Skocz do zawartości

Manipulacja na życiowy trójkąt psychopaty - triangulacja


Grzenio

Rekomendowane odpowiedzi

Witam po dłuższej przerwie :D

 

Matka mojego najmłodszego dziecka zarzuciła mi, że jestem psychopatą, socjopatą, mętem i najgorszym gnojem itp.

 

Podesłała mi to: http://mirrormirrorlittlestar.blogspot.com.es/2016/09/zyciowy-trojkat-psychopaty.html

Ogólnie to ją wyśmiałem. Przyznaję, że z kobietą tą spotykałem się (wg niej "byłem z nią") jakieś 7 lat.

Myślała, że się dla niej rozwiodę, ale to była relacja czysto seksualna - bez sensu na dłuższą metę.

Miałem dość silną obsesję seksualna na jej punkcje, ale na szczęście dość dawno mi przeszło. Poza tym seksem niewiele

było. Przysłowiowe kanapki z ogórkiem.

 

Czy spotkał się ktoś z czymś takim?

Czy to normalne u porzuconych kobiet?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja spotkałem się nieraz z takim obwinianiem mnie o wszystko. Czasem takie teorie znajdywały na jakichś pojebanych blogach kobiecych, że ręce mi opadały. Dostałem jakieś linki, że jestem wampirem maniakalno-narcystycznym. Poważnie, aż sam zwątpiłem. W odpowiedzi im wysyłałem adres do psychiatry i zrywałem kontakt. Nie warto ciągnąć dyskusji z nimi. 

EDIT:

Jedna nawet chciała mi egzorcyzmy zrobić bo stwierdziła, że mnie posiadł jakiś demon Azrael. Większej świruski w życiu nie widziałem. Do dziś się z niej śmieję.

Edytowane przez CalvinCandie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oblookałem tego bloga (bardzo) pobieżnie. Klasyczna jazda po facetach i obciążanie odpowiedzialnością za całe zło tego świata (nie odpowiadamy tylko za gradobicie i koklusz ;) ), wciskając na siłę w ramkę psycholi. Jeśli ktokolwiek jest spier...ony, to na pewno jest to facet. Psychopata ma płeć! Nobel murowany.

Pozornie dziwna postawa u psychologa, tylko należy zwrócić uwagę na to że ten psycholog jest kobietą. 

Kiedyś znajoma psycholożka w przypływie szczerości, powiedziała mi, że kobiety głównie studiują psychologię w nadziei na autoterapię. 

 

Niechaj każdy sam rozstrzygnie, o kim ta laska pisze, zwłaszcza w kontekście nazwy bloga - "efekt lustra", w którym prawdopodobnie sama się przegląda:

"każdy potencjalny psychofag, czy też psychol (jak wolicie) będzie starał się uświadomić Ci, że wszystko co robi - robi z troski o Ciebie. Jeśli odizoluje Cię od Twojej rodziny, powie Ci, że wreszcie wyzwoliłaś się ze szponów swojej nadopiekuńczej matki, lub ojca. Jeśli odetnie Cię od Twoich przyjaciół, powie Ci, że oni wszyscy chcieli Ci zaszkodzić i mieli na Ciebie zły wpływ. Jeśli uległaś jego sugestiom i rzuciłaś pracę - powie Ci, że Twój szef nie pozwalał Ci się rozwijać, a teraz wreszcie możesz rozwinąć skrzydła. Uwierzysz w to, ale kiedy zacznie się źle dziać i nagle zabraknie pieniędzy, zdrowia albo mieszkania za każdym razem usłyszysz jedną i tę samą wymówkę: "Przecież właśnie tego chciałaś, a ja Ci tylko pomagałem. Chciałem dla Ciebie, jak najlepiej." 

 

...i ona chce 80 PLN za 50 minut "konsultacji" na skype. No comments.

Edytowane przez Rnext
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Grzenio waliłeś po rogach 7 lat swoją kobietę i dziwisz się że ma jazdy we łbie?

@Rnext to co na tym blogu jest napisane to prawda, tak zachowują się psychopaci i to nieważne czy damscy czy męscy, autorka jest kobietą więc piszę w formie mężczyzny, ja znam taki oto blog http://koniectoksycznych.blogspot.com/ gdzie typ pisze w ten sposób o kobietach (jestem pewien że treści się powielają i sens jest zachowany). Tacy ludzie istnieją i związki z nimi to wieczna manipulacja i pranie mózgu.

 

Ja spotykałem się z dwoma kobietami tego typu i gierki dziewczyny z którą się teraz spotykam to zabawa w piaskownicy w porównaniu do tego co te panie potrafiły robić. Nie warto negować treści "efektu lustra" tylko dlatego że odnosi się do facetów.

Edytowane przez Senso
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po rozstaniu zadzwoniła do mnie po 4h ze spodziewa się mojego dziecka, mowie trzeba iść do doktora, (miała spirale). Potem źle się poczuła i niby była w szpitalu i poroniła. Potem kolerzanki miały beke bo nic się nie zgadzało tzn terminy, dni itd... Beka manipulacja i kłamstwo - ale samce nie są lepsze, granie na poczuciu winy ze ktoś go pobił, okradł jakieś nieszczęście aby tylko zwrócić n siebie uwage.... Część ludzkości jest po prostu pusta jak bęben Rolling Stonesów

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.