Skocz do zawartości

Elo ludzie


Człowiek Słońce

Rekomendowane odpowiedzi

Hej hej, mam 19 lat i jestem antysystemowcem przez większość swojego życia. Praktykuję dużo jogi i zgłębiam co się da w zakresie duchowości i właściwie wszystkiego co może być odskocznią od proponowanego stylu życia w naszej kulturze. Na Marka trafiłem kiedy szukałem informacji o szkodliwości wytrysku; nawet spodobała mi się jego audycja i prędko obejrzałem wszystkie inne. Przez chwilę mocno uwierzyłem w jego słowa, ale po zderzeniu ich z rzeczywistością zacząłem zauważać, że świat nie jest aż tak czarno-biały i oczywisty. Co nie zmienia faktu że dalej chętnie słucham audycji radia samiec, ale już z lekkim przymrużeniem oka. Przybyłem na forum, bo poczułem potrzebę zbliżenia się do Marka i zadania mu paru pytań. Bardzo możliwe, że skorzystam też z innych opcji forum, aczkolwiek czuję wyraźny wewnętrzny sprzeciw do podczepiania się do większej grupy osób i tym samym wspierania jakiejś ideologii.
Dziękuję ci za przeczytanie mojej wiadomości człowieku, który ją czytasz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam nowego, 
Słowa Marka Kotońskiego mają być dla Ciebie jedynie wskazówkami, serdecznymi radami dobrego kumpla. Od Ciebie zależy jak je wykorzystasz, ale pamiętaj też, że świat nie jest zero-jedynkowy czyli jeśli wykorzystasz radę to nie zawsze zadziała. Nie będzie to wina złej rady, po prostu ludzie są różni. Na jednych może zadziałać, na innych może nie zadziałać. Ty masz wyczuć, wybadać co może zadziałać na daną kobietę. 

Jak nabędziesz wprawy, to będziesz sprawnie wykorzystywał te porady/wskazówki do danej sytuacji i partnerki. 
 

"samym wspierania jakiejś ideologii." - Ależ to nie jest ideologia lecz uświadomienie niektórych mężczyzn, że świat nie jest taki kolorowy jak to próbują wpajać matki/ciocie/siostry, super romantyczne filmy z happy endami. Gdzie piękna księżniczka czeka na księcia na białym rumaku w żelaznej zbroi. Dużo mężczyzn nadal myśli, że trzeba kobiecie usługiwać we wszystkim, a to jest błąd, kobieta ma być partnerką życiową. 

Pamiętaj też o tym, że powodzenie tych rad też zależy od Twojego SMV, Twojego zadbania o siebie, prezencję, doboru ubrań. To jest bardzo ważne dla kobiet, tak zwane pierwsze wrażenie. Mężczyzna może dzięki temu zaprezentować się jako szarmancki, zaradny, zadbany/przystojny, niezależny finansowo partner. 

Taki mężczyzna będzie zawsze lepszym kandydatem niż ktoś kto nie dba o stosowny strój, prezencję, styl wypowiadania się. Stąd potem jest wiele rozczarowanych mężczyzn, ze ich kobiety olały.

Edytowane przez CalvinCandie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wiadomość i czas poświęcony na jej pisanie, ale jestem tutaj raczej ze względu na nauki duchowe i ogólną filozofię życiową prezentowaną w radiu samiec, nie koniecznie dlatego że szukam sposobów na poderwanie dziewczyny.
Jednak Marek w swoich audycjach prezentuje dość skrajną ideologię. 

O ile zgadzam się że świat nie jest taki jak mówią ciocie, matki, czy propagandowe filmy, o tyle widzę też luki w myśleniu Marka.

Chcę uczestniczyć w forum i wymieniać poglądy/rady z innymi, ale nie chcę być częścią samczej armii ślepo idącej za wielkim bossem ;)
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Człowiek Słońce napisał:

nie chcę być częścią samczej armii ślepo idącej za wielkim bossem ;)


Nie rozumiem skąd takie pojmowanie ludzi na tym forum. Ja sam nie czytałem książek Marka, jedynie słuchałem niektórych audycji radio samiec oraz czytałem artykuły na samczym runie jak i czytałem tematy tutaj na forum. Nie oznacza to, że ślepo podążam za jakimś Bossem. Po prostu jestem świadomy, że w życiu nie ma niczego za darmo. Aby coś otrzymać trzeba coś zrobić, zaoferować. 

Nie uważam też, że ludzie są "ślepą, samczą armią, którą dowodzi Boss". Są to normalni ludzie, którzy mają swoje doświadczenia życiowe z kobietami. Chcą się nimi z nami podzielić, uzyskać rady/wsparcie od nas by nie zabłądzić, nie utknąć w bagnie. 

Gdyby Marek był jakimś pomyleńcem, to nie wydaje mi się, żeby forum było odwiedzane przez poważnych facetów. Ja szanuję go za otwieranie oczu niektórym facetom zanim będzie za późno. 

Tu nie chodzi o kreowanie kobiet jako samo zło, bo to nieprawda. Chodzi o to by konsekwentnie wybierać partnerki, budować z nimi relację czysto partnerską, obustronną. Gdzie każde w związku będzie dawać jak i czerpać profity. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje pojmowanie bierze się stąd, że na górze jest napisane "sekta samców", gdzieś indziej widziałem jakiś regulamin gdzie była wklejona twarz Marka do obrazku wujka Sama, a przeglądając posty na forum widzę że większość ludzi powtarza to, co mówi Marek w swoich audycjach.
Także takie było moje pierwsze wrażenie i stąd moja obawa. Dodam do tego jeszcze wiedzę Marka na temat dyktatorów i podświadomości.
 

Jeśli forum rzeczywiście wygląda tak jak napisałeś, to z przyjemnością zostanę na dłużej i wymienię się wiedzą/poglądami z innymi, szczególnie jeśli to faktycznie "najinteligentniejsza grupa w internecie". :)

Na razie pozwolę sobie zbadać teren i nie wyciągać pochopnych wniosków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema ;) 

 

21 godzin temu, Człowiek Słońce napisał:

Przybyłem na forum, bo poczułem potrzebę zbliżenia się do Marka

 

Zakładam, że nie napisałeś tego przypadkiem, więc może Twoje wmawianie nam sekciarstwa i klapek na oczach to potrzeba rozładowania nieuświadomionej agresji wobec swojej orientacji, której nie chcesz zaakceptować?

 

Żeby Cię nie przemęczać, zaznaczę, że to był żart. Tak samo, jak żartem są porównania do Wuja Sama, sekt, Żydów i innych Anunnaki. Serio, nie ma się co spinać :).

 

 

10 minut temu, Człowiek Słońce napisał:

Na razie pozwolę sobie zbadać teren i nie wyciągać pochopnych wniosków.

 

To jest duch! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony jest to żart, z drugiej podświadomość ma inteligencje dwuletniego dziecka ;) 

i to Marek doskonale wie i myślę że musi też wiedzieć że na podświadomość czytelników te żartobliwe hasła mają duży wpływ.

Co nie zmienia faktu że forum ma też wiele pozytywów i to co mówi Marek ma w sobie wiele pozytywów, także mogę mu wybaczyć dyktatorskie zapędy :> o ile nie będzie to zbyt uciążliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.