Skocz do zawartości

Przegryw a teraz wygryw :)


Mecromon

Rekomendowane odpowiedzi

Mój problem z kobietami polegał na tym, że słuchałem się tego, jaki powinien być facet dla kobiety od mamy, cioci itp. Czy jak to nazywacie Biały Rycerz :(

Wszystkie moje znajomości z kobietami przebiegały wg schematu mojej mamy, czyli mam zabawiać, kupować pierdoły dziewczynie i się przed nią płaszczyć. Kończyło się frendzone lub czymś gorszym.

Poczytałem....

Zmądrzałem... i dzięki waszym radom w końcu traktuję kobiety jak Wy radzicie a nie jak mama czy ciocia radzi, czyli po męsku :)

Efekt taki że same ładują się do wyra.

Nauczyłem się tego, że jak ona napisze sms`a : "Słuchaj w pubie są sami faceci..." To odpisujesz : "miłej zabawy. Dobranoc", na drugi dzień masz wysyp sms`ów co słychać i im bardziej tak jedziesz tym bardziej się nakręcają :)

Widzę że teraz to one same napierają i że taka polityka jest właściwa :) szkoda że dowiedziałem sobie dopiero po tylu latach :) ( 35 lat, ale działa to też mocno na 20+ :) )

Edytowane przez Mecromon
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Mecromon napisał:

Widzę że teraz to one same napierają i że taka polityka jest właściwa

 

Właściwa polityka wobec wszystkiego wynika z:

1. "Przetrawienia" informacji z zewnątrz

2. Przystosowania ich do siebie

3. Skutecznego wdrożenia we własne życie.

 

Każdy z nas jest inny i inne rzeczy, z zestawu (bardzo szerokiego) przydatnych rad z forum mu pasują. Najważniejsze jest jednak "core" - odpowiedni sposób myślenia o sobie samym i przede wszystkim doceniania tego, kim się jest, bez nalotu niepotrzebnej bucerii (jestem super, hiper, ekstra).

 

Moja rada - przed zachłyśnięciem się czymś nowym dla Ciebie (czyli atencją) skupić się na mindsetcie i samorealizacji w życiu. Powodzenie u kobiet nie jest wiele warte, a przede wszystkim nie może być wyznacznikiem tego jak sam siebie oceniasz.

  • Like 15
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Mecromon  "35 lat, ale działa to też mocno na 20+ "

Owszem działa. Generalnie akurat młode dziewczyny nie lecą tylko na to, że je olałeś, ale na Twoje zasoby (realne lub te, które sobie wyobrażają, że masz). Samo olewanie działa wciąż dobrze na równolatki. W firmie w której pracuję zawsze mamy stażystki. Młode dziewczyny w wieku 20 kilka lat. Niektórzy koledzy z tych zasobów korzystają bez skrępowania. Mnie się szczerze mówiąc nie chce, bo mam inne sprawy. Prawdziwą wolność osiągnie bowiem ten, kto wyzbędzie się biologicznych rządz :-)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Kleofas napisał:

ale na Twoje zasoby (realne lub te, które sobie wyobrażają, że masz

W mojej głowie do tej pory zawsze była jakaś blokada w stylu "nie możesz oszukiwać w kwestiach materialnych tylko po to żeby zadupczyć". Ale czy kobieta nakładająca tony makijażu, że rano nie możesz jej poznać nie oszukuje? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co oszukiwać? ONSy możesz mieć bez tego, a związku nie zbudujesz bo po maksymalnie kilku tygodniach bańka pryśnie. Nie lepiej spróbować mieć tyle pieniędzy ile Cię satysfakcjonuje?

Ściemnianiem co do ilości kasy dużo się nie osiągnie - to jazda na krótką metę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to jest uczciwe podejście do sprawy - kasa jest dla Ciebie i ewentualnie Twoich bliskich (tu jest jeszcze temat "bliskich - czyli Matka, Ojciec, rodzeństwo, dziecko i pytanie jak ma się do tego kobieta / żona etc. ale nie o tym temat).

Baby są jak dzieci ale znajomość tego faktu nie oznacza, iż należy je dzięki temu dojeżdżać i ściemniać (moje zdanie).

Prawdziwa wolność w relacjach damsko-męskich polega na tym, że bez ściemy jesteśmy w stanie wyselekcjonować samice interesujące nas do danego typu relacji.

Jak to wygląda w praktyce?

ONS = wygląd plus bajerka

LTR = zasoby plus wygląd w mniejszym stopniu + czy dobrze się dwójce ludzi ze sobą przebywa.

To jest cholernie prosta sprawa - ściema co do kasy opadnie równie szybko jak to, że kobieta jest pusta jak dzwon albo zasłona z makijażu i ciuchów ukrywająca... wiecie co ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.