Skocz do zawartości

Walnijcie mnie w łeb


Rekomendowane odpowiedzi

Wszystko na swoim miejscu mam, wiec jestem mężczyzna! Walczę z tymi akcjami, staram sie je stłumić olać ale czasem wracają jak bumerang. Nie wiem może dlatego że teraz  troche choruje, jestem osłabiony. Może za dużo przed netem siedzę mimo treningów i innych zajęć które mam poza pracą. Posiedziałem sobie i pomyślałem co ona moze mi dac i tak naprawdę wyszło mi że tylko fajne ciało nic więcej. Nie ma zainteresowań oprócz fb, nie organizowała też czasu który mieliśmy spędzać ogólnie razem, po prostu jest nudziarą i wlaśnie tak dochodzi do mnie na co mi taka panna? Wszystko musiałem ogarniać sam, zero tematów do jakiś rozmów nic poza fajną dupą cyckami i twarzą nic

Edytowane przez marios27
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To było tylko pytanie profilaktyczne z tym byciem mężczyzną po czym przeszedłem do analizy Twojej potencjalnej kandydatki. 

Zresztą sam oceniłeś po własnej analizie, że jedyne co ma do zaoferowanie to własne ciało, ładną buźkę. Dla Ciebie jako mężczyzny to za mało, kobieta musi być też Twoją życiową partnerką, która nie ucieknie jak Ci się pogorszy stan zdrowia albo stracisz pracę. Takich kobiet jest zdecydowanie mniej. Ma być także wsparciem dla nas, a nie kamieniem ciągnącym w dół. 

Nie ma zainteresowań poza facebookiem, to pewnie nie może obyć się bez telefonu by nie zerknąć na facebooka. Takich kobiet radziłbym unikać. Będą Ci gadać o życiu innych ludzi, uprawiać teatry zazdrości, że tamta zdzira ma się tak fajnie, a na żywo będzie udawać jak ją lubi.

Kobieta ma też mieć swoje zainteresowania, bo dzięki temu można wspólnie fajnie czas spędzać na pasjach Twoich oraz jej. Łatwiej zaplanować rozrywki by fajnie spędzić dzień itd. Same zainteresowania to też pewna baza tematów do rozmowy z Tobą. Z organizowaniem czasu, to raczej powinna być wspólna decyzja, a czasem decyzja faceta. 

Jak sam słusznie zauważyłeś, jest nudziarą, taką wygodną co chce by facet za nią wszystko załatwiał. Szkoda na nią czasu, czasu, który możesz poświęcić na rozwój siebie samego i dzięki temu poznać lepsze kandydatki na Twoją partnerkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.