Skocz do zawartości

Marcus Antonius

Rekomendowane odpowiedzi

Ave!

 

Po ponad 2 miesiącach czytania forum nadszedł czas na dołączenie do legionowej braci. Moja małżonka ostatnio stwierdziła: - Zmieniłeś się. Ja na to: - Na lepsze. Ona: - Dla niej na gorsze. Lektura forum otworzyła mi do końca oczy, na kobiecą naturę, i na instytucję małżeństwa. Tkwię w nim ponad 20 lat, uważam za pomyłkę życiową, od ponad 2 lat trwa permanentny kryzys, objawiający się częstymi "jazdami" z jej strony, głównie z powodu zazdrości, ale nie tylko. Od roku podejrzewałem, że jest borderką, jednak czytając forum uświadomiłem sobie, że jest po prostu typową samicą, której pozwoliłem zbytnio wejść sobie na głowę. To się błyskawicznie zmienia, ona to zauważa i coraz mocniej odczuwa. To dopiero początek długiej drogi, na której końcu widnieje całkowicie uległa, posłuszna samica lub... wolność...

 

Witam więc i dziękuję wszystkim braciom, za to co zdążyłem już tu przeczytać. Dziękuję również Markowi za jego felietony, za książki zabieram się w najbliższym czasie. Lepiej późno niż wcale...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.