Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Eredin

W co aktualnie gracie?

Rekomendowane odpowiedzi

Paladyn    30

Co bracia Czesi popełnili za dzieło, to nie mam pytań.

A tytuł tego dzieła to: Fallout 1,5: Resurrection. Bardzo zacny mod do F2. Dobra historia, klimat; no po prostu odkurzyć płytkę z Falloutem 2 i jechane. Patch graficzny zawarty w modzie; oryginalna rozdzielczość Fallouta to jak strzał w oczy ze skutecznością 95% ;)

Przeszedłem właśnie i jestem wniebowzięty. Choć parę mankamentów było (momentami ciężko i trzeba było wbić parę leveli), całości nie popsuły.

Teraz albo zrobię kolejne podejście w Fallout 2 (i może w końcu przejdę całe). Albo klasyki: dokończyć Maxa Payne'a i brać się za System Shock 2. W SS2 próbowałem grać w nocy, odpadłem tak szybko jak zacząłem. Zbyt nerwowy jestem, a ta gra to majstersztyk przytłaczającego klimatu. Całkiem nieźle jak na staruszka z roku 1999. Wybitna gra, co prawda grafika jest jaka jest, ale za to muzyka i klimat niwelują wszystkie wady. Kiedyś na pewno przejdę.

Po powyższych tytułach zapewne nastąpi powrót do Wiedźmina 3: Serca z Kamienia. Trzeba dokończyć wyzwanie. "Droga ku Zagładzie" na NewGame+ to nie w kij dmuchał :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Big Q    1

Factorio i DCS. Factorio ryje banie nieźle, polecam. Ogólnie budowa fabryki i ogarnianie skomplikowanych procesów produkcyjnych, żeby finalnie zbudować rakietę i wydostać się z planety. Taki trochę Tytus Romek i Atomek z zeszytu, gdzie rozbili się na wyspie i zmontowali rafinerię, żeby wyprodukować paliwo do swojego cośtam-lotu  A DCS World to środowisko dla symulowania latadeł z kategorii study sim, czyli full real i max odwzorowania każdej pierdółki w kokpicie. Obecnie można latać Ka-50, Mi-8, Gazelle, UH-1, A10c, Mig-15, Sabre, Mig-21, Fw-190, Bf-109 K-4, Spitfire, Mirage 2000, Viggen, F-5, Mustang, L-39 Albatros. Kilka latadeł w produkcji m.in F-18, F-14. Wszystko odwzorowane do najmniejszych szczegółów wizualnych i w obsłudze.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
ReddAnthony    578

Shogun 2 Total War, 

wraz z dodatkami Zmierzch Samurajów 

Świetna strategia wojenna, polecam każdemu kto lubi pogłówkować na polu bitwy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dnia 6.08.2017 o 16:54, Paladyn napisał:

Co bracia Czesi popełnili za dzieło, to nie mam pytań.

A tytuł tego dzieła to: Fallout 1,5: Resurrection. Bardzo zacny mod do F2.

Co do modów do tej kultowej produkcji, ostatnio wyszedł zrobiony przez ruskich Fallout of Nevada.

http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=105085

Czytając opinię, wydaje się, że zrobili kawał dobrej, nikomu nie potrzebnej roboty. ;) 

Miałem już dawno sprawdzać ten wspomniany przez Ciebie, ale chyba nie będę już wracać do klasyków.

Z tego uniwersum kiedyś może obadam New Vegas. 

Pamiętam jeszcze czasy jak przeżywałem, że Van Buren nie doszedł do skutku i sprzedali prawa Bethesdzie. :P 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta