Skocz do zawartości

W co aktualnie gracie?


Eredin

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Powrót do korzeni, tzn. Heroes III. Tym razem z fanowskim modem HD + Horn of the Abyss 1.4.2.

 

Nowy zamek ("Przystań") ciekawy i dobrze zbalansowany jeżeli chodzi o jednostki, chociaż jeden z bohaterów ma przegiętą umiejętność - klonowanie - jakoś najczęściej go brałem na starcie. ;) 

+ Sporo małych poprawek pozytywnie wpływających na rozgrywkę.

 

city2.jpg

 

Dzisiaj skończyłem pojedynczy scenariusz H.O.T.A. na L mapce, ja vs 5 czy 6 AI - ciężko było, ale po 7-miu miesiącach czasu heroesowego się udało heh. :P 

Ruscy potrafią modować, a tu wywiad z autorem:

 

http://www.hota.acidcave.net/artykuly_wywiad_z_autorem.html

 

Ten mod jest taki "klasyczny", w przeciwieństwie do rewolucyjnego/przekombinowanego W.O.G.

Edytowane przez Dworzanin_Herzoga
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Gram sobie w planszową grę wydaną w wersji na PC Ticket to Ride. Planszową wersję można spotkać np. w Empiku. Fajna gra, uczy strategi, przewidywań i..niekonwencjonalnych rozwiązań. Celem jest stworzenie trasy kolejowej od do. Jeżeli tor został wykorzystany przez przeciwnika, to choćbyś miał z Madrytu do Palermo jechać przez Moskwę to trasa taka ma powstać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

PC:

 

LS 17 (przydaje się podczas słuchania Audycji marka) 

ETS II 

Hearts Of Irons IV (Polska? Ten kraj.. co ubił całą europę? :D 

Medieval II total war (Wszystkie dodatki) 

Car Mechanic Simulator 2015 (a czemu nie? :D )  

WarThunder 

 

Xbox:

 

GTA V (po raz kolejny robię je na 100% )  

Rayman:Legends

Fifa 15 

 

PS: polecicie jakiś Symulator Pociągu? :D  

Edytowane przez Zupa15
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko settlers online, za stary jestem do gry a tam na "10" minutek zawsze można się zalogować.

Wiadomo 10 minutek to jak wyjście na jedno piwo :).

 

W dniu 26.12.2017 o 00:34, Dworzanin_Herzoga napisał:

Powrót do korzeni, tzn. Heroes III. Tym razem z fanowskim modem HD + Horn of the Abyss 1.4.2.

 

 

Herowsa HD mam na steamie, a normalnie tylko starszą wersje a dało by radę jeszcze pograć. Jak coś możemy kiedyś sięstyknąć na jakiejś mapce. 

Grałeś kiedyś online z ludźmi ? 

Sporo nocy w ten sposób zarwałem przez chamahi. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, PORT0 napisał:

Grałeś kiedyś online z ludźmi ? 

 

Nie grałem nigdy przez neta, kiedyś czasami hot seat klasycznie.

 

Teraz co jakiś czas odpalam z komputerem [AI] pojedyncze scenariusze na 160% poziom trudności

i jakoś mnie nie ciągnie do grania online, ale gdyby się to zmieniło, to będę pamiętał.

 :) 

 

Edytowane przez Dworzanin_Herzoga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako zapalony fan gier od dziecka . A konkretnie gier online typu mmorpg. Ale trochę z innej beczki , Zastanawialiście się nad najbardziej zaawansowanymi technologicznie grami które nadchodzą w tym roku,tak w 2018. Mówię tu oczywiście o grafice , niektóre aż zapierają dech w persiach. Oczywiście bez dobrego sprzętu i potężnej grafiki(minimum GTX 1060)na pokładzie albo rzecz jasna konsoli typu PS4 pro nie pogramy. Daję parę z nich które przykuły moją uwagę dobierałem starannie z półki gier tripple A. Co myślicie zapraszam do wymiany zdań. 

Anthem (podobno ostatnia nadzieja finansowa BioWare)

 

Metro Exodus (tak na podstawie światowego bestsellera Dmitrija Gluchowskiego) to już 3 odsłona serii POLECAM

 

A to dopiero początek Dla głodnych jeszcze bardziej fotorealistycznej grafiki w 4k POLECAM prezentacje możliwości silnika Unreal 4.

To jest przyszłość gier Fotorealizm w każdym calu , zapraszam do obejrzenia , jaka przyszłośc nas czeka i możliwości techniczne na dzień dzisiejszy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.