Skocz do zawartości

Serwus Drodzy Bracia


Krakus87

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie ,

 

Mam 29lat urodzony w Krakowie od 1,5 żyjący na banicji w Niemczech z wyboru , po urodzeniu z amputacja lewego przedramienia , braku palcy u nóg , deformacji prawej dłoni , braku kciuka czytaj. Inwalida (bez wyboru)... z umiarkowanym stopniem niepełnosprawności od dwóch lat bez prawa do renty walczący o swoje prawa z ZUS w sądzie po dziś dzień .

Z wykształcenia dziennikarz radiowo telewizyjny bez parcia na szkło, kochający radio , pracę w nim  i mile wspominajacy okres w którym mógł w nim się realizować .

Od 4 lat nie pracujący w zawodzie z wyboru . Całe życie starający odkleic się od siebie łatkę Inwalidy skazanego na pożarcie , wbrew pozorom dobrze kamuflujacy się . Pracujący na cały etat na zmiany nocne jako opiekun osób starszych. Wierzący że dobro wraca do nas ze zdwojona siła tak samo jak i zło ... wciąż czekający na to pierwsze .

 

Do rzeczy od 11.11.2012 w związku z tą samą "kobietą" od 20.02.2016 w zwiazku małżeńskim .

Dwoje dzieci 4 i 2 lata pierwsze z poprzedniego związku żony , drugie planowane i świadomie poczęte .

 

Od paru miesięcy w zasadzie po ślubie cywilnym w istnym emocjonalnym piekle , połączonym z podpowiedziami i manipulacja mojej "żony" ze strony teściowej na odległość tj. Skype i tel ,

 

Obecnie po 2 tyg . Zakazie zbliżania się i kontaktowania z zona , oskarżony o przemoc domowa . Dziś pierwszy raz od 2 tyg. Mogłem zobaczyć się z moimi córkami na 1,5h i wróciłem do naszego domu .

 

To be continue ...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.