Skocz do zawartości

Prawiczek czy mogę to jakoś zmienić ???


Marcin Mzyk

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 20 lat nigdy nie uprawiałem seksu.Nigdy nie miałem dziewczyny.  Nigdy nic z dziewczyną :(. Jestem niski (170) chorowity. Wychowałem się w rodzinie patologicznej (tak można to nazwać) coprawda rodzice nie są alkoholikami ale od mojego dzieciństwa ale non stop się kłócą często na mnie przelewali swoją złość i frustrację.  W dzieciństwie ze względu na sąsiedztwo necie miałem kolegów tylko koleżanki lecz kiedy zaczęły wchodzić w okres dojrzewania to zaczęły czuć do mnie wstręt :( i tak jest do dziś. Nawet żadna się do mnie nie uśmiechnie kiedy zobaczę ładną dziewczynę na ulicy i się do niej uśmiechnę a ona to zobaczy to nerwowe odwraca głowę w bok parskając jak koń z wyraźną miną obrzydzenie. Nie wiem co robić mójak sytułacja jest tragiczna już od dłuższego czasu wątpię w to że kiedyś zaliczę.  Nie chodzi mi tylko o seks gdyby chodziło tylko o to to poszedł bym do prostytutki. Chce zobaczyć jak to jest zakochanie endorfiny zawsze zazdrościłem innym tego jak dziewczyny są nimi zainteresowane i wogólne. Poprostu chciałbym żeby dziewczyna się we mnie zakochała  ewentualnie tz. związek ff. Ale do tego trzeba chyba być przystojnym. Bracia pomóżcie co mam robić ??????????!?!?!? ( Sorry za ortografię jestem dyslektakiem)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba troszeczkę pomylileś fora... Ok jesteś młody i chcesz zaliczyć? Zalicz jakieś studia, zarób sos, idź na divy, przyzwyczaj się do cipki, potem się zakochaj, a i tak zjedzesz po równi pochyłej.... Świat, życie jest brutalne, nie oczekuje recepty na życie, czytaj i dzałaj.... 

 

 

Troll??

 

 

Chłopaku @Marcin Mzyk to z nazwiska się tu zalogowałes? WTF?

Edytowane przez zuckerfrei
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie szukaj na sile, bo to najgorsze co możesz zrobić. Dobrze znam Twój ból, bo na mnie też rodzina a w szegolnosci matka przelewała frustracje ze względu, że ojciec znalazł sobie inną i nas zostawił. 

 

Ciagle liczą się te jebane pieniądze, a gdzie pasja/hobby czy zajęcie się sobą?

Jak masz parcie to idź do divy, bo jesteś człowiekiem, który również ma potrzeby. Poczytaj trochę forum i znajdź zainteresowania, stabilną prace abyś mógł sobie wynająć chociaż pokój. Nalezy od toksycznych ludzi się odcinać. Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.