Skocz do zawartości

Toksyczny związek - ewakuacja?


Rekomendowane odpowiedzi

On 19.11.2016 at 0:46 PM, przyszlyrozwodnik said:

chyba nadszedł czas żeby jej wprost powiedzieć że to koniec

A masz już wszystkie dowody do sądu? Jesteś pewien, że mała zostanie przy Tobie a laska się wyniesie?

 

To, że jej powiesz tak wprost, że to koniec tylko osłabi Twoją pozycję. To tak jak byś grając w karty pokazał je przeciwnikowi. Skup się na celu jaki chcesz osiągnąć, a nie na tym żeby informować z wyprzedzeniem swoją loszkę, bo w ten sposób działasz na swoją niekorzyść. Od kiedy ona uświadomi sobie, że to naprawdę koniec i rozwód, staniesz się jej śmiertelnym wrogiem i zrobi Tobie piekło. Musisz wszystko przemyśleć i rozegrać to tak, żeby ugrać to co dla Ciebie ważne, czyli mała zostaje a loszka wypad.

 

Ja podsunąłem pomysł z tym, żeby ktoś inny ją wyrwał i ułatwił Tobie zadanie, ale może są jakieś prostsze sposoby?

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.11.2016 o 18:17, wojskowy33 napisał:

A masz już wszystkie dowody do sądu? Jesteś pewien, że mała zostanie przy Tobie a laska się wyniesie?

 

To, że jej powiesz tak wprost, że to koniec tylko osłabi Twoją pozycję. To tak jak byś grając w karty pokazał je przeciwnikowi. Skup się na celu jaki chcesz osiągnąć, a nie na tym żeby informować z wyprzedzeniem swoją loszkę, bo w ten sposób działasz na swoją niekorzyść. Od kiedy ona uświadomi sobie, że to naprawdę koniec i rozwód, staniesz się jej śmiertelnym wrogiem i zrobi Tobie piekło. Musisz wszystko przemyśleć i rozegrać to tak, żeby ugrać to co dla Ciebie ważne, czyli mała zostaje a loszka wypad.

 

Ja podsunąłem pomysł z tym, żeby ktoś inny ją wyrwał i ułatwił Tobie zadanie, ale może są jakieś prostsze sposoby?

 

 

postanowiłem skorzystać z twojej wcześniejszej rady i postawiłem jej jasno warunki, daję nam czas do końca roku, przed sylwestrem siadamy i robimy "rachunek sumienia" i albo będzie między nami dobrze albo się rozstajemy. Opierała się "po co terminy? czyli mam męża tylko do końca roku? itp " ale postanowiłem i w końcu to uznała. Co więcej wymusiłem na niej obietnice poprawy wielu konkretnych rzeczy w naszym związku (wiem że słowo kobiety jest gówno warte ale mam to nagrane) a w zamian nie obiecałem jej nic :) uczę się na błędach. 
Specjalnie nie opisywałem tu wszystkiego od razu bo chciałem zobaczyć co będzie dalej. Ona zachowywała się przez kilka dni spoko więc ja w ramach "nagrody" więcej z nią rozmawiałem, dotykałem itp. Wczoraj była pierwsza kłótnia i to od razu o dziecko (zapalił mi się alarm w głowie - będzie shit test - nie spierdol tego) powiedziałem swoje racje, że rozumiem że jest podenerwowana bo mamy ostatnio z córką problemy i zareagowała zbyt emocjonalnie ale nie ma racji. 
Poszła sobie przemyśleć sprawę do łazienki a jak wyszła to mnie przeprosiła za aferę bo "ona jest zmęczona i podenerwowana sytuacją z małą (nie śpi) " i niepotrzebnie na mnie podniosła głos. Fuck wiem że to niewiele w waszych oczach ale dla mnie to sukces. Przepraszała mnie potem jeszcze kilka razy i prosiła żebym nie chował urazy
Nie pamiętam już sytuacji kiedy ona ostatnio przyznała się do błędu. Widzę że nie czuje się pewnie w "nowej rzeczywistości", ale relacja jest lepsza, seks też dużo lepszy

 

Chodź co do sexu to też pierwszy raz ją zjebałem po fakcie bo co chwilę zamiast wypinać dupsko to się oglądała i wkurwiała na łóżko które zaczęło skrzypieć. Zajebiście mnie to wytrącało z akcji.  Znów przyznała mi rację że nie potrzebnie to robiła. Cuda bracia cuda

 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielu Braci wie, co mówi :) Warto posłuchać.

 

Rozwod i walka o dziecko, to ciężka sprawa w Polsce. Trzeba mieć naprawdę mocne argumenty przeciwko kobiecie, aby sąd przyznał opiekę nad dzieckiem ojcu. Nie wystarczy udowodnić, że jest się dobrym tatą. Trzeba udowodnić, że matka dziecka jest zła i muszą być to naprawdę konkrety.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@przyszlyrozwodnik

   Bracie. Zapamiętaj że babie odpierdala bo może sobie na to pozwolić. Czy to DDA, czy borderka, czy nawet zwykła baba z inklinacjami do rządzenia. 

Wszystkim odpierdala bo mogą sobie na to pozwolić przy uległym samcu. To my pozwalamy im na taką postawę, nasza słabość i uległość to powoduje.

Baba musi być trzymana krótko, jej fochy muszą się rozbijać o naszą postawę, musimy być jak skała podczas sztormu, o którą rozbijają się falę.

Nie wolno pozwalać babie na jakiekolwiek odpały, na każdy objaw odpału musi być natychmiastowa reakcja i ustawienie do pionu. W brew pozorom to im dobrze robi.

    Wiem, to męczące i boli jak w/g nas ranimy je. Ale to dobre dla nich. Sam zauważyłeś że Twoja kobieta powoli uczy się że jak jej odpierdoli to ponosi konsekwencje.

To tak jak z tresowaniem suki, nie bój się tego, to jest dobre dla was obojga. 

   

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciał bym zeby opcja zaproponowana przez wojskowego zadziałała i udało mi się znaleźć dla niej kochanka. idealne rozwiązanie jednak nie mam zupełnie pojęcia jak to zorganizować. Niestety muszę się wam przyznać że zaczynam mieć ciśnienie na jakąś samicę. Odkąd zacząłem ćwiczyć i zmieniłem podejście do życia, jakoś bardzo mnie zaczęło ciągnąć do jakiejś "przygody". Na razie nie pozwolę sobie na nic bo ona by mnie zniszczyła jak by wypłynęło. 

 

Tresowanie jej sprawia mi z jednej strony ból bo to jednak dla mnie nie naturalne zachowanie a z drugiej przyjemność gdy widzę efekty. Cały czas przygotowuje sie do rozwodu, odkładam kasę i nagrywam. Jeśli tresura się uda to może z nią zostanę ale nie wiem czy już nie zaszedłem za daleko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Adolf napisał:

W jakim sensie za daleko?

 

psychicznym, od pół roku w jakimś sensie się przygotowuje do rozwodu i zdążyłem sobie zaplanować bardzo wiele rzeczy które zrobił bym po rozstaniu na które nie mogę sobie pozwolić będąc z nią. 

Zaplanowałem rzeczy których chciał bym się nauczyć, cechy które chciał bym w sobie wypracować. Będąc z nią nie osiągnę tego wszystkiego. 

 

Jak w wielu związkach problemem jest kasa, ja zawsze byłem oszczędny a ona wydawała każdą kasę jaką miała a nawet więcej. Nie zgadzam się na wiele wydatków i zwłaszcza branie kredytów jednak wg niej "życie na kredycie" to zupełnie normalne i wszyscy tak robią.  Nie twierdze że trwoni pieniędzy na rzeczy niepotrzebne, jednak wymyśla strasznie potrzebne rzeczy bez których bym się obył. Wiem o tym doskonale że nie ważne ile byśmy zarabiali przy niej odkładanie jest wieczną walką. Najlepiej mi to wychodzi po kryjomu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Adolf napisał:

@przyszlyrozwodnik. Przeczysz sam sobie. Chcesz się rozwieść, to się rozwiedź!

Czego płaczesz że kasa, ja jestem oszczędny, że kredyty. Sam się na to godzisz.

 

Szkoda czasu i prądu.

 

Pozdrawiam.

masz rację dlatego cały czas  działam w tym kierunku. Zbieram kasę i dowody. 

Ten termin który jej wyznaczyłem to raczej dla mnie czas na przygotowania, trochę treningu własnej psychiki ale minimalne szanse jej jeszcze daję. Do końca roku nie daleko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Adolf napisał:

    Prawdę mówiąc nie chce mi się z Tobą gadać, czuję że nie jesteś swój. Ogarnij siebie i swoją babę.

 

Albo pierdolnij to wszystko w cholerę.

 

 

 

 

Co dla Ciebie oznacza "nie swój"? Czy ciągle mam konflikt myśli co z nią zrobić? Tak, zwłaszcza że tresura przynosi efekty. 

Prawdę mówiąc trzeba było ją rzucić pół roku temu kiedy zdałem sobie sprawę z tego jak głęboko w dupie jestem. teraz zmieniło się dużo bardzo dużo i jeszcze bardziej się skomplikowało. 

Termin został wyznaczony albo się dostosuje albo żegnam i to już bez sentymentów. popełniłem wiele błędów teraz staram się nadrobić. Wiedza czerpana z felietonów i audycji  Marka daje bardzo dużo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, przyszlyrozwodnik napisał:

 

Jak w wielu związkach problemem jest kasa, ja zawsze byłem oszczędny a ona wydawała każdą kasę jaką miała a nawet więcej. Nie zgadzam się na wiele wydatków i zwłaszcza branie kredytów jednak wg niej "życie na kredycie" to zupełnie normalne i wszyscy tak robią.  Nie twierdze że trwoni pieniędzy na rzeczy niepotrzebne, jednak wymyśla strasznie potrzebne rzeczy bez których bym się obył. Wiem o tym doskonale że nie ważne ile byśmy zarabiali przy niej odkładanie jest wieczną walką. Najlepiej mi to wychodzi po kryjomu. 

 

Uważaj, żeby po twojej deklaracji rozwodu nie nabrała kredytów bo oprócz alimentów zapewne będziesz je spłacał sam.

 

Jeżeli widzisz poprawę relacji ze swoją babą i chcesz spróbować co z tego będzie to nie deklaruj terminu lecz zmieniaj tą relację na lepszą dla Ciebie na bieżąco, szantażowanie baby rozstaniem moim zdaniem jest nie po męsku i oznacza słabość samca.

 

Wcześniej pisałeś, że zajmujesz się "domowymi obowiązkami", czy zrobiłeś już jakiś podział żeby się odciążyć oraz żeby baba miała trochę zajęcia i zaangażowała się w "domowe ognisko"?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Brat Jan napisał:

Uważaj, żeby po twojej deklaracji rozwodu nie nabrała kredytów bo oprócz alimentów zapewne będziesz je spłacał sam.

Nie tak do końca.
Jeśli żona zaciągnie kredyt, to ona jest odpowiedzialna za jego spłatę. Jeśli nie będzie go spłacać, to bank może zająć jej majątek osobisty.
http://www.infor.pl/prawo/malzenstwo/majatek/306514,Jak-bronic-sie-przed-egzekucja-z-majatku-wspolnego.html

 

Problem leży gdzie indziej.
Jeśli żona zaciągnie kredyty, a może to zrobić bez zgody i wiedzy męża (banki mają różne limity, ale bez zgody współmałżonka można "wyciągnąć" nawet ok. 70 tys.zł - info od doradcy kredytowego), to podczas sprawy rozwodowej może ten fakt wykorzystać przeciwko mężowi. Powie, że ona jest biedna, bo musi spłacać kredyt. Pieniądze z kredytu zostały wydane na potrzeby rodziny - tego nikt nie sprawdzi i trudno jest udowodnić, że było inaczej.
 

@przyszlyrozwodnik - Jeżeli żona trwoni majątek, to możesz żądać ustalenia rozdzielności majątkowej nawet podczas trwania małżeństwa. Najłatwiej jest się porozumieć i zrobić to u adwokata, ale nie sądzę, aby zgodziła się na to.
Standardem jest składanie pozwu o ustalenie rozdzielności majątkowej razem z pozwem rozwodowym. Rozwodowy do sądu okręgowego. Pozew o ustalenie rozdzielności - do rejonowego. Koszt to 200 albo 300zł - czyli taniej niż mógłby pobrać notariusz (do 400zł).
U mnie taka sprawa trwała jakieś 10 minut, ale było już po drugiej sprawie rozwodowej.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11/25/2016 o 20:33, przyszlyrozwodnik napisał:

masz rację dlatego cały czas  działam w tym kierunku. Zbieram kasę i dowody. 
Ten termin który jej wyznaczyłem to raczej dla mnie czas na przygotowania, trochę treningu własnej psychiki ale minimalne szanse jej jeszcze daję. Do końca roku nie daleko

Czytam Twój wątek i Ci kibicuje.

Nie rozumiem tylko co Ciebie skłania do dania szansy osobie, która miała Cię za śmiecia przez tyle lat.

 

4 minuty temu, Dobi napisał:

Jeżeli żona trwoni majątek, to możesz żądać ustalenia rozdzielności majątkowej nawet podczas trwania małżeństwa

Nawet jeśli będą mieli rozdzielność i żona nie poinformuje o tym kredytodawcy, wciąż będą oboje odpowiedzialni za spłatę.

Musiałaby podczas zaciągania kredytu pokazać wypis z rozdzielności i wziąć pokwitowanie, że kredytodawca widział. 

Popierdolone, ale tak jest.

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, toreador napisał:

Nawet jeśli będą mieli rozdzielność i żona nie poinformuje o tym kredytodawcy, wciąż będą oboje odpowiedzialni za spłatę.

Musiałaby podczas zaciągania kredytu pokazać wypis z rozdzielności i wziąć pokwitowanie, że kredytodawca widział. 

Popierdolone, ale tak jest.

No w sumie racja:
http://www.infor.pl/prawo/malzenstwo/majatek/686023,Kiedy-odpowiada-sie-za-dlugi-wspolmalzonka.html

 

Nie szukam teraz konkretnych przepisów, bo mi się nie chce, ale myślę, że to wystarczy.

Zatem żona może wziąć kredyt samodzielnie i jeśli przeznaczy go na zaspokojenie potrzeb rodziny, to wierzyciel może żądać zaspokojenia swoich roszczeń z majątku wspólnego małżonków.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.11.2016 o 18:20, Brat Jan napisał:

 

Uważaj, żeby po twojej deklaracji rozwodu nie nabrała kredytów bo oprócz alimentów zapewne będziesz je spłacał sam.

 

Jeżeli widzisz poprawę relacji ze swoją babą i chcesz spróbować co z tego będzie to nie deklaruj terminu lecz zmieniaj tą relację na lepszą dla Ciebie na bieżąco, szantażowanie baby rozstaniem moim zdaniem jest nie po męsku i oznacza słabość samca.

 

Wcześniej pisałeś, że zajmujesz się "domowymi obowiązkami", czy zrobiłeś już jakiś podział żeby się odciążyć oraz żeby baba miała trochę zajęcia i zaangażowała się w "domowe ognisko"?

 

Domowe obowiązki są już podzielone, ja robię wszystkim śniadanie bo wcześniej wstaje a ona kolację itp. W tej kwestii wzięła się do roboty. Ten termin jest bardziej dla mnie niż dla niej, jeśli do tego czasu zobaczę utrzymanie pozytywnych efektów to rozważę zostanie z nią a jeśli nie to koniec. Czysta uczciwość nakazała mi poinformować ją o tym terminie. 

 

20 godzin temu, toreador napisał:

Czytam Twój wątek i Ci kibicuje.

Nie rozumiem tylko co Ciebie skłania do dania szansy osobie, która miała Cię za śmiecia przez tyle lat.

 

Nawet jeśli będą mieli rozdzielność i żona nie poinformuje o tym kredytodawcy, wciąż będą oboje odpowiedzialni za spłatę.

Musiałaby podczas zaciągania kredytu pokazać wypis z rozdzielności i wziąć pokwitowanie, że kredytodawca widział. 

Popierdolone, ale tak jest.

 

 

 

 

Bardzo dziękuje, sam nie wiem co sprawia że daję jej jeszcze szanse. Jest to splot wielu czynników ale niestety jeszcze nie wyrwałem się całkowicie z presji otoczenia, liczę się ze zdaniem innych chodź bardzo z tym walczę. Nie wiem czego się ze strony finansowej spodziewać w razie rozwodu, może się stać wszystko i poczynię wszelkie środki zaradcze. 

 

Niestety znów mamy regres bo nie spełniam "jej oczekiwań" i nie zrobiłem nic żeby "ona czuła się najważniejsza" .Zareagowałem dość ostro ale chyba za słabo bo ciągnęło się to cały dzień. Jej księżniczkowatość jest ogromna bo pieściłem jej ego przez lata i teraz bardzo ciężko to z niej wygonić.  

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Dobi  może wielu facetów  tak mówiło ale nie wierzę w  to że ona złoży pozew,  jest jej za wygodnie,  przez lata spełnialem  jej potrzeby teraz się trochę popsułem  ale w  sumie nie jest jej źle,  musiała by mieć bardzo dobrą inna gałąź, a  niestety  urody już nie ma.  dodać do tego wystarczy negatywny stosunek do ludzi i  już na żadnego białego rycerza nie ma szans. 

Musiał bym zorganizować kogoś kto ją poderwie  i  bardzo chciał bym to zrobić, 

 

Czytałem kiedyś o  agencjach  które pozdrawiają  laski  facetom o  usługach w  druga stronę nie mogę znaleźć nic. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też uważałem, że ex ma za dobrze ze mną, że nikogo nie znajdzie... Ale posłuchała matki. Matka zaprowadziła ją do adwokatki i wszystko z nutą ustalała.

 

Także to nie zawsze jest argument. Wystarczy, że ma głupią rodzinę albo koleżanki lub naczyta się bzdur w internecie.

 Baby nie zawsze odchodzą do innego faceta. Często nie mają nikogo, ale wierzą, że po rozwodzie spotkają księcia z bajki. Takie to puste łby są.

 

One nie myślą logicznie. Gdyby myślały, to zachowywałyby się inaczej.

 

Nie twierdzę, że tak będzie w Twoim przypadku, jednak warto brać taka opcje pod uwagę.

Jeśli zacznie zachowywać się inaczej: przestanie rozmawiać lub przeciwnie - będzie prowokować kłótnie, to wiedz, że coś się dzieje.

Jeżeli teraz macie wspólną kasę i nagle przestanie wołać pieniędzy, to wiedz, że coraz się dzieje.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.11.2016 o 20:48, przyszlyrozwodnik napisał:

 Jeśli tresura się uda to może z nią zostanę ale nie wiem czy już nie zaszedłem za daleko

 

 

9 godzin temu, przyszlyrozwodnik napisał:

Musiał bym zorganizować kogoś kto ją poderwie  i  bardzo chciał bym to zrobić, 

 

 

O co Tobie właściwie chodzi?

 

Chcesz z nią być to próbuj ją zmieniać, ale w sposób jak często one robią tzw "powolne gotowanie żaby"  :) Będzie mniej zgrzytów.

 

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 25.11.2016 at 0:46 PM, przyszlyrozwodnik said:

postanowiłem skorzystać z twojej wcześniejszej rady i postawiłem jej jasno warunki, daję nam czas do końca roku, przed sylwestrem siadamy i robimy "rachunek sumienia" i albo będzie między nami dobrze albo się rozstajemy

Bardzo dobrze, że ubrałeś to w ramy czasowe. Bez konretnego terminu wszystko by się rozmywało w nieskończoność.

 

On 25.11.2016 at 0:46 PM, przyszlyrozwodnik said:

Widzę że nie czuje się pewnie w "nowej rzeczywistości", ale relacja jest lepsza, seks też dużo lepszy

A robi już loda tak jak powinna? Czy dalej jakieś pokrętne wymówki? Jak nie robi, to od tego zacznij jej szkolenie. Ma się nauczyć do końca roku.

 

On 25.11.2016 at 0:46 PM, przyszlyrozwodnik said:

Chodź co do sexu to też pierwszy raz ją zjebałem po fakcie bo co chwilę zamiast wypinać dupsko to się oglądała i wkurwiała na łóżko które zaczęło skrzypieć.

Powinieneś zareagować w trakcie. To nie jej wina, że łóżko skrzypi. Trzeba było postawić ją pod scianą, albo niech klęczy przed łóżkiem, wtedy nic by nie skrzypiało i byś spokojnie mógł zająć się swoim orgazmem i pilnowaniem, żeby ona nie doszła póki nie zasłuży.

 

On 25.11.2016 at 5:56 PM, Adolf said:

Nie wolno pozwalać babie na jakiekolwiek odpały, na każdy objaw odpału musi być natychmiastowa reakcja i ustawienie do pionu.

Dokładnie tak jak napisał ten doświadczony brat. Może napisz sobie to zdanie i czytaj je 100x dziennie. Na tym polega praca mężczyzny w związku a nie na:

15 hours ago, przyszlyrozwodnik said:

ja robię wszystkim śniadanie bo wcześniej wstaje

Po co robisz to śniadanie? Skoro wcześniej wstajesz, to niech ona ruszy leniwe dupsko i wstanie jeszcze wcześniej i zrobi wszystkim śniadanie. Potem będzie miała czas posprzątać i nigdzie nie będzie musiała się spieszyć. Jak ona nie będzie się angażowała w swoje podstawowe obowiązki to będziesz stale miał:

12 hours ago, przyszlyrozwodnik said:

dodać do tego wystarczy negatywny stosunek do ludzi

Kobieta musi czuć się potrzebna. Dopiero wtedy jest spełniona. A żeby czuła się potrzebna to musi wszystko w domu ogarniać sama, a nie Ty robisz to za nią. Przez to ona czuje się odrzucona i jej odwala.

 

On 25.11.2016 at 8:48 PM, przyszlyrozwodnik said:

Odkąd zacząłem ćwiczyć i zmieniłem podejście do życia, jakoś bardzo mnie zaczęło ciągnąć do jakiejś "przygody"

Kup sobie motor, a jak koniecznie musi to być inna loszka, to idź do agancji. Nie ma czegoś takiego jak darmowy sex. Najtaniej wychodzi zapłacić profesjonalistce.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wojskowy33

Oczywiście loda  nie robi i  opiera  się temu z  wielką siłą.

Staram się na każdy jej odpal  zareagować  natychmiast. rozbraja  mnie  to że ona konkuruje o  moja uwagę z  własną  córką,  jest ewidentnie zazdrosna o wszystko co zrobię dla córki. 

 

Ograniczeń ilość obowiązków domowych jakie na mnie spoczywają bardzo zdecydowanie i będę to robił dalej metodą gotowanej żaby. 

 

Z przygodami  na razie się powstrzymam  bo każdą kasę o  której ona nie wie odkładam.  nie ma tego dużo  ale kilka stow  na profesjonalistke  mi szkoda :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.