Skocz do zawartości

Dobre historia.


Gość leviatan

Rekomendowane odpowiedzi

W skrócie - mój ziom pracuje u jednego kolesia. Koleżka jest starym grubasem i alkoholikiem, ale ma kupę sosu. Niedawno pojechał na wakacje z żoną i oprócz żony przywiózł sobie znad morza jakąś 18stoletnią siksę. I tak siksa mieszkała u niego w chacie z żoną przez 3 miesiące. I teraz najlepsze. Jak skomentowała to jego teściowa? " Władek jest taki męski - ma w domu dwie kobiety!'

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli coraz bardziej utwierdzam sie w przekonaniu ze dla kobiet liczy sie jednynie kasa i to nie wazne na jakiej plaszczyzni i poziomie spolecznym sie znajduje ,pierdolenie o uczuciach i milosci to przykrywka .Nie mowcie ze kobiety moga byc az tak okrutne i wyrachowane w swoim dzialaniu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli coraz bardziej utwierdzam sie w przekonaniu ze dla kobiet liczy sie jednynie kasa i to nie wazne na jakiej plaszczyzni i poziomie spolecznym sie znajduje ,pierdolenie o uczuciach i milosci to przykrywka .Nie mowcie ze kobiety moga byc az tak okrutne i wyrachowane w swoim dzialaniu ?

my chcemy opakowania one kasy gra sie toczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Assassyn. niestety kobiety tak potrafią być wyrachowane. Sam byłem 4 lata z dupą ( z przerwami) dodam jeszcze że moja pierwsza, bo wcześniejsze to ino pare spotkań i nic. I przez 4ry lata sie łudziłem że sie zmieni i bedzie mi dawać cześciej niż co 2-3dni. Niestety tak sie nie stało. Domyślam sie że z czasem stałem sie dla niej tylko zatkaj dziurą i sługusem bo nie ukrywam że potrafie fajne danie upichcić i nie tylko. Po zmarłej matce miala 1,5 koła co miesiac do reki wiec moja kasa ja zbytnio nie obchodziła. Dopusciłem mende najlepszego kolege, i teraz on śmiga po koledze. Dobrze że wkońcu sie z nia rozstalem na dobre. Zreszta sory za offtop, ale kiedys bede musial sie rozpisac i wrzucic tu moja historie, bo jest dość ciekawa i chciałbym usłyszeć wasze opinie. Także podsumowujac i analizują kobiety potrafią ( zreszta i faceci również o czym sie przekonałem na moim "najlepszym" koledze) być bardzo ale to bardzo wyrachowane i jeszcze bardziej cfane..

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli coraz bardziej utwierdzam sie w przekonaniu ze dla kobiet liczy sie jednynie kasa i to nie wazne na jakiej plaszczyzni i poziomie spolecznym sie znajduje ,pierdolenie o uczuciach i milosci to przykrywka .Nie mowcie ze kobiety moga byc az tak okrutne i wyrachowane w swoim dzialaniu ?

 

Niekoniecznie kasa  - może to być dobry seks, rozrywka, prestiż, kariera. Ale zawsze coś w tym jest - kobieta szuka korzyści. Obojętnie w jakim wymiarze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my chcemy opakowania one kasy gra sie toczy

 

O nie...one też chcą bardzo często opakowania a także podziwu i zazdrości koleżanek jakie idą ramie w ramie z tym opakowaniem.

 

Z Leviatanem pełna zgoda - baba zawsze szuka korzyści. Na każdym polu. I kalkuluje, podlicza bilans i strat. Całe życie.

 

Assasyn, już pisałem Tobie że prawda i kobiety nie są wcale takie okropne. Są o wiele okropniejsze i okrutniejsze. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Assassyn. niestety kobiety tak potrafią być wyrachowane. Sam byłem 4 lata z dupą ( z przerwami) dodam jeszcze że moja pierwsza, bo wcześniejsze to ino pare spotkań i nic. I przez 4ry lata sie łudziłem że sie zmieni i bedzie mi dawać cześciej niż co 2-3dni. Niestety tak sie nie stało. Domyślam sie że z czasem stałem sie dla niej tylko zatkaj dziurą i sługusem bo nie ukrywam że potrafie fajne danie upichcić i nie tylko. Po zmarłej matce miala 1,5 koła co miesiac do reki wiec moja kasa ja zbytnio nie obchodziła. Dopusciłem mende najlepszego kolege, i teraz on śmiga po koledze. Dobrze że wkońcu sie z nia rozstalem na dobre. Zreszta sory za offtop, ale kiedys bede musial sie rozpisac i wrzucic tu moja historie, bo jest dość ciekawa i chciałbym usłyszeć wasze opinie. Także podsumowujac i analizują kobiety potrafią ( zreszta i faceci również o czym sie przekonałem na moim "najlepszym" koledze) być bardzo ale to bardzo wyrachowane i jeszcze bardziej cfane..

.

Nie obiecuj tylko dawaj! A tak w ogole to powinnismy utworzyc dzial - 'historie mesko-damskie ku przestrodze', czy cos w ten desen...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
Dnia 2.10.2014 o 21:39, Gość leviatan napisał:

Zwróćcie proszę uwagę na jedno. Żona pomimo tego nie odeszła od niego. Kobieta może być z facetem, którego nie kocha, pod warunkiem, że go szanuje.

Wiem, że stare, ale odpiszę analogicznym przykładem z reala: przystojny i bogaty lekarz, żona pozwala mu na sprowadzanie "ruchadeł" do domu, aby tylko jej nie zostawił, małżeńska sodomia i gomoria, ale co tam, on sam nazywa kobiety "pizdozwierzakami" ....

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.