Skocz do zawartości

Witam.


incorrect

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

 

Od początku tego roku regularnie przeglądam te forum. Trafiłem tutaj w porywach emocji, szukając pomocy i rad na ucieczkę od niesprawiedliwości tego świata. W dużym stopniu(oraz kilku innym czynnikom) dzięki temu miejscu zmieniłem swój punkt widzenia na różne przyziemne sprawy. Zacząłem szukać swojej drogi w życiu(całe życie za innymi :/), zacząłem się rozwijać. Przestałem obwiniać siebie samego za rzeczy, na które nie miałem po prostu wpływu. I tak wlaśnie, po ponad pół roku się tutaj rejestruje. Wiem, że masa pracy jeszcze prze de mną, ale najgorsze w pewnym sensie już za mną. Dzięki !

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegę,

Niepotrzebnie wchodziłeś na tego e-maila byłej partnerki. Dobrze to podsumował kolega @Rnext, kobieta widocznie znalazła nową gałąź i z nią się buja. Wyrzuć z głowy tego e-maila i dalej żyj swoim życiem. 

Grunt, że zauważyłeś w sobie wady, które trzeba zniwelować i zacząłeś się rozwijać jako mężczyzna by poczuć się lepszym, bardziej wartościowym. Bardzo dobrze. Tylko pamiętaj, kobieta nie ma być priorytetem w życiu, a jedynie umilaczem/towarzyszką naszego życia. Mężczyzna nie może pozwolić na to by kobieta swoim zachowaniem wpłynęła na jego samoocenę, poczucie wartości, myślenie oraz styl jego życia (kierowała jego czasem). Odeszła? Trudno, będą następne, spójrz tam dalej, aż rwą się na myśl o Tobie.

Edytowane przez CalvinCandie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Brzytwa zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.