Skocz do zawartości

Kobieta = Bóg na portalu randkowym...


ThePowerOfNow

Rekomendowane odpowiedzi

Założyłem dwa fałszywe profile na portalu randkowym (razem: badoo , sympatia) w celach naukowych ;) :

1) 27 lat, atrakcyjny gość (Włoch, zdjęcia pokazują status, wygląd, samochód, biznes, przypakowane ciało, szcześciopak na brzuchu, opalone ciało, 9/10 SMV), miejscowość ~20-30k mieszkańców i okolice

2) 27 lat atrakcyjna kobieta (zdjęcia przeciętnej Ukraińskiej dziewczyny w lekkim makijażu, jedno zdjęcie w bikini, wygląd 7/10 SMV), miejscowość ~20-30k mieszkańców i okolice

 

Zakres wyszukiwania mężczyzny: 18-35 lat.

Zakres wyszukiwania kobiety: 28-40 lat.

 

singiel/bez dzieci.

Wyniki mnie zaskoczyły. Myślałem, że będzie lepiej... dla faceta :/

 

Mężczyzna:

-brak okresu testowego konta "premium" na badoo

-kilka dziewczyn napisały jako pierwsze, ale wygląd od -2 do -5 SMV w stosunku do faceta

-unikanie seksualności w rozmowie przez kobiety i zgrywanie "świętoszki"

-trzeba się sporo "naklikać" żeby złapać jakiś kontakt, pomimo atrakcyjnego profilu

-i tak to facet się musi "wykazać"

-0 prezentów od "wielbicielek", kobiety rzadko używają dodatkowych nietypowych funkcji

-odwzajemnienia na badoo co kilka "kliknięć"

-długi czas testu ~miesiąc

-facet ma dużą konkurencję jeśli chodzi o sam algorytm portalu randkowego, sporo mężczyzn wykupuje płatne pakiety i dodatkowe mechanizmy podnoszące widoczność

 

Kobieta:

-na badoo kilka dni darmowego konta "premium" na początek (mężczyzna nie miał takiej funkcji – bez robienia czegokolwiek). Jest możliwe darmowe konto u mężczyzny, ale za „coś” , mianowicie podpięcie pod e-mail i facebook, aby aplikacja zbierała dane i rozsyłała spam (uwaga na to).

-kilka sekund po założeniu samego konta bez zdjęć, 4 odwiedziny , 2 osoby dodały do ulubionych i proszą o rozmowę. Dodam, że rejon ~30k mieszkańców, godzina 16…

-kilka sekund po wgraniu pierwszego zdjęcia , kilka nowych odwiedzin , 2 osoby dodały do ulubionych i proszę o rozmowę, statystyka rośnie lawinowo z każdą sekundą...

-po uzupełnieniu profilu zaczął się taki szał, że przeglądarka się zacięła i musiałem zresetować (oba portale)... co chwila ktoś wchodzi na profil i dodaje do ulubionych, prosi o rozmowę.

-mężczyźni naginają swój grafik dnia w celu spotkania ("W sumie miałem zaplanowane spotkanie , ale mogę odwołać spotkanie, nie jest ważne, spotkamy się dziś?")

-niektórzy bardziej kreatywni piszą ("Masz szczęście, dzisiaj jestem na rybach w Twojej okolicy i możemy się spotkać") ...

-na sympatii 0 przesłanych zdjęć członków ;)

-po 15 minutach od założenia konta licznik odwiedzin przekroczył 100 powiadomień, przeglądarka znowu dostała "freeze" od nadmiaru zapytań.

-praktycznie każde kliknięcie w "serduszko" jest odwzajemnione

-pół godziny po  założeniu konta pojawiły się pierwsze prezenty od "wielbicieli" – z którymi nie było nawet rozmowy… (potem to wyłączyłem).

-przykładowe teksty jakimi "otwierają" kobietę faceci :

Cytat

„Witaj.
Szukam kobiety, która podobnie jak ja lubi czuć, że żyje, która ma własne zdanie i zna swoją wartość. Szukam kogoś kto woli spróbować i żałować niż żałować że nie spróbował. Kogoś kto podobnie jak ja lubi dobrą zabawę, ma ochotę na przygodę i fascynującą znajomość. Kogoś kto uwielbia czerpać z życia to co najlepsze i najprzyjemniejsze oraz ma ochotę przeżyć coś ekscytującego. Co Ty na to??”

Cytat

„Witaj
Niezmiernie zainteresował mnie twój profil i nie ukrywam, że chciałbym poznać cię bliżej. Daleko mi do seryjnego uwodziciela i bajeranta, poszukuję kobiety, z którą można swobodnie spędzić wolny czas, wyjść w góry czy na spacer, pojechać na wycieczkę, posiedzieć przy ognisku i pogadać na niekoniecznie łatwy temat. Odpisz, jeśli widzisz możliwość bliższego poznania.”

Cytat

„cześć , jesteś bardzo ładna , poznamy się ? , napiszesz mi coś więcej o Sobie? , dasz się zaprosić na kawę? „

 

Cytat

„Cześć, masz przepiękny uśmiech”

Cytat

Marek jestem mam 30 lat, Mieszkam w XXX, Pracuje w zakładzie na magazynie, Chciałbym poznać ładną dziewczynę jeśli można. ”

Cytat

Cześć 20f4cde8b250a7ebd7bea2e74fc295f1.png
Krótko i zwięźle będzie 20f4cde8b250a7ebd7bea2e74fc295f1.png Szukam tu ciekawej znajomości bez przesądzania o jej charakterze w przyszłości - biorę pod uwagę wszystkie opcje 20f4cde8b250a7ebd7bea2e74fc295f1.png Jestem żonatym facetem, doświadczonym, zdecydowanym i pewnym siebie. Jeśli jesteś zainteresowana poznaniem mnie, odpisz. Mam tu opcję POCZTY OTWARTEJ, dlatego nawet jeśli nie masz konta Premium możesz pisać do mnie bez ograniczeń. Pozdrawiam 20f4cde8b250a7ebd7bea2e74fc295f1.png

Cytat

CześćJak ci mija dzień? U mnie całkiem nieźle Najpierw ukradłem pół księżyca,oczywiście tą połówkę której nie widać tak żeby wiesz nikt się nie skapną;-P A później zestrzeliłem kilka Rosyjskich myśliwców, pewnie zaraz będą o tym trąbić. ;P.Przebijesz to?Ps Wiem , jestem mistrzem pierwszej wiadomości ;P”

Cytat

„...zamieszczanie zdjęć, za taaakimi oczami, uśmiechem... powinno być regulaminowo zakazane... Uzależniają...”

Cytat

Piekna kobieta ”

Cytat

„Śliczne masz oczy „

Cytat

„Świetnie wyglądasz , nigdy bym nie zgadł, że masz 27l „

Cytat

„Dzień dobry, czy masz ochotę na chwileczkę zapomnienia? ”

Cytat

„Cześć, masz przepiękny uśmiech. Może się poznamy? „

Cytat

„Witam , dasz sie zaprosić na kawe?, czyli lipa? Pewnie nie ten typ, nei Twoj gust..., szkoda szkoda”

Cytat

„Hey Jak mija Ci ten zimniuteńki dzień? wydajesz sie byc sympatyczna kobietą do tego ten usmiech i czlowiekowi robi sie odrazu milo ogladajac Cie „

Cytat

Cześć, pewnie szansy wielkiej nie mam, ale może się poznamy? Odpiszesz? Cokolwiek chociaż mieszkamy nie tak daleko, pozdrawiam,
Grzesiek”

Cytat

Cześć Też nie piszę pierwszy, ale tym razem zrobię wyjątek Co tam słychać w XXX?”

Cytat

„Hey!
Mam wrazenie ze juz się skadś znamy? W sumie mieszkamy nie daleko,siebie zastanawiam się czemu tak atrakcyjna dziewczyna szuka tutaj faceta? Wiem ze bez foty mój profil jest malo atrakcyjny,ale chętnie przesle zdjęcie na meila .Jakie masz plany na weekend?
[email protected] mozesz tutaj pisać
Pozdrawiam  

...

„niegrzecznie jest nie odpisywac........ „

 

Cytat

 To zupełnie nieprawdopodobne, żeby istniała tak śliczna i urocza Dziewczyna!

 

 

 

 

Wnioski:

jiFfM.jpg

 

-Mężczyzna nawet atrakcyjny nadal musi się wykazać na portalu randkowym i zainicjować rozmowę z tymi atrakcyjnymi kobietami. Jest lepiej traktowany od przeciętnych mężczyzn, ale przewaga kobiet na tym portalu jest drastyczna

-[sympatia.pl] przydatna jest opcja POCZTY OTWARTEJ, nawet jeśli rozmówca nie ma konta Premium można pisać do Ciebie bez ograniczeń

-Kobiety szukają mężczyzn blisko, a faceci piszą nawet z okolic oddalonych o 200km i więcej.

-Mało kobiet rozpoczyna rozmowę, a jeśli już to nie są takie kreatywne jak mężczyźni (czyt. Zdesperowane)

-Większość mężczyzn jest tak podjarana kobietą 7/10 , że zmieniają swoje plany, naginają grafik dnia, starają się przekupić za pomocą fantów dziewczynę, którą nie znają!

-Kobieta ma tak dużo zapytań, że nie jest ich w stanie przeczytać! (w godzinach wieczornych ~19 co kilka sekund nowa wiadomość)

-Mężczyźni zachowują się tak jakby złapali "Pana Boga za nogi", czuć desperację na kilometr

- Ogromna dysproporcja jeśli chodzi o liczbę kobiet , a mężczyzn na takim portalu

- Portal utrzymuje się głównie z wpływów od mężczyzn. Kobiety z racji tego, że jest ich mało na tych portalach , otrzymują kilka dni funkcji „Premium” za darmo.

-faceci częściej korzystają z dodatkowych funkcji jak prezenty i inne mniej znane.

-Profil kobiety na sympatii odwiedzono 223 razy w ciągu 3 godzin, a profil mężczyzny 130 razy w ciągu miesiąca.

 

-Na badoo przez jeden dzień ~400 wiadomości...

 

 

 

 

Edytowane przez ThePowerOfNow
  • Like 27
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sporo się mówi że laski mają po 200 rozmów jednocześnie na apce podczas gdy facet ledwo 4, jednak zupełnie inaczej o tym słyszeć a przekonać się o tym na własnej skórze... 

 

Korzystanie z aplikacji randkowych nauczyło mnie, że ładnej laski tam nie wyrwę, bo liczy się przede wszystkim wygląd, a ja niestety stawiam na intelekt :P (co nie znaczy że źle wyglądam, po prostu relatywnie nie jestem top 50 model) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurde, dziękować za takie badania - znacznie pożyteczniejsze niż produkowanie makulatury na uczelniach. Przyznam bez bicia, że kiedyś korzystałem portalu randkowego - efekty mizerne, no ale... jak się było ciepłym białym rycerzykiem...  Każdy w życiu jakaś głupotę i naiwność musiał przejść.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest chore. Ja bym dostał pierdolca z samouwielbienia gdybym otrzymał 400 wiadomości w ciągu jednego dnia. Za białorycerza cieszyłem się, że jakaś w ogóle odwiedziła mój profil na bieduuu hahaha

 

A co do tego, że to głównie zdesperowani faceci napędzają zyski a kobiety dostają przywileje to podobnie jest w niektórych klubach. Jak widzę plakat z napisem "Panie do 22:00 wchodzą za darmo" czy coś takiego to mi się odechciewa.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żałosne. Biedni faceci goniący za tą wspaniałą, wymarzoną i wyimaginowaną cipką. Tu już nie chodzi o desperacje, ale trzeba mieć coś nie tak z głową, aby pisać do samiczki 2/10. Niestety kult samczej cipki został już rozdmuchany do takich rozmiarów, że wkrótce przekroczy to granicę jakiejkolwiek żałości. 

Księżniczki 3/10 podbijające swoje ego na takich portalach później myślą, że są nie wiadomo kim. 

Biedni desperaci :D 

 

„Witam , dasz sie zaprosić na kawe?, czyli lipa? Pewnie nie ten typ, nei Twoj gust..., szkoda szkoda”

 

Co za upodlenie samego siebie.

Edytowane przez Gekoneks
  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie martwi co innego, wejscie na głupie ''spotted'', w moim mieście, jakaś małolata coś udostępnia, chce sie spotykać, podaje tylko wiek, wzrost, ani jednej foty i po chwili ma ok 170 wejść, kilka udostępnień ogłoszenia, a przeciez ta kobieta podała tylko jakieś głupie, podstawowe informacje o sobie(nie wiadomo czy prawdziwe).

Natomiast 95% to ogłoszen to faceci, poda taki info o sobie i ma 3, 4 wejscia, i to ogloszenia w stylu ''Chce sie spotykac, czy jakas kobieta jest chetna na spotykanie?, brakuje mi kogoś, brakuje miłosci, jestem dobrym i mlym facetem, chce wyjsc na kawe z fajna kobieta'' a moim faworytem są posty typu            ''Widzialem Ciebie w sklepie, stałas obok, daj like to sie odezwe'' coś okropnego jak większość osobników płci męskiej potrzebuje kobiety, az do przesady i wymiotów, to sugeruje dobitnie potezny deficyt męskich cech i brak ogólnej wiedzy o '' zarządzaniu'' kobietą...

Kobiety sa totalnie popsute a taka armia chłoptasi psuje je jeszcze bardziej :)ale oni o tym nie wiedzą, no bo skąd? na forum nie wejdą, bo wg nich forum to ściema, prowadzi ich wiara w slowa pijanego wujka albo ciotki, która napierdala się ze swoim chłopem...

  • Like 12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że spędziłeś trochę czasu i wybadałeś temat. Teraz tacy jak np. ja nie będą się pchać w takie klimaty. Dzięki. ;) 

 

Ktoś na forum już pisał w kontekście takich portali, że można obadać, ale jak najszybciej dążyć do spotkania na żywo. No i to jest chyba jedyne dobre rozwiązanie, człowiek nie zmarnuje tak dużo czasu. Jak będzie chętna to się spotka, jak nie to szukamy innej... albo nie szukamy i idziemy do wiadomego przybytku. :D Ja ostatnio zrobiłem eksperyment i dziewczynie tak 8/10 (wg mojej skali) do której kumple się ślinią i słodzą, kulturalnie powiedziałem, że już trochę stara jest i coś tam wywinąłem o zmarszczkach. Tak ją poruszyło, że potem sama inicjowała kontakt. Dlatego warto podchodzić do bardzo ładnych, ale badoo to może służyć dla nich do podbicia samooceny ewentualnie. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ten eksperyment potwierdza coś, co zauważyłem już kiedyś: portale tego typu zbierają najgorszy sort ludzi.

 

-kobiety, z którymi nie można normalnie porozmawiać, bo nic im nie pasuje, księżniczki z ziarnka grochu, wokół których trzeba skakać jak pajac, żeby się łaskawie uśmiechnęła

-,,mężczyźni'', którzy na samą myśl o kobiecie zachowują się, jakby właśnie objawił im się bóg 


 

Cytat

Jak widzę plakat z napisem "Panie do 22:00 wchodzą za darmo" czy coś takiego to mi się odechciewa.

 

Kiedyś pojechałem ze znajomymi na dyskotekę (taki wiejski spęd, stare czasy i dawno nieaktualne) i na miejscu okazało się, że dziewczyny wchodzą do 22 za darmo, a po 22 płacą chyba tylko 3 zł za bilet (a normalnie kosztuje 12). I rzuciłem wśród kumpli (mimo, że byłem wtedy rycerzem - właśnie m.in. dlatego w takie miejsca jeździłem, ale to już inna historia) tekst ,,A co one, kurwa, jakimś lepszym gatunkiem ludzi są, że mają mniej płacić?''

 

Oczywiście nikt się ze mną nie zgodził, a wszyscy mieli miny, jakbym właśnie ogłosił, że rucham im matki. 

 

Edytowane przez Eredin
  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie powiedziałbym że są żałośni, po prostu szukają bliskości i kontaktu z kobietami, czy to źle? oceniają je przez pryzmat swojej osoby, dlatego wychodzi to jak wychodzi. Brakuje im umiejętności, obycia i wiedzy.

 

Prawdopodobnie nie otrzymują od dziewczyn w ogóle atencji, więc im dłużej siedzą na tym portalu tym bardziej spada ich samoocena takie błędne koło, bo uderzają o dno i nie potrafią się podnieść.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż tak źle chyba jednak nie jest. Historia zasłyszana od byłego lokatora, nie wiem czy do końca prawdziwa, bo lubił czasem ponaginać fakty (albo ten kolega ponaginał fakty), ale przedstawił to tak. Jego kolega działał na tinderze. Podobno niski, z lekką nadwagą, ogólnie nieatrakcyjny. Ale teksty, którymi ponoć rzucał aż mnie zatrwożyły. Dokładnie sobie ich teraz nie przypomnę, ale pamiętam, że były mega bezpośrednie, bezczelne, nacieczone seksualnością (wszystko w sposób lekko humorystyczny) i od samego początku widać było, że gość chce tylko zaliczyć. Pamiętam jeszcze jego strategię, że zapraszał pannę od razu do swojego mieszkania na wino. Po jakimś czasie bajerki urządzał grę "3 pytania" i na pierwszym albo drugim pytał "co zrobisz jak cię teraz pocałuję?" i całował. A dalej już szło. Podobno na 50 lasek z którymi pisał 7 zaliczył (a jedną podobno pod mostem :D). Myślę, że jakby był odrobinę mniej bezpośredni ze swoimi intencjami to może by tego nawet było więcej. A może właśnie dlatego się udało, że trafiał w konkretny target na jedną noc.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, ThePowerOfNow said:

27 lat, atrakcyjny gość (Włoch, zdjęcia pokazują status, wygląd, samochód, biznes, przypakowane ciało, szcześciopak na brzuchu, opalone ciało, 9/10 SMV)

To jest bardzo kiepski fake. Takich kolesi jest tam cała masa, laska od razu widzi, że fake i po co ma się produkować. Załóż z typem 30+, normalnym ale przystojnym, który wygląda na odrobinę samotnego. Będą zagadywały bez problemu. Ewentualnie z murzynem, pewnie też będą zagadywały, ale nie wiem czy chciał byś taką :D

Nie wiem jak jest teraz na badoo, ja miałem tam konto jak to dopiero wchodziło i laski same pisały. Może teraz jakiś inny portal jest na topie?

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może dodam małą ciekawostkę od siebie.

 

4 dni temu założyłem sobie konto na Tinderze.

Dla niewtajemniczonych - Przeglądasz osoby i dajesz im 'lubię', lub 'nie lubię'. Możecie wysłać sobie wiadomość tylko jeżeli i ty polubisz ją i ona ciebie. 

 

Daje lubię to tylko dla lasek 7 w górę w mojej subiektywnej ocenie. Brak lubię to dla pasztetów, lub jakichś wykrętów i lasek z dziubkami, lub wypiętymi dupami.

Przeglądam profile tylko w drodze na uczelnię i z powrotem(około 50minut dziennie).

Znalazło 21 par. Na moją wiadomość odpisało 19 pań, jedna nie odpisała, jedna jako pierwsza napisała wiadomość.

Szybko starałem się sprowadzić znajomość do świata rzeczywistego. Na 20 pań 14 się zgodziło, 5 nie odpisało a jedną usunąłem, bo okazało się, że waży 80kg :P

Na jutro jestem umówiony chyba z najlepszą w mojej ocenie laską ze wszystkich znalezionych. Może dam znać jak poszło :) 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Eredin napisał:

Kiedyś pojechałem ze znajomymi na dyskotekę (taki wiejski spęd, stare czasy i dawno nieaktualne) i na miejscu okazało się, że dziewczyny wchodzą do 22 za darmo, a po 22 płacą chyba tylko 3 zł za bilet (a normalnie kosztuje 12). I rzuciłem wśród kumpli (mimo, że byłem wtedy rycerzem - właśnie m.in. dlatego w takie miejsca jeździłem, ale to już inna historia) tekst ,,A co one, kurwa, jakimś lepszym gatunkiem ludzi są, że mają mniej płacić?''

 

Oczywiście nikt się ze mną nie zgodził, a wszyscy mieli miny, jakbym właśnie ogłosił, że rucham im matki. 

Sry za offtop

Widzę, że mieliśmy podobne doświadczenia w tym temacie xD

To ja kiedyś chciałem, żeby dziołchy które ze mną i z kolegami jechały na wiejską dyskie dorzuciły mi hajs na paliwo. Ale się wtedy nasłuchałem, że jak to kurwa!? od dziewczyn się kasy nie bierze! pojebało Cię? to my Ci zapłacimy więcej ale od dziewczyn nie bierz! hahahahahahahah I to dwóch białorycerzy którzy bali się podbić do byle jakiej rury na parkiecie :lol: mi takie głupoty nawijało.

U mnie te czasy też słusznie już minione, nie utrzymuję już kontaktu z takimi beta ciotami, a jak będę chciał iść na wiejską dyskotekę to pojadę sam żeby polować na małolaty bo o skrzydłowego mi trudno. Ile to się kasy wydało żeby się pobujać w takim towarzystwie to teraz aż mi się śmiać chce jaki naiwny wtedy byłem :lol:

 

50 minut temu, wojskowy33 napisał:

To jest bardzo kiepski fake. Takich kolesi jest tam cała masa, laska od razu widzi, że fake i po co ma się produkować. 

Nie wydaje mi się, żeby panny na takim portalu były aż tak bystre. 

 

Fajnie by było gdyby @ThePowerOfNow podał linki do tych profili, tak w celach poglądowych, żeby zobaczyć jak wyglądały próbki użyte w tym badaniu ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Mocny Wilk napisał:

Fajnie by było gdyby @ThePowerOfNow podał linki do tych profili, tak w celach poglądowych, żeby zobaczyć jak wyglądały próbki użyte w tym badaniu ;)

Pewnie wśród nich tez jakiś jest fake dla celów naukowych hehe, mocno to wszystko jest pokręcone czasami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy eksperyment :-) ostatnio też założyłem konto na badoo, ale po otrzymaniu kilku wiadomości od kobiet z wagi ciężkiej zrezygnowałem. Dużo obserwuje otoczenie i zauważyłem, że kobiety szukają tylko atencji, nie chcą się umawiać, chodzi tylko o pokazanie jakie są zajebiste (oczywiście są wyjątki).  Osobiście dałem sobie spokój z takimi sposobami, bo wiem, że nie jestem Alvaro i nie mam pozycji ani hajsu. Złote czasy nadają za parę lat. Obecnie całą energię przeznaczam w studia, a wolnych chwilach zamiast czatować z niewiastami to czytam książki o samorozwoju. Daje to dużą satysfakcję, ale też pokazuje ile pracy jeszcze czeka. No ale wszystkim braciom polującym w sieci, życzę udanych łowów :-) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, wolf2019ag napisał:

Pewnie wśród nich tez jakiś jest fake dla celów naukowych hehe, mocno to wszystko jest pokręcone czasami :)

Chodziło mi o te 2 profile które założył nasz kolega @ThePowerOfNow, bo padło podejrzenie, że męski profil wygladał na pierwszy rzut oka na fake i to dlatego miał mało atencji na portalu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Eredin napisał:

I ten eksperyment potwierdza coś, co zauważyłem już kiedyś: portale tego typu zbierają najgorszy sort ludzi.

 

-kobiety, z którymi nie można normalnie porozmawiać, bo nic im nie pasuje, księżniczki z ziarnka grochu, wokół których trzeba skakać jak pajac, żeby się łaskawie uśmiechnęła

-,,mężczyźni'', którzy na samą myśl o kobiecie zachowują się, jakby właśnie objawił im się bóg 

 

Najśmieszniejsze jest to, że to ludzie z naszych okolic, których mijamy normalnie na ulicy, w sklepie, na uczelni. Te tinderki to pewnie z 80% dziewczyn na mojej uczelni ma, znając życie. 

 

2 godziny temu, Eredin napisał:

,A co one, kurwa, jakimś lepszym gatunkiem ludzi są, że mają mniej płacić?''

Ano i widzisz, i potem taki jeden z drugim ma kompleksy, bo do ładnej nie zagada bo jej nie godzien, przez te wszystkie schematy i specjalne traktowanie kobiety przez społeczeństwo.

 

@ThePowerOfNow miałem kiedyś konto na tinderze i badoo. Polubiło mnie zaledwie kilka dziewczyn, z całej tej historii tylko jedna odpisała bo zagadałem z przysłowiowej dupy. Ale nic więcej nie było bo nawet nie miałem pomysłu jak pociągnąć dalej taką rozmowę. Ogólnie jak przeczytałem te teksty facetów do panienek, które wypisałeś i jak przypominam sobie swoje uczucie, które mi towarzyszyło podczas zagadywania, to czułem podobnie w obu przypadkach, czyli głównie zażenowanie. Czułem jakbym robił z siebie kretyna, jakbym się zaczął sam poniżać. Jakbym prosił o chwilę uwagi, a wiadomo, osoba, która potrzebuje to ta słabsza w relacji. I w ogóle na tych gównianych portalach nie traktujemy siebie samych jako ludzi tylko jak przedmioty, zdjęcia, które można polubić lub nie. Cała Twoja osobowość jest w dupie. To nad czym pracujesz męcząc się codziennie z samym sobą też. Liczy się jedynie Twój wygląd zewnętrzny i mina jaką walnąłeś do zdjęcia. I sami panowie się poddajemy uprzedmiotowieniu lub poddawaliśmy. Nie twierdzę, że te apki i portale to zło wcielone, bo gdyby ludziom nie dawało jakiś korzyści to by tego po prostu nie było, ale dla mnie to jedynie znak tych chorych czasów.

 

Obecnie nie mam zamiaru tak się czuć więcej zażenowany. Wolę poznawanie kobiet na żywo, ale i to wymaga ode mnie pracy nad sobą i podnoszenia SMV dla siebie.  Rozmowa z żywym człowiekiem wg mnie to zupełnie inna sprawa. 

Dzięki za to badanie, nie dziwię się, że dziewczynom odpierdziela na swoim punkcie, skoro tak są programowane. My możemy na tym sporo ugrać będąc po prostu inni od reszty: pewni siebie i nie chodzący z "ch*jem po prośbie" ;D

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, sam fakt że się człowiek  udziela na takim forum powinien być dla drugiej strony sygnałem że coś nie tak jest z naszą komunikacją z płcią przeciwną. 

Zastanawia mnie fakt nie tyle żenującego poziomu " podrywu" a właściwie desperackiej chęci przypodobania się kobiecie co rzecz która mnie też spotkała kiedy byłem białym rycerzem ( z resztą , co tam ,dalej nim jestem). Chodzi o traktowanie kobiety jak intymnego pamiętnika , cichej ( hehe) przystani, miejsca do wypłakiwania smutków i leczenia ( hehe) swoich bolesnych spraw.

Mam wrażenie że to wszystko wali, ktoś nam wbił w dekiel że kontakt z kobietą jest najintymniejszym z kontaktów , takim ciepłym , miłym. Paradoksalnie własnie kobieta jest ostatnim miejscem do leczenia tego typu naszych rozterek.

Dopóki nie umiałem stworzyć takiego intymnego kontaktu z sobą czy z podświadomością ( dzięki Mareczku) to właśnie takiego miejsca szukałem w kobietach co jest zjebane jak M jak Mdłości.

Może to niedostateczna miłość i akceptacja ze strony matki, sam nie wiem. Zastanawialiście się kiedyś skąd się to bierze ?

Edytowane przez jaro670
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.