Skocz do zawartości

Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2018


eX.

Rekomendowane odpowiedzi

Niedługo mecz z Rumunią, myślę, że wpadną kolejne 3 punkty i awans stanie się praktycznie faktem. Mam nadzieję, że nasi zawodnicy zrobią teraz mądre ruchy transferowe. Przede wszystkim myślę o Krychowiaku, Szczęsnym i ewentualnie Miliku, który niestety po kontuzji nie może znaleźć miejsca w składzie Napoli. Swoją drogą, jako ciekawostka, na Forbet można już typować przyszłych mistrzów świata. Pierwsza trójka: Niemcy (5.75), Brazylia (8.25), Francja (8.50). Polska na miejscu siedemnastym po kursie... 82.00. Ktoś chętny? Jakby się udało to fortuna wpadnie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem zdania, że nie warto typować pucharów, a takimi są Mistrzostwa Świata w piłce nożnej. W branży zakładów bukmacherskich mówi się, że kto obstawia puchary ten jada suchary i całym przekonaniem mogę powiedzieć, że to całkowita prawda. Nikt nie dorobił się na zakłądach złożonych na Ligę Mistrzów, Ligę Europy, Mistrzostwa i puchary krajowe oraz na wszystkie popularne ligi piłkarskie - Serie A, Bundesligę, Premier League i Laligę. Trzeba szukać mniej obleganych meczy i niedoszacowanych kursów, a te znajdziecie z całą pewnością na stronie  oraz mniej popularnych ligach np. w paragwajcie drugiej lidze czy okręgowej piłce młodzików. Życzę powodzenia oraz większej wiedzy i mniej pochopnych decyzji w stylu muszą wygrać, bo to najlepszy zespół. Pozdrawiam.

 

Edytowane przez moderatora usunięto link.

 

R.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.