Skocz do zawartości

Witam Braci :)


adamokon01

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Chciałbym się przywitać. Trafiłem tutaj z wyszukiwarki, czytam forum od 2 miesięcy i jestem wdzięczny za dostarczoną wiedzę. Prawdopodobnie wygrałem parę ładnych lat życia. Szkoda tylko że do tej pory traciłem czas i zasoby oraz energię i uczucia na walkę w ramach fałszywych przekonan matrixa.

 

Zaczynam bawić się życiem i kobietkami, wiedząc jak to wszystko funkcjonuje.  Lata kłamstw i fałszywego obrazu stworzonego przez społeczeństwo głównego nurtu sprawiło że wierzyłem w jakieś bzdury. Teraz, po kilku latach przykrych doświadczeń + wiedzy (m.in z tego forum ) otwieram oczy. Mam zamiar dobrze się bawić płcią przeciwną, aby odzyskać to co moje. Będę pracował nad swoim naturalnie zresztą rosnącym z wiekiem (jeśli wierzyć wykresom :) SMV tak aby kusić loszki wszelakiej maści. Jeśli one kłamią, manipulują, kryją się za tapetami itp. aby okręcić faceta w jednym celu (wyzyskać), to czemu nie? Bez skrupółów.

 

Dziękuje i do dzieła!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.