Skocz do zawartości

Olśnienie - czemu feminizm w stanach ma się dobrze :)


Rekomendowane odpowiedzi

Bracia doznałem olśnienia, czemu feminizm w USA ma się dobrze i czemu odjechał w stronę różnych dewiacji typu gloryfikowanie niezdrowego wyglądu, otyłości itp.

 

Statystyczne Amerykanki noszą rozmiar 16 - 18 i wyglądają tak:

 

sub-buzz-997-1477007546-2.jpg

 

sub-buzz-19129-1477007404-7.jpg

 

sub-buzz-15267-1477000399-1.jpg?resize=6

 

sub-buzz-1767-1476989124-2.jpg

 

sub-buzz-370-1477007524-7.jpg

 

Macie link do całego arta i fotek:

 

https://www.buzzfeed.com/chrissymahlmeister/anything-but-average?bffbmain&ref=bffbmain&utm_term=.tvz4vAz4en#.kp46JaA695

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A miałem już dzisiaj nie fapać... 

:D 

 

Dam sobie nogę uciąć, że one walą się jak domy w Afganistanie z tymi niedobrymi mężczyznami. Widać to po szczujocycowatych zdjęciach :) 

 

Kolejna kwestia to narzucanie nam, mężczyznom, że my mamy je akceptować, natomiast kobiety już mogą do nas obchodzić się z pogardą i oceniać nas. No ale skoro one nie mają kompleksów to nie powinno być problemu z nazwaniem takiej panny grubasem, bo rozumiem, że osoba bez kompleksów uwagi innych ma po prostu w dupie. Małej czy dużej ale jednak dupie. :D A tu pewnie tak do końca nie jest. 

Znajomy mi opowiadał, że w USA poprawność polityczna sięga zenitu, nawet odzywając się do gender podobnego tworu trzeba bardzo uważać, bo może nas podać do sądu. Przypomina to trochę Orwella, bo niedługo w USA, ludzie się będą bali do siebie odzywać. Właśnie dzięki ruchom mniejszości jak feministki czy homo... 

 

EDIT:

 

Właśnie sobie zdałem sprawę, jak panie genialnie wymigują się z coraz to kolejnych obowiązków/postaw/obyczajów. Chcą darmowej aborcji - już im się nie chce zadbać o środki antykoncepcyjne, grube jest piękne - nie ważne, że śmierdzę i się niezdrowo odżywiam i tak dalej i tak dalej. Ciągłe zrzucanie z siebie odpowiedzialności i roszczenia w zamian :) 

Edytowane przez Artem
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gruba kobieta chwaląca się cyckami jest jak bezrobotny chwalący się nadmiarem wolnego czasu. Tylko tyle powiem po tym co zobaczyłem. Dla mnie feminizm jest chorą ideologią. 

PS: Prawdziwym rakiem jest dodawanie przez takie panie obrazków, które usprawiedliwiają ich otyłość. 

Edytowane przez CalvinCandie
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz pomyślcie, skoro większość ma taką "figurę" to na tym terenie każda szczupła loszka lub nawet z lekka nadwagą, która ma nawet bardzo mocno przeciętną twarz, wystarczy, że zadba o zęby i make up to w takich warunkach środowiskowych jej SMV jest wyjebane w kosmos. 

 

Stąd między innymi księżniczkowanie Amerykanek. Taka piątka z równymi zębami i makijażem u nich rynkowo chodzi jak u nas 8ka ;)  

 

Ba nawet tak tłusta loszka ale z ładną twarzą będzie mieć u nich branie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak większość kobiet tak tam wygląda to zostajesz niejako zmuszony do akceptacji takiego kanonu piękna. Jak chcesz poruchać, czy założyć rodzinę to możesz co najwyżej szukać najszczuplejszej z grubych ale po dzieciach będzie jeszcze grubsza.

Jedynie silne jednostki jak np. Ja :) całkowicie zrezygnowały by z obcowania cielesnego z takim kanonem. Spokojnie dałbym radę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są masy filmów, tzw. "kissing-pranks" gdzie jakiś kolesie chodzą i zaczepiają kobiety, celem pocałunku - w większości zagadują do samych ładnych i szczupłych.

A ten typ -

 ma chyba z kilkadziesiąt takich filmów - fakt, że w większości zapłacił tym zdzirom za to - ale jak widać nie problem żeby znaleźć tam szczupłą, co za 10 $ się przyliże przed kamerami.

W Polsce sobie tego nie wyobrażam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Mosze Red napisał:

Stąd między innymi księżniczkowanie Amerykanek. Taka piątka z równymi zębami i makijażem u nich rynkowo chodzi jak u nas 8ka ;)  

Nie wiem jak Ty, ale dla mnie większą księzniczkowatość prezentują Włoszki, może dlatego ze są atrakcyjniejsze wizualnie, ale mimo to bez kija nie podchodź...

Najbardziej rozpustne i wyuzdane były te które pochodziły z biednych części Włoch, czyli okolice Neapolu, Sycylia i tak dalej, moja ''miłość' pochodziła z Lecce, dobra na flirt, ale nie na więcej...

@Arditi nawet wspominał coś kiedyś na temat włoskich kobiet.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Arditi napisał:

 ma chyba z kilkadziesiąt takich filmów - fakt, że w większości zapłacił tym zdzirom za to - ale jak widać nie problem żeby znaleźć tam szczupłą, co za 10 $ się przyliże przed kamerami.

Nie wiem czy nie przesadzasz nazywając te dziewczyny zdzirami? Masz z tym jakiś problem? Żenisz się z którąś z nich? A może to któraś z Twoich dziewczyn? One tylko się całują, nic więcej, dla dziewczyny pocałunek to pikuś, to my, faceci niekiedy traktujemy to jakbyśmy na Mount Everest wleźli ;D 

Raczej wątpię, żeby to było TYLKO 10$; dolarów może być więcej ewentualnie koleś im powiedział, że będą na YT ;D Przyzwyczajaj się, welcome to capitalism! :D 

 

No taki mały offtopic, jak tam feministki na naszym podwórku się prezentują dla porównania: http://blogpublika.com/2016/10/24/czarna-lewacka-bezmyslna-agresywna-dzicz-video/  :D Panie szczupłe, aczkolwiek agresywne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, ThePowerOfNow napisał:

bez przesady, nie wierzę że to jest średnia. Niech się wypowie ktoś kto był w USA.

 

Wedlug statystyk: tak. I tak: jest tam bardzo duzo grubych ludzi - nie tylko kobiet. Ale, to tez zalezy tez od stanu/miasta. Np. w NYC lub Californii, Nevada ludzie bardzo dbaja o siebie. O ile dobrze kojarze, to stany takie na polnocy np. Louisiana, Alabama maja najwieksza liczbe grubaskow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Arditi napisał:

ma chyba z kilkadziesiąt takich filmów - fakt, że w większości zapłacił tym zdzirom za to - ale jak widać nie problem żeby znaleźć tam szczupłą, co za 10 $ się przyliże przed kamerami.

W Polsce sobie tego nie wyobrażam.

Pewnie, że płacą tym kobietom za zagranie swojej roli. Inaczej musieliby męczyć się próbami zebrania ciekawych akcji. Nie rozumiem tylko czemu je od razu wyzywać od zdzir? To tak jakbyś aktorki wyzwał od kurw bo miały erotyczne sceny w filmach, za które zarobiły niemało.  One po prostu odegrały swoją rolę za jakąś tam kwotę + zgodziły się na publikację ich twarzy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Babka z roboty opowiadała o Kanadzie, że tam standardem jest jak koleś idzie z panną i mu ręki nie starcza by objąć swoją połowicę  ...

 

A jej kuzynka (Polka), która tam mieszka od lat, wywołała olbrzymie zdziwienie jak po ciąży wróciła do swej pierwotnej, szczupłej wagi. 

Edytowane przez Endeg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Artem napisał:

Właśnie sobie zdałem sprawę, jak panie genialnie wymigują się z coraz to kolejnych obowiązków/postaw/obyczajów. Chcą darmowej aborcji - już im się nie chce zadbać o środki antykoncepcyjne, grube jest piękne - nie ważne, że śmierdzę i się niezdrowo odżywiam i tak dalej i tak dalej. Ciągłe zrzucanie z siebie odpowiedzialności i roszczenia w zamian :) 


Przesadzasz. Wez zluzuj bo zaczynasz wchodzic w teorie jak macierewicz o smolensku. Aborcja powinna byc dostepna jako usluga a robi sie z kobiet ubezwlasnowolnione macice na dwoch nogach do rodzenia dzieci. Duzo jest ateistow czy ludzi, dla ktorych plod to zwykly wyskrobek a narzuca im sie sila przymusy i kary. Wolnosc jednych nie moze byc kosztem drugich. Co do dbania o antykoncepcje to nie porownuj lykania tabletek i pogorszonego nastroju do wsadzenia w cipe odkurzacza ze skrobaczka. To nie jest wysranie sie w kiblu, ze po kazdym nieudanym seksie mozesz sobie chodzic ja robic. A z antykoncepcja kobiety wchuja robily jak chcialy juz od starozytnego egiptu gdzie wymyslono kondoma. Jesli nie uwazasz i sam nie pilnujesz to twoja sprawa. Bo sperma to trzeba wiedziec gdzie, w kogo i kiedy strzelac. Na tym polega dojzalosc do seksu. Ja nigdy nie szedlem do wyra z laskami, z ktorymi nie bylem w stanie przyjac ryzyka zostania ojcem. Glupie Karyny i inne szmaty na imprezach nigdy nie dostaly sie dalej niz do dolnego guzika koszuli.

Swoja droga tu w przypadku aborcji stane za kobietami. Powinny miec prawo decydowac o swoim ciele jezeli mezczyzna nie chce byc ojcem. Oczywiscie, to powinna byc decyzja obojga rodzicow. Prawo alimentacyjne w takim przypadku powinno byc srogo zaostrzone bo dzis kobiety chca zjesc ciastko i miec ciastko a kwoty alimentow zasadzone to jakies chore liczby. Teraz kobiety juz wygrywaja sprawy, gdzie calosc alimentow pokrywa mezczyzna a wg prawa powinno byc 50/50 od obojga rodzicow na utrzymanie dziecka. A kobieta nie dosc, ze dostaje opieke prawie zawsze, to jeszcze pokrywasz cale koszty utrzymania dzieciaka. Wpierdol w rylo to malo.

Edytowane przez Tomko
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Tomko napisał:


 Duzo jest ateistow czy ludzi, dla ktorych plod to zwykly wyskrobek a narzuca im sie sila przymusy i kary. Wolnosc jednych nie moze byc kosztem drugich. 

 

Dużo jest też ludzi, dla których tak zwany człowiek, w sensie dorosłego osobnika naszego gatunku, to w przeważającej części ,,zwykły wyskrobek''. Tym są np. dla mnie, biorąc pod uwagę cechujący mnie radykalny estetyzm, panie ze zdjęć powyżej. A teraz wskaż mi system prawny, gdzie dozwolone byłoby zabójstwo z przywołanej przyczyny. 

Ustalenia kiedy płód przestaje być płodem a staje się ,,człowiekiem'' są logicznym nonsensem i mają charakter wyłącznie prawno-formalny. Wedle nich to co jednego dnia jest jeszcze płodem, następnego (po przekroczeniu terminu dopuszczającego aborcję) jest już człowiekiem, o którego godność i wolność walczą te same lewicowe środowiska, dla których płód to tylko ,,wyskrobek''. 

Komuś komu się wydaje, że ochrona życia poczętego to wynalazek Kościoła Katolickiego proponuję zapoznać się z pojęciem nasciturusa obowiązującym w prawie rzymskim, kiedy tego rodzaju kwestie rozstrzygano jeszcze drogą namysłu filozoficznego i dbano by nie popadać w logiczne sprzeczności. 

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Arditi napisał:

 ma chyba z kilkadziesiąt takich filmów - fakt, że w większości zapłacił tym zdzirom za to - ale jak widać nie problem żeby znaleźć tam szczupłą, co za 10 $ się przyliże przed kamerami.

W Polsce sobie tego nie wyobrażam.

 

Żart dnia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tomko nie chcę robić offtopu, dodam więc tylko jeden post uzupełniający moją wypowiedź. 

Jestem za aborcją w tych przypadkach o których mówi obecnie nasze prawo, nie mam zamiaru zmuszać pań, żeby rodziły same umierając - to już ich decyzja czy się poświęcą czy nie. Darmowa aborcja w trzech przypadkach o których mówi nasze prawo - jest to dla mnie ok, ale nie dla aborcji z byle jakiej przyczyny. Ja tylko krytykuję postawę taką jak pani Przybysz, która zabiła "bo mieszkanie było za małe" ;) Dla mnie to całkowite zwalnianie kobiet z coraz to kolejnych form brania odpowiedzialności. Bo nagle panie całkiem będą mieć wywalone na to czy ją zapłodni czy nie bo usunięcie będzie tańsze od samych gumek. To jeszcze nie teoria ino hipoteza, którą z przyjemnością będę weryfikować obserwując działania współczesnych "silnych i niezależnych";) Ludzie popadają w skrajności i w kwestii aborcji też będą popadać. 

Koniec offtopu z mojej strony.

 

Co do wątku, te panie po prostu mają grube kości:

http://kwejk.pl/obrazek/2304043/szkielet-feministki.html 

:D 

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Herbu Mizogin napisał:

Dużo jest też ludzi, dla których tak zwany człowiek, w sensie dorosłego osobnika naszego gatunku, to w przeważającej części ,,zwykły wyskrobek''. Tym są np. dla mnie, biorąc pod uwagę cechujący mnie radykalny estetyzm, panie ze zdjęć powyżej. A teraz wskaż mi system prawny, gdzie dozwolone byłoby zabójstwo z przywołanej przyczyny.


Z calym szacunkiem, ale radykalny estetyzm jest troche jak JP na 100% - dopoki, doputy policja nie wyjdzie zza winkla i zlapie z browarem w reku. Fajnie jest byc radykalnym esteta, dopoki cos sie nie stanie. Ot jakas brzydka infekcja skorna lub wypadek i nagle czlowiek przestaje byc na jakis czas "radykalnym esteta" bo jak wytlumaczyc, ze sie jest radykalnym esteta gdy reki nie ma a oko ropieje. Jesli chodzi o grube lochy z USA to taki system prawny istnial przez chwile, ale skonczyl sie po upadku nazistowskich niemiec. Dzis lochy sobie po prostu zyja w swoim srodowisku i ja je omijam szerokim lukiem.

A co do plodu, to nie jest istotne kiedy, w ktorym tygodniu staje sie czlowiekiem. Chodzi o pewna wolnosc decydowania o wlasnym ciele i przyszlosci dzieci. To jednak duzo bardziej zlozony problem, dochodzi do tego kretynska moda na malzenstwa gdzie wiekszosc jest na zasadzie "pobierzmy sie a potem zobaczymy jak bedzie", wszystko jest obrucone do gory nogami... Wbrew pozorom powinnismy uciekac od zachodu, jeszcze jakos sie trzymamy.

@Artem w porzadku, rozumiem. Tez nie jestem za aborcja w kazdym kiosku, ale uwazam ze mozna by odrobine zliberalizowac prawo. Oczywiscie przybysz to skrajny przyklad pierdolnietej kobiety bo idac jej tokiem myslenia, niedlugo laski beda korzystac z aborcji bo nie wcisna sie w sukienke do slubu.

Edytowane przez Tomko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 hours ago, ThePowerOfNow said:

bez przesady, nie wierzę że to jest średnia. Niech się wypowie ktoś kto był w USA.

Jak byłem na północy w małych miejscowościach to zauważyłem, że tam jest bardzo dużo ładnych szczupłych samic, ale trafiają się też naprawdę wielkie loszki. W pubie bez problemu idzie wyrwać szczupłą, zgrabną dupcię. Tylko mnie od nich odrzucało to, że praktycznie każda ma w życiorysie BBC.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.