczonego. Stąd nagonkę zrobiono na tych co nagrywali, a nie nagranych. A wszystko po to, aby ochronić swoje tyłki. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.