Skocz do zawartości

Wolę wybrzydzać, niż ruchać.


Drizzt

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Drizzt napisał:

Kilka miesięcy później (ok. 4) przychodzi sms typu - Cześć! Co u Ciebie?

 

U mnie wczoraj po 3 miesiącach od focha: "bzykać mi się z Tobą ostatnio chce". Najlepsze jest jak się to idealnie zgra z fochem innej laski i szybko nowa-stara wskakuje na miejsce fochniętej :D

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Drizzt napisał:

Po rozmowie przytoczonej w pierwszym poście oczywiście się nie odzywałem i właściwie zapomniałem o pannie. Kilka miesięcy później (ok. 4) przychodzi sms typu - Cześć! Co u Ciebie?

Haha, odobraziła się jak chętka naszła

Masakra, miałem tak samo. Do bólu schematyczne postępowanie. U mnie też minęły 4 miesiące :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Drizzt napisał:

Odświeżę temat, żeby dopełnić kolejny schemat na żywym organiźmie. Mianowicie "miej wyjebane, a będzie Ci dane" w praktyce.

 

 

No proszę. Urocze :)

Myślę, że masz pełną świadomość @Drizztże przez te 16 tygodni panna nie funkcjonowała w próżni towarzyskiej ? ;)

Wychodzi na to, że nikt lepszy od Ciebie się nie trafił i nada jesteś 'najlepszą DOSTĘPNĄ OPCJĄ'. Jakież to, w mordkę jeża, schematyczne.

 

Ale to wyluzowany układ z Twojej strony więc ... korzystaj. Dokąd możesz.

 

S.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ObiŁan napisał:

Nie chce sie wymądrzac ale co ze schematem gdzie panna szukala lepszej gałezi takiej którą umialaby podporządkowac, nie znalazla i pucuje sie do takiej pewnej przeszlosci.

 

Ja nie jestem dla niej żadną gałęzią, a takie poszukiwania może robić przez cały czas. Pewna przeszłość? Tzn. facet od uciech cielesnych? Myślę, że na każdej imprezie, jeśli laska jest zdecydowana, to znajdzie taką pewność. Bo więcej jej od siebie nie dam i ona o tym wie. Jeśli będzie próbowała to zmienić - ewakuacja.

 

 

19 minut temu, Subiektywny napisał:

Myślę, że masz pełną świadomość @Drizztże przez te 16 tygodni panna nie funkcjonowała w próżni towarzyskiej ? ;)

 

Tak. Możliwe nawet, że dzień po tym jak była u mnie, jest z innym. Nie mam pojęcia, nie wnikam i nie obchodzi mnie to, bo nic z nią nie stworzę.

 

20 minut temu, Subiektywny napisał:

Ale to wyluzowany układ z Twojej strony więc ... korzystaj. Dokąd możesz.

 

Układ jest mocno wyluzowany, spotykam się z nią ok. raz w miesiącu i piszemy do siebie tylko po to żeby się umówić. Nie tyle z mojej strony, bo ona też wie o charakterze tego układu. Nie ściemniam, nie wkręcam i nie obiecuję po to żeby się z nią bzykać. Jest jasno zakomunikowane, że z tych spotkań nie będzie nic więcej. Od początku tak utrzymuję. Tak, wiem, wiem, ona po pewnym czasie zacznie kombinować i coś wymyślać. Jak to się stanie, kończę temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, Drizzt napisał:

Bo więcej jej od siebie nie dam i ona o tym wie. Jeśli będzie próbowała to zmienić - ewakuacja.

 

 

Tak, wiem, wiem, ona po pewnym czasie zacznie kombinować i coś wymyślać. Jak to się stanie, kończę temat.

Wysoko rozwinięta samoocena-podziwiam, zazdroszcze i moze niedlugo tez do tego dojde.

 

PS

Kiedys taka ło dobra znajoma, zlapalem za kolano i patrze gleboko w oczy(seksualnie). A ona tez prosto mi w oczy i mówi"jak bedziesz czegos próbował to przestaniemy byc znajomymi" i nie zabiera kolana, czeka az ja wezmę rękę.

I to był tez ten mistrzowski poziom a wierzylem w jakies Puagówna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.10.2016 o 10:48, Drizzt napisał:

Drizzt: Witam :-) Jeśli masz ochotę, zapraszam jutro do mnie na weekendowego drinka. 

A: Dobry wieczor! A na drinka moze wpadne - jutro dam Ci znac;)

 


 

 

A jakbyś powiedział ''Spoko ,narazie, bedzie niespodzianka '':) Myśle że by przyszła, a o ile mniej gadania a efekt pewnie lepszy. Rozumiesz o co mi chodzi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne. I bardzo bylaby zawiedziona jaka ta niespodzianka jest słaba.

 

Jest tekst:

"Jesli baba ciebie chce - przejdzie góry i lasy boso, przepłynie morza, byleby tylko do ciebie dotrzec."

Tego sie trzymajcie.

 

Potwierdzam ze to bardzo madry wątek, duzo tu madrosci zyciowej jesli chodzi o stosunki z kobietami i stosunek do kobiet.

Za duzo zeby cytowac i odpowiadac kazdemu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, KevinMitnick napisał:

''Spoko ,narazie, bedzie niespodzianka ''

No tak, a potem w jej główce rodzą się oczekiwania typu "Niech mnie bawi" "Niech mnie zaskakuje" "Niech mi robi niespodzianki" itd. itp.

 

Po co mi to? :P Raczej wolę wywoływać takie emocje, dzięki którym bez tych pierdolamentów będzie chciała do mnie przyjść. A jak nie to trudno. Nie chcę się zobowiązywać do czegokolwiek. Tak na dobrą sprawę, to wychodzi ode mnie naturalnie, bo naprawdę mi na tym średnio zależy. Ot, przyjemny dodatek :)

 

@ObiŁan Kwestia jest taka żeby znać procesy, wiedzieć czego się chcę i nie dać się wciągnąć w nic innego.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Czytając linkowany artykuł na myśl mi przyszło stare powiedzenie o paniach z Warszawy i dlatego skłaniając się do wybredności, nie mam Ochoty ani Woli tykać niewiast, co mają Włochy i Bródno ...

 

https://www.o2.pl/hot/naukowcy-mlode-dziewczyny-przestaja-sie-golic-6129948537091713a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.